Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NDS Lite - Navod na rozebrani a opetovne slozeni


penthaler

Recommended Posts

Brouzdam si takhle na internetu a narazil jsem na zajimavy clanek, ktery se urcite bude hodit vsem NDS lite vlastnikum, kteri by radi prekrytovavali ci jen chteli rozebrat mazlika sveho...

Navod je v anglictine, davam sem pouze odkaz, jelikoz neni muj a na preklad se nechystam.

NAVOD:

http://gbatemp.net/index.php?showtopic=98240

KRYTY:

http://gbatemp.net/index.php?showtopic=81293

Doufam, ze to bude pro vas uzitecny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Vis, ve veku 16ti let je hezke moderovat forum, kdyz nemas dalsi zavazky. Takovym lidem fandim, ale kdyz ti je o temer deset let vice, tak uz na takove veci nemas cas a zajimas se spise o rodinu, praci a na konicky neni tolik casu.

Navody pisu (pokud jsi si nevsiml), ale pouze toho, s cim jsem se osobne setkal, a u ceho muzu rict, ze tomu rozumim. NDS jsem nerozebiral a rozebirat nebudu, preklad toho clanku, nebo predelavku v CZ muze udelat kdokoli...

EDIT: Vetsina uzivatelu zde o navody stejne nejevi zajem, a sami se do takove prace nepusti... A to jsou vetsinou ve tvem veku, kdy maji cas na vse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Vis, ve veku 16ti let je hezke moderovat forum, kdyz nemas dalsi zavazky. Takovym lidem fandim, ale kdyz ti je o temer deset let vice, tak uz na takove veci nemas cas a zajimas se spise o rodinu, praci a na konicky neni tolik casu

Navody pisu (pokud jsi si nevsiml), ale pouze toho, s cim jsem se osobnesetkal, a u ceho muzu rict, ze tomu rozumim. NDS jsem nerozebiral a rozebirat nebudu, preklad toho clanku, nebo predelavku v CZ muze udelat kdokoli...

EDIT: Vetsina uzivatelu zde o navody stejne nejevi zajem, a sami se do takove prace nepusti... A to jsou vetsinou ve tvem veku, kdy maji cas na vse...

Taky toho času moc nemám...

Jen považuju za zbytečné jen kvuli odkazu zakladat nový topic...popřípadě se na to potom podívam a překlad dopíšu do prvního postu

Neřekl jsem že navody nepíšeš,naopak jsi velký přinos pro NDS sekci a jako ty a ještě pár lidí jí držíte v chodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu