Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

inFamous 2


tekken90

Recommended Posts

Platformy: Playstation 3

Datum vydání: TBA

inFamous 2 potvrzen

Vývojáři ze Sucker Punch letos vydali velmi povedenou komiksovou hru inFamous pro Playstation 3. Hra získávala jedno dobré hodnocení za druhým, přičemž i v prodejích si vedla velmi dobře. Není tak divu, že vývojáři ze Sucker Punch už začali pracovat na druhém díle. Vývoj dvojky sice chtěli ještě držet nějaký čas pod pokličkou, ale nadšení z druhého dílu nevydržel David Sullivan, který namluvil hlavního hrdinu. Na svém Twitteru celý nadšený totiž prohlásil, že v současnosti pracuje na pokračování hry inFamous. Druhý inFamous tak máme potvrzený a teď je jen na SONY, kdy ho ještě oficiálně oznámí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

me stacilo demo , abych si o hre udelal obrazek - malo agresivity , malo krve ... kdyby lidi a nepratele vic jeceli a horeli kdyz je smazis elektrinou byl by to vonco :-) doufam ze se to ve dvojce zmeni coz me donuti si ji koupit ponevadz jednicku bych nechtel snad ani zadarmo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud byste pořádně sledovali příběh tak by vám bylo hned jasný že vyjde druhej díl protože cole se vrátil do minulosti aby ze sebe udělal nelítostnýho zabijáka (proto se hra jmenuje infamous) aby mohl čelit něčemu mnohem horšímu....

Každopádně mě hra dostala a až vyjde dvojka tak jí mám hned doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Jeeee ja prave chtel hledat jestli bude 2 a hle napisu do hledat infamous a vyskoci toto... mno 1 je perfektni hra, ale na ukor grafiky...

mrzi me ze tam neni anti-aliasing, nekdy je me to docela aj stvalo...

Ano sice je pravda kdyby tam narvali i ten anti-aliasing tak by to ta konzole jak psychicky tak i fyzicky nezvladala jelikoz propocitavat ty blesky, elektrinu a ruzne superschopnosti by bylo fakt o drzku...

Pevne doufam ze do dvojky tam to nejaky vyrezi a ta hra bude vypadat jeste lip...

Zatim jsem dohral za dobreho na medium... ted delam zleho na hard... a pak pojedu ty trofeje ktere jak se divam budou celkem vpoho, mno az na ty ulomky tech zelektrizovanych hornin...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

inFamous 2 oficiálně

Už od minulého týdne jsme věděli, že akční hra inFamous od studia Sucker Punch se dočká druhého dílu. Ten odhalil teaser v posledním OPS magazínu. Dnes tu máme ovšem už oficiální oznámení, které pochází z magazínu GameInformer, který celé oznámení doprovodil prvním artworkem. Jinak o samotné hře mlčí, ale slibuje do nového čísla 10 stránkové preview, ze kterého vám pochopitelně přineseme informace hned, jak jen to bude možné.

infamous2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inFamous 2 informace

V pátek jsme vás informovali, že magazín GameInformer oficiálně oznámil druhý díl akční hry inFamous. Nyní vám můžeme exkluzivně přinést první informace. Samotná hra se odehrává v novém městě New Marais, pro které se vývojáři inspirovali skutečným městem New Orleans. Co se týče hlavního hrdiny, tak pořád je to Cole, ale vývojáři ho kompletně překopali, stejně tak ho nadabuje nový dabér. Ve hře na hráče čekají komiksové animace, ale i ty filmové. Bude se jednat o takový mix. Vývojáři slibují spoustu nových elektrických zbraní, ale přibudou i zbraně na krátkou vzdálenost. Samotné město bude více žít a potkáme v něm na ulicích daleko více lidí i projíždějících aut. Co se týče postav z předchozí hry, tak kromě hlavního hrdiny se vrátí i Zeke, který bude Colovi daleko více pomáhat. První trailer uvidíme během E3.

.....................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inFamous 2 obrázky

Je to pár dní, co jsme se dozvěděli, že studio Sucker Punch připravuje druhý díl akční hry inFamous. S prvními informacemi vám nyní můžeme naservírovat i první obrázky, tedy nyní spíše scany z magazínu GameInformer. Druhý díl inFamous se bude odehrávat ve fiktivním městě New Marais, kde na elektřinu ovládajícího hlavního hrdinu Cola čeká zbrusu nové dobrodružství. Více informací vám přineseme v našem preview už brzy.

pre_7.jpg

http://konzolista.cz/seznam-her/karta/infamous-2_1799.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

já si koupil jedničku i když demo bylo mdlé (vytržené z kontextu celé hry, neukazuje tu volnost a rozmanitost jaká tam panuje) a musím říct, že tak našlapanou hru jsem dlouho nehrál, dvojku kupuju už jen díky tomu, že vypadá ve všech směrech promakanější

navíc jednička se dá koupit za hubičku, tak i kdyby se nelíbila, tak se dá vždycky hodit do kouta, ale to by byla chyba, mi se hra začala dost líbit i co se týká příběhu s nástupem druhé části města a pořád je to lepší a lepší a víc epičtější co se týká hratelnosti

jinak jsem HERO a dost si slávu užívám

Infamous2 si zaslouží pozornost i díky level designu, na kterém se podíleli Naughty Dogs (Uncharted serie)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsem viděl nový trailer, přímo gameplay (http://www.eurogamer.cz/videos/infamous-2-prvn-zabery) a opravdu ta hra vypadá dost dobře, jediná věc, která mě ale dost mrzí je změna charakteru, možná by to tolik nevadilo, kdyby se jmenoval jinak, ale jak můžou tvrdit, že je to taky cole, když je to na pohled někdo uplně jiný? doufám, že to v I2 vysvětlí, proč vypadá uplně jinak (že by plastická operace po útoku nějakého ohromného monstra, které mu vzalo obličej?) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, vypadá to skvěle, ale hrozně se bojím, že všechny pořádné útoky se budou provádět pomocí těch vidlí nebo co to je, a pak už to ztratí tu atmosféru. Všimnete si, že před výskokem, dopadem, uchycení apod. ještě něco drobného udělá. Ano, tenhle čin je sice logický, ale zabírá čas, a pro mně tím i hratelnost, na které stál celý první díl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"vidle" bude jen jedna z mnoha zbraní a bude na tobě, jestli je budeš používat (pro útoky na blízko na mnoho nepřátel mi to připadá dobrý, ta komba s tím budou určitě skvělá) a jak šlo vidět v traileru, jsou tam různá tornáda, vlny a podobné útoky rukama jako v jedničce... akorát je škoda, že ty vidle nenosí na zádech, ale vytáhne je "z kapsy", tak jako třeba v gta RPG (a u jiných her také samozřejmě...) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, ale tím pádem ta hra přibírá na realističnosti a přibírá nový zvláštní schopnosti. Nevim no, ale bojim se trochu, že to bude už nezáživnější. 1 mě pohltila, i když byla poměrně jednoduchá. Spíš se bojim dokonalých nepřátel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu