Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wave 4 - haluz od Microsoft pokračuje


Ji2

Otázka

To, čeho jsem se obával na sklonku května, se stává realitou. Wave 4 s NXE 8498 updatem začíná být součástí nově vydaných her pro X360 - první z nich je Cars - Race o rama.

Na iX1.51 hru spustit lze.

Na iX1.6 hru spustit nelze a je nutné využít DL disk s aktivačním .iso souborem, alespoň do doby, než vyjde iX1.7 (flasheři teď zajásají).

A to mě upřímně sere!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 377
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
to není závist, ale proč to těm, co nepodporují vývoj her, občas trochu nezkomplikovat ;)

btw. takhle se vyjadřuje moderátor? :D

pokud je na foru parta idiotů ... nelze být slušný :D (jsem člověk co pochopil danteho) ale taky jsem mu mohl dát body za příspěvek nulový hodnoty ... zásvist to může být i ne :P

zavorka v klidu jo zas...po jaky dobe vysel new FW po tom co vznikla wave3?

jak v klidu?! ... pořád se tu ptáte jak idioti ... tím že se zeptám tomu moc nepomůžeš ;) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nijak tim pomoc nechci jen se normálně ptám...abych si podle toho odvodil za jak dlouho bude 1,7 (cca)

fajn tak naposled. Nikdo neví kdy bude 1.7! Jen jsou tu zmíňky o tom že určitě bude ale nikdo nic officiálního nedodal. Takže laskavě se přestaň už tak blbě ptát.

FW 1.7 = určitě vyjde, kdy? TO SE NEVÍ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
fajn tak naposled. Nikdo neví kdy bude 1.7! Jen jsou tu zmíňky o tom že určitě bude ale nikdo nic officiálního nedodal. Takže laskavě se přestaň už tak blbě ptát.

FW 1.7 = určitě vyjde, kdy? TO SE NEVÍ!

já v tom otazník nevidím a já se ted neptam kdy vyjde ja se ptam po jaky dobe vysla 1,6 od ohlaseni 3wave ale to uz je asi fuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ta nová hra s Wawe4 se jmenuje Cars Race o Rama už je tu na fóru...

budu ti moc vděčný když to riskneš (THX+CDTS)

pokusím se to během víkendu stánhou a vyzkoušet jestli patch pro 1.5 funguje i na hry pro 4wawe to by bylo super ... je to na rapidu ne něj nemam premium takže budu muset sehnat Mega Upload
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

pro osatní tak si to updatujte ježiši jak píše tekken

To co píše tekken je základ úspěchu, ale to nestačí. Ne na každém SATA řadiči je to možné a především to chce know-how..... které se sice válí všude po internetu, ale věř, že je stále spousta lidí, kteří nebyli v tomto úspěšní, i když měli vše potřebné..... ježiši :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jaká závist kdybych chtěl flashlej box tak ho mam flashlej už dávno.

jojo to známe ... jinak já hrál legal do 9000G ... celkem jsem do toho vrazil něco kolem 15000,- tak mě to přestalo bavit ;)

takže piš smysluplné příspěvky nebo se naseru a projedu ti všechny příspěvky a něco si najdu za co můžeš dostat body :roll: ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a máte někdo ten aktivační disk a řeknete jak funguje? protož ejá jeden měl a vůbec nefungovalo a info k tomu bylo malé

Aktivační disk mam doma a funguje bez problémů na hybrid hry mam takhle riddicka a velvet assasina než sem si flashnul xko, u každýho FW pro jednotlivý mechaniky bylo todle iso, takže sem si vypálil na DL+ todle iso pro Lite-On a chodí, bohužel nemohu vyzkoušet na wave 4 hru ptz placku plácat na hru pro deti nehodlám ale jak vyjde neco kloudnýho s toudle ochranou tak dám echo jestli to slape nebo ne (doufám že bude).........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a jak to funguje to tam strčím aktivační dvd vytahnu strcim rhu a hraju nebo jak?

Přesně tak strčíš activation disk ono to zahrabe ted přesně nevim myslim že to zahlásí takovou tu hlášku že to neni placka pro xko vyndáš disk strčíš tam Hybrid hru a ta se načte. Tam jde o to že 1.6 je striktně wave 3 a když se udělá ten patch na starej FW tak mechanika zdetekuje že nemá potřebnou ochranu stealth/partition a prostě se nepustí, ale tim acti. diskem mechanice řekneš aby to neřešila. Po načtení hybrid hry se tadle informace z mechaniky smaže, takže se tedle postup musí dělat před každym spuštění hybrid hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já to iso mám ale nikde nebylo v návodu řečeno, že musí být na dvd + dl a já to pálil na dvd+r

Někde na nějakym zahraničním fóru sem to našel že to musí bejt na DL+ jinak to prej nefunguje.

Ono o tomhle act. disku se v infu moc nepsalo je že to je One shot boot mode ale co snim tam nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu