Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

firmware 1.61


Bad.Mr.Frosty

Otázka

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
pls, budu zde nekde mega velikym napisem uverejneny v dobe kdy to bude moze, ze je FW 161 PRO LITEON, to je jak cekani na popravu.)

Tady na ty strance se to doctes - v pravo v hornim rohu je kolonka Latest Firmware a podtim jsou nejnovejsi FW k prislusnym mechanikam :)

http://www.360mods.net/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak a mam to.Stahnul jsem si novy Call of duty pouzil ten vas aktivacni disk hraju,hraju asi hodku ne po Xbox Live.Proste jen kampan a najednou mi vyplo live.Spustim test a je to.Vase konzole ma ban.Takze ted mam chut vyhodit ten aktivacni disk i s xboxem nekde ven......Predpokladam ze ted uz se uz s tim nic neda delat ze?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak a mam to.Stahnul jsem si novy Call of duty pouzil ten vas aktivacni disk hraju,hraju asi hodku ne po Xbox Live.Proste jen kampan a najednou mi vyplo live.Spustim test a je to.Vase konzole ma ban.Takze ted mam chut vyhodit ten aktivacni disk i s xboxem nekde ven......Predpokladam ze ted uz se uz s tim nic neda delat ze?????

Bohuzel neda se s tim nic delat přišel si i o zaruku hra oficialně vychazí až 10.11. a je pochopitelny ze dostanes ban pokud ji hrajes pred datumem vydani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu