Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wave 4 - haluz od Microsoft pokračuje


Ji2

Otázka

To, čeho jsem se obával na sklonku května, se stává realitou. Wave 4 s NXE 8498 updatem začíná být součástí nově vydaných her pro X360 - první z nich je Cars - Race o rama.

Na iX1.51 hru spustit lze.

Na iX1.6 hru spustit nelze a je nutné využít DL disk s aktivačním .iso souborem, alespoň do doby, než vyjde iX1.7 (flasheři teď zajásají).

A to mě upřímně sere!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 377
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
to jo ja mam asi taky 1.5(nevim a nemuzu to nijak zjistit) hry sem si patchoval

Btw mam podobnej issue, co se muze stat, kdyz mam 1.51, hraju momentalne jenom offline, pac nemam vyresenej net, a hraju hry tak, jak je stahnu, nijak uz to nepatchuje a myslim, ze PCmaker taky ne. Mam na mysli co se muze stat ve chvili, az to poresim a zase se pripojim?

Myslite ze MS pozna, ze jsem hral neopatchovany hry a da mi za to zpetne banana grande :?:

Respektive napada nekoho, jak tomu predejit? Thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže sem to trochu nepobral mam FW 1.50 co to pro mě znamena existuje nějaky patch jako je u 1.60 tudiž 3Wawe her a nebu musim si sehnat firmware 1.7 až vyjde ... trochu mi to tu shrňte jak a co budu muset ... kéž by vyšel i patch pro 1.50 to by bylo super THKS a respekt tomu kdo mi tu zodpoví nasledujcí otazky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Takže sem to trochu nepobral mam FW 1.50 co to pro mě znamena existuje nějaky patch jako je u 1.60 tudiž 3Wawe her a nebu musim si sehnat firmware 1.7 až vyjde ... trochu mi to tu shrňte jak a co budu muset ... kéž by vyšel i patch pro 1.50 to by bylo super THKS a respekt tomu kdo mi tu zodpoví nasledujcí otazky :D

Ne patch na to zatim neni , takze jedine si flashnout znovu mechaniku v tvem pripade...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže sem to trochu nepobral mam FW 1.50 co to pro mě znamena existuje nějaky patch jako je u 1.60 tudiž 3Wawe her a nebu musim si sehnat firmware 1.7 až vyjde ... trochu mi to tu shrňte jak a co budu muset ... kéž by vyšel i patch pro 1.50 to by bylo super THKS a respekt tomu kdo mi tu zodpoví nasledujcí otazky :D

vždyť patch na 1.50 už je ! ten kterým se patchují wawe3 hry :D:D

jen sem zvědav zda to bude fahčit ale mé poslední dvd na to plýtvat nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vždyť patch na 1.50 už je ! ten kterým se patchují wawe3 hry :D:D

jen sem zvědav zda to bude fahčit ale mé poslední dvd na to plýtvat nechci

Ja to risku ale nevím jak se jmenuje první 4wawe hra ... kéééž by na to 1.5 patch fungoval to by bylo skvělý ... i kdybych pak nemohl na live stejně nehraju online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja to risku ale nevím jak se jmenuje první 4wawe hra ... kéééž by na to 1.5 patch fungoval to by bylo skvělý ... i kdybych pak nemohl na live stejně nehraju online

Ta nová hra s Wawe4 se jmenuje Cars Race o Rama už je tu na fóru...

budu ti moc vděčný když to riskneš (THX+CDTS)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Lidi, vy tady brečíte na tím, že MS udělal novou ochranu a budete muset flashnout za +-500 Kč... To je prd oproti tomu, kolik ušetříte, když hry nekupujete. To chcete mít vše zadara? :)

Tak jako 500 není svět to jo, ale když třeba jako můj bratranec má doma xko teprve tejden a má 1.6 tak je to docela blbý zase to někam posílat na přeflashování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu