Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

inFamous 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jo, je az skoro na konci... ale me to s ni stejne nebavilo, nejradsi jsem pouzival ICE LUNCH + STATIC THRUSTERS, bomba...

ted dodelavam druhej playthrough za evil side a platinu a musim taky souhlasit, ze je to bomba hra... spolu s U3 to je letosni top zatim...

edit: jsem si nevsiml, ze je jeste jeden post na sestej strance :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím ohledně Ice Jumpu s Váma souhlasit, je to nářez :)

Liány jsou dost na prd, když máte něco právě takového jako Ice Jump, který je ve všech ohledech flexibilnější a dají se s ním dělat mocné dopady na nepřítele :D

Mise nejsou tolik repetetivní jako v jedničce, což člověka tolik neomrzelo, konec byl famózní a i přes některé výhrady jak končí děj za DOBRO, pořád je tu prostor na další díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jako jak bys chtěl navázat jako? :D

SPOILER:" Když odplouvá loď s Colem v rakvi, tak do lodi udeří blesk, což může vést ke vzkříšení, jelikož umřely takřka všechny vedlejší postavy, proč by nemohl Cole navázat na jiné místo, jiný děj, jiné postavy. Rovněž by mohl být v dalším inFamous nový hrdina. Těch variant je tu mnoho, což je z mého pohledu jen dobře a nemusí se opakovat podobné schopnosti jaké měl Cole."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím se spockem, jen ale SPOILER "nevěřím, že by byl infamous bez Colea. Je to už silná a zavedená značka, navíc po dvojce se jeho prestiž ještě zvedne. Jak do Colea švací na lodi blesk, oživne jako při použití defibrilátoru. Přijde o paměť a tak ho jeho parťák vezme na dovolenou na Tahiti :) A trojka se bude odehrávat v tropech."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SPOILER:"Ty vážně věříš, že by z městské akce udělali Just Cause? Navíc, v tropech to pro elektriku není zrovna iděální, tam koroduje cokoliv, leda že by Cole místo elektrických lián měl liány skutečné a po nepřátelích by házel opičí trus.

Je pravda, že Cole je něco, jako Ńatan Drake pro Uncharted. S tím, že by Cole vstal z mrtvých by mohlo vrátit věci na začátek a opět by musel získat svoje schopnosti zpět nebo přibrat pár dalších."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz pisu z mobilu tak nemuzu zakryt spoilery. Sice jsem nedohral zlou cast hry, ale jedine co muzu rict je, ze infamous jen tak neskonci... Dvojka je silne okorenena jednicka, takze ti co zrali jednicku, budou zrat dvojku o to vic :D A jelikoz jednicka vynesla Sony velky balik penez, tak dvojka vynese jeste vic... Coz znamena jedinou vec... Sucker punch po dodelani Sly 4 se vrhne na inFamouse 3. Hodne se mi libil city-design ve dvojce vsude jsem se dostal rychle a bez problemu. Jen skoda ze v Gas meste je malo elektrickeho vedeni na klouzani, zato v pohybovani po zatopenem mestecku byla jedna velka vyzva, ato: nespadnout :D Pomalicku mi to leze na mozek... Jdu po meste, vidim elektricke vedeni a mam neskrotnou chut na nej vylezt a klozat se po nem jako Cole :D:D Na zaver bych jen dodal, ze opravdu rad uvidim trojku, ale tebtokrat by to chtelo trosiku vice zmen, co se tyce schopnosti... Nemuzu rict, ze mi to nejak vadilo, ale posledni ctvrtinu hry jsem vystrilel Sticky raketami, jelikoz jsou samonavadejici a smrtelne ucinne. Takze kdyby dali to stejny do trojky, tak hra jako takova by mozna byla dobra, ale serie sama o sobe by byla stereotypni (co se tyce schopnosti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoiler "Ta trojka v tropech byl samozřejmě vtip, osobně si nedovedu představit, že by měnili něco co tak dobře funguje (myslím hlavně městské prostředí).

Dobře by se dalo do případné trojky zakomponovat good konec z dvojky. Na lodi by připluli do nějakého města (NY, Londýn) a začalo by se znova."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zrovna dodelal platinu a evil konec je teda hustej (dojemnej, skoro jsem si poplakal, kdyz jsem musel zabit ZEKEa :)) jinak prave za evil side jsem si zvykl na "liany" a nakonec nejsou tak spatny kdyz se s nima clovek nauci...

Ty liany jsou docela dobry, jen nevyhodou je, ze kdyz uz se vyhoupnes, tak to nejde zrusit. musis doletet na urcene misto...

jdou zrusit, staci pri letu zmacknout L2 a ono se to pusti 8)

SPOILER: A co se tyce moznyho dalsiho dilu, tak si taky myslim, ze ho nejakym zpusobem ozivi (za predpokladu, ze se bude vychazet z good endingu). A mestky prostredi je celkem jasny, pokud by mu teda nezmenili obor superschopnosti, treba misto z elektriky by cerpal energii ze slunce :D, ale to uz by nebylo ono. Ale napad s Kesslerem dobrej, nejak ho tam zakomponovat zase... Na konci evil side jsem si myslel, ze ho tam soupnou, nakonec ne, skoda. Takze treba ve trojce se bude Cole menit na Kesslera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat, jak moc je dvojka frustujici? sem v jednicce asi v pulce a zacina me docela srat, jak po me kazdej strili (a pokazde se trefi) a jak skoro nemam ani chvili klid, nez to uzemi vycistim :D

a jak je to s opakujicima se vedlejsima/hlavnima misema? je to porad zachran-utec-preskakej-dones ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve dvojce je to s nepřáteli rozmístěných po městě o trochu lepší. Samozřejmě když přijdeš do nové části, tak je jich tam jak nas.naseto, ale když začneš jenom trošku plnit vedlejší úkoly, je to o mnoho lepší.

Stereotyp v opakujících misích rozhodně nehrozí, alespoň mně osobně přišlo jejich rozvržení o moc lepší než v jedničce a hlavně jsem se nenudil ani jsem nebyl flustrovaný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, Infamous 2 je z mého pohledu méně frustrující jak v hlavních / vedlejších misích, tak i v městě bez plnění daného úkolu. Infamous jednička je z mého pohledu těžší, už jen proto, že má Cole ve dvojce, relativně brzy, silné superschopnosti, které už jsou pak jen umocňovány, trochu to dává smysl, když si přišel do New Marais pro upgrady.

Nepřátelé jsou mnohem různorodější než v jedničce a opravdu jich není už tolik jako v Empire city. Opakování náíplní misí je daleko menší a proto se to hraje jedním dechem, vč. lépe zvládnutého děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jesli si vsimnete a pausnete konec good endingu tak uvidite, ze blesky delaji otaznik

SPOILER: podle mne by se dal udelat 3ka ina bad zakonceni....cole se snazi dovivinout ty jeho schopnosti, aby se mohl vratit v casea dkoncit tak casovou linku :) to by se samozrejme ostatni conduitum nelibilo a tak by se ho snazili zastavit...nekteri by mu pomahali atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělají Sucker Punch na Infamous3?

Vývojářské studio Sucker Punch neboli autoři obou dílů Infamous pracují na nějaké nové hře pro PlayStation 3.

Jak dnes uvedli na svém webu, momentálně hledají zaměstnance na pozice výtvarného šéfa, senior producenta, vedoucího zvukového designéra a senior designéra pro svoji příští hru.

Pokud se na tentýž inzerát podíváte na Gamasutře, je zřejmé, že mezi uvedenými platformami je pouze PlayStation 3. Nabízí se tedy varianta, že touto novou hrou je právě Infamous 3.

Vloni autoři v rozhovoru s Eurogamerem přiznali, že kdyby je Sony o třetí díl požádalo, opravdu by to zvážili. "Uvidíme, kam nás série Infamous vezme dál," řekl spoluzakladatel firmy Bruce Oberg. "Sony by v tom hrálo velkou roli. Máme spolu báječný vztah a milujeme PlayStation jako platformu, je to pro nás skutečný technologický zabiják."

Sucker Punch ovšem značku Infamous nevlastní, protože založením jde o nezávislý tým. Infamous 3 by tak muselo vzniknout z iniciativy Sony. Nebo snad vývojáři dělají na úplně nové značce?

Zdroj: eurogamer.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naaahodou... Na Vitu by to bylo uplne nejlepsi. Kdyby tam bylo aj UGC jak ve dvojce, tak mas o zabavu neustale postarano. Ikdyz na Vitu to asi nepujde. Predstavte si inFamous bez destrukce, to proste neni ono. Ale co my muzem vedet, treba to na Vitu nejak dostanou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu