Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

nejde o to jestli to je multiplatformová hra, hra poběží na stejném enginu jako GTA 4 takže žádné zázraky nečekejte

A nemůžete říkat že GTA SA byla více arkáda a GTA 4 reálnější- to je asi jasné když v době kdy vyšlo GTA SA nebyl takový engine jako ted v GTA 4- to jako bys říkal že nové Ferrari je rychlejší než Trabant a lépe ovladatelný

právě engine gta4 mě tak znechutil že sem to nechtěl ani hrat ale dohral sem to

bylo by fakt lepší kdyby udělaly novej engine ze ktrerýho by nebylo na zvracení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem obrovskej fanda GTA, kazdej dil me doslova nadchnul a drzel sakra dlouho. Puvodni GTAcka z ptaci prespektivy sme s klukama parili jak divi. Nase PSonky se natom malem odvarily... :) Pak prislo GTA3 - velka zmena, ale nutno podoknout ze trojka me bavila nejmene. Vice City naopak prineslo svkelou atmosferu 80. let. Libivej pribeh, chytlava atmosfera - to byla pecka!

A nasledoval asi nejlepsi dil cele serie a to SA. Tri velka americka mesta, mezi nimi dlouhe dalnice a vesnice. Super pribeh (hlavne v Los Santos) a nepreberne mnozstvi moznosti. Hodne lidi si reklo ze je blbost jezdit na kole kdyz maji motorku, ale me to bavilo a vyblbl sem se. To same s letadlama, to byla parada... To mi v GTA IV opravdu chybi:/ moznost se poradne vyblbnout, at uz na krosce v lese nebo z letadla pozorovat cele mesto...

Proto doufam ze dalsi GTA se vrati ke korenum arkadovosti (to co bylo ve ctverce byla akorat zmrvena arkada, ne priblizeni k realite - kdo chce realitu at hraje Mafiu, tu si taky zahrajuu:)) Je mi vcelku jedno, kde bude dalsi GTA, ale myslim ze amerika je uz celkem vycerpana. Meli sme NY, LA, San Francisco, Las Vegas, Miami... raci bych neco noveho - Tokio, Moskva, Londyn, Sao Paulo.. nevim.

Nejdulezitejsi je v GTA pribeh. Ten me ve Vice City i San Andreas opravdu nadchl. GTA ma byt o mafiich, drogach, de*kach, vrazdach, podvodech, kradezich atd, ale hlavne musi byt plne humoru... Mam rad, kdyz je v pribehu hodne postav. A pribeh odcejpa.

Chci mit ale ve hre i velkou svobodu v podobe toho, ze si muzu kupovat vic domu (halvne hodne mista v garazich :P) chci moct litat vrtulnikem a letadlem (klidne az po absolbovani letecke skoly), ridit cluny, motorky, nakladaky... a hodne ruznych modelu vsech dopravnich prostredku.

Ale je mi jasny, ze at bude GTA 5 (ci gta:....) jakekoliv, ze stejne zase neodolam a budu parit jak blazen...:)

Tedka mozna hloupy dotaz, ale nake oficialni infomarce uz sou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

1232079566_gta5maybe.jpg

O dalším GTA stále nemáme žádné zprávy a tak alespoň zmíníme dnešní spekulace, které hovoří o tom, že GTA V by se mělo odehrávat v Hollywoodu. To není pravda moc velká oblast, ale jsou to jen spekulace. Oznámení pátého GTA by taktéž mělo přijít brzy, během následujících měsíce. Spekulace tvrdí, že během první veřejné předváděčky Max Payne 3, ale ani o té nevíme, kdy bude. Hollywood už se v sérii objevil předtím a to v San Andreas. Vrátíte se tedy GTA V do San Andreas nebo jen do jedné jeho části?

..................................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gta se do evropy nepřesune... jediny gta v evropě bylo gta london a to ani nebyla plná hra ale jen takovej datadisk na gta1.. jinak grafika a engine v gta4 je daleko lepší než sociální gta sa :D .. v sa když někoho přejedete tak slyšíte plc a člověk se jen rozplácne na zem a auto vám divně nadskočí.... v gta 4 se vám rozplácne na kapotu rozstříkne se tam krev a letí z kapoty na popelnici kterou převrhne... no co je lepší ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já co si zahrál gta 4 tak SA mi příjde nejvíc stupidní a trapny, taky jsem to žral ale teď když je gta 4 tak přece nebudu hrát takovou sra**u.. A gta 4 je prostě víc reálný chtěl bych vidět tebe jak se rychle zvedneš když to do tebe napere auto :D a nudný město ? v SA tam chodí pár stejných človíčků sem a tam.. auta jezdí pořád ve stejný linii a ze 100km/h na 0 zastaví během 2 sekund a 90° zatáčky vybírají bez snížení rychlosti :D a takhle bych mohl pokračovat.... gta 4 ? lidi telefonují, mluví spolu, žerou volaj si taxi atd.. auta se chovají reálně, v silnicích jsou díry atd... město je nejvíc propracovaný narozdíl od pár košů a laveček v SA... na gta4 me jen sere občas inteligence lidí... vystřelíte a všeci začnou vylízat z aut a zdrhat místo aby šláply na plyn a ujeli autem, často se ještě rozeběhnou na vás apod... jestli se takovýhle věci v dalším gta vyladí tak je to bezkonkurenční ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gta IV je nudná , mise neoriginální a no prostě Fuj hra .D :D :D Já bych chtěl konverzy PSP, NDS GTA China Town Wars ... Tam byly mise prvotřídní , molotovy se vyráběli na benzinkách , prostě tahle hra měla spoustu genialních nápadu a spestření což u GTAIV nebylo ... Je pravda že GTA je po technické stránce hodně povedene ale chybý tam jeden důležity prvek a to je hratelnost ... Koho by pořád bavilo dojed tam , vystřílej je a jed zpátky ... A nebo :..

Proč se Gta nedrží své první předlohy , války gangů ve městě , Kam se sakra ze serie GTA vypařily statistiky o tom který gang vás respektuje a kterej vám jde po krku , kde jsou tábory spřátelených gangů kteří začnou dle respektu pálit po káždým kdo se jen na vás křivě podívá , kam zmizeli autodílny kde vám namontovaly na kapotu jakého koliv auto rotační kulomet , olejovou skvrnu či miny na zneškodnění pronásledovatelů ...

Tohle kdyby se vrátilo do GTA 5 společně s inovaceme s China Town Wars a nápaditější misemi jako třeba , byly v prvním a druhým díle či PSP verzy posledního GTA pak bych byl spokojenej a hrdě bych řekl král sand boxu je zpět ... Pokud však GTA 5 bude jak 4 pak si povzdychnu , a pudu se těšit na GTA 6 pro next geny :D :D : D

Na Eurogameru se dnes 28.7.2010 objevila zpráva že GTA 5 bude ohlášeno co nevidět viz link

http://www.eurogamer.cz/articles/rockstar-najimaji-lidi-na-gta-v

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že kdyby se v gta4 dal dát rotačák na kapotu nebo pouštět olejovy skvrny.. bylo by to daleko horší.... GTA2 mířila úplně jinam než GTA4.. a kdo má furt vymýšlet nový a lepší mise ? máš lepší nápad pro misi v gta než někam jet a někoho zabít atd..? to už se traduje od gta1 a nic lepšího už asi nebude.. na filmy se taky pořád koukáš a v podstatě je to taky pořád to samý.. někdo zlej někdo dobrej.. dobrej chvíli prohrává ale v závěrečným souboji jen tak tak vyhraje... a nebo to už od začátku kropí jak blázen a zabíjí desítky protivníků jak nic a poslední boss mu dává zabrat atd. atd. :D blbá výmluva... jinak s tím china town wars máš pravdu ale taky někam jedeš někoho zabiješ,ukradneš atd. sice jsem to nehrál ale je mi to jasny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA SA bylo best a bude ale ve IV udělali prima krok s fyzikou a hadrovym panakem postavy takže kdyžste se rozsekaly nebylo to takove jednotvarne jako u predchozich dilu...............nejlepsi pro mě by prostě bylo že by udělaly remake SA s novym pribehem a spousty tech sr*cek do gta IV enginu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prevzato z GTA.CZ

Podľa rozhovoru na VG247.com sa redaktor rozprával s osobou, od ktorej sa dozvedel zaujímavé informácie o novom GTA. Podľa všetkého sa osoba zmienila o GTA V, ktoré by sa malo odohrávať v Los Santos (Los Angeles). Anonym sa vraj pýtal priamo vývojárov, ktorí mu odpovedali na otázku jasne a stručne. Rockstar by mal podľa všetkého v aktuálnych dňoch skúmať štvrť Hollywood. Upozorňujem, že informácia nemusí byť dôveryhodná, keďže vývojári z Rockstar Games často klamú v prípade otázok. Samozrejme vynára sa aj alternatívna možnosť, že Rockstar skúma oblasť kvôli hrám Agent alebo gangsterskej akcii L.A. Noire, ktorá sa v tomto meste odohráva v skorých 40. rokoch minulého storočia. Ešte nakoniec dodám, že zdroj informoval aj o tom, že nové GTA by malo byť predstavené na najbližšej Max Payne 3 prezentácii.

O priebehu udalostí zo sveta GTA V budem, samozrejme, čo najskôr informovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2canava: tak vidis, vetsine se tady libi vic San Andreas nez naprosto nudna a nezazivna GTA IV kde nic nemuzes delat. V SA byla letadla, vrtulniky, venkovy, spousta letist, nemovitosti, restauraci a spousta skillu a tisic dalsich veci ktere v IV nejsou. GTA IV nesaha SA ani po kotniky, je to nuda, jednohubka. To ze lidi v IV mluvi, telefonuji si je sice peknej detail ale na zabavnosti to neprida. A to ze bylo SA neretalny, auta hned zastavovala, vybirala zatacky ve velky rychlosti a vechno co pises, tak to tu hru delalo strasne zabavnou, nehlede na ruzny skoly, padaky, automaticky raketomety atd., GTA IV strasne rychle omrzi, SA melo 100x delsi hraci dobu. Samozrejme se ti daleko vic muze libit IV nez SA, to je jasny, ale vetsine se vic libilo SA a s tim nic neudelas.

A to prirovnani k tem filmum? To byl hodne blbej kec. Ze ty se divas jen na Novu kde davaj samy filmy s prestrelkama a znas jenom tyhle filmy je tvuj problem. Filmy IMHO nejsou vsechny stejny, v zadnym pripade, co treba Dobry Will Hunting? Cista duse? Osviceni? a tisice dalsich? Zkus se kouknout na par inteligentnich filmu a zjistis ze tvuj nazor na filmy je hodne predpotopni..

Nic proti, zadnej utok proti tobe, jen se ti snazim vyvratit tvuj mylnej nazor. Doporucuju stranku csfd.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasím že v gta sa bylo hodně věcí na vyblbnutí a taky se mi tam líbil venkov... a to že se v gta 4 nemůžeš vyblbnout je hloupost asi jsi to dostatečně nehrál a nedostal se ani na druhej ostrov jinak si to nedokážu vysvětlit :) navíc ta fyzika mě uchvátila ... rozstříknutá krev na kapotě, pavouci na skle po kulkách, destrukce aut , poškrábanej lak, auto stupidně po převrácení nevybuchne atd. atd. ... v SA vám upadnou dveře, po výstřelu se sklo akorát trapně rozsype a nic víc... je to jako srovnat GTA1 s GTA3 prostě úplně jiná generace proto se mi víc líbí 4 oproti SA.. v SA ve své době luxus ale teď nejvíc trapný.. jak už tu padlo být gta 4 a SA v jednom tak je to luxus.. a nevím co je zábavny na tom když auto jede městem 100km/h a vybere 90° zatáčku bez sebemenšího zpomalení :D nad tím se nejvíc směju je to fakt stupidní....

a viděl jsem spoustu dobrejch filmů co mělo originální příběh jenže já to myslel tak že gta je jako spiderman... vždycky se ten film ubírá podobným směrem a spiderman nakonec vyhraje v těžkým souboji s hlavním bosem ... ještě jsem neviděl film se superhrdinou kde by hrdina umřel :D až umře změním na filmy tohoto druhu názor :D :D

gta4 je jen začátek tohoto enginu.. nemohli si dovolit udělat suprovej engin a udělat tam ještě tisíce blbůstek... je to jako gta1 ze kterýho vymakali skvělou gta2 s blbustkama jako rotačák na kapotě atd.. potom gta3 ze kterýho vzniklo postupem času gta SA ... a co vznikne z gta4 ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nečetl jsem předchozí posty takže nevím co jste napsaly ale tohle je muj názor

když vyšlo gta sa tak jsem byl radostí bez sebe když jsem si ho koupil na PS2,hrál jsem ho asi 3 roky a stále mě bavilo tam něco dělat,venkov byl super,poušť taky a prostě luxusní města napodobit LA je nejlepší věc co tam mohli udělat stejně tak Las Vegas všechno povedený,imitace reálných ulic atp. taky super škoda jen že tam neudělali Alcatraz,jinak možnost lítat v letadlech,vylepšovat auta,potápět se,jezdit na kole to je všechno co 4 chybí.když jsem si před 2 lety koupil gta 4 přišlo mi skvělé je o dost reálnější bylo taky velice zábavné skvěle napodobily budovy a ulice tak jak to doopravdy je v New Yorku konečně už napodobily i většinu aut jediný co mi tam u aut chybí je zvuk motoru ten co tam je je opravdu tragickej,když se sednu do aston martinu tak od něj chci slyšet alespoň něco z části přirovnatelného s realitou a ne naprostou ubohost.mise jsou navíc po čase dost nudné,také oceňuji datadisky nemám namysli tu katastrofu The Lost and Damned nevím přesně jak se to píše ale vůbec mě to nebavilo,někoho to určitě bavit bude ale mě bohužel ne,nadruhou stranu The Balad of Gay Tony je skvělý napodobenina Rolls Royce je parádní v rádiu už konečně přestaly hrát sra.ky a je to paráda akorád mi přijdou mise abnormálně těžké a i s použitím cheatů to neni žádná hračka.nadruhou stranu mi v celém GTA 4 vadí že tam není tak široký výběr oblečení jako v SA bylo by dobré kdyby tam udělali obchody podobné realitě pro určité movité vrstvy.nakonec bych to shrunl tak že gta sa bylo na svou dobu naprostá pecka gta 4 bylo taky pecka a nevydržela tak dlouho i když si i teď rád zahraju datadisk Tbogt

doufám že rockstar to v 5 dílu vše napraví navíc jsem na webu gta.cz četl že Rockstar zkoumá ulice Hollywodu tak doufám že v 5 bude LA :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžete srovnávat fyziku GTA SA a GTA 4, san andreas je skoro 7 let stará hra takže asi vývojáři v té době nemohli dat do hry engine jako v gta4,myslete

Počkej, mlč, nech je, já se u toho skvěle bavím, ať se hádaj, my se zasmějem a oni ukážou, jaký sou mistři přes starý hry, a všichni budou spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím, že další díl ponese název V (5)...Gta 3 vám toho taky nějak moc neumožňovala, ale jak si vzpomenu jak sem to hrál, tak se divím, že se mi PS2 neutavila. Potom přišlo vice city, podle mě asi nejlepší díl... San Andreas jsem si nedočkavě koupil pár dnu po vydání asi za 1800 na PS2, jak sem to zapnul tak mi spadla čelist a skoro nikdo mi nechtěl věřit co sem tam všechno dá dělat (znáte to, všichni čekali na PC verzi), potom mě to najednou přestalo bavit a prodal sem to, po nějaké době jsem si sehnal PC verzi a tam to zachraňovali ještě různé mody a všelijaké modely aut atd. A teďkom nedávno i multiplayer. Ale konzolová verze mě moc nenadchla. GTA 4 mě docela baví jako tehdy ta 3. Možná tam nejdeou dělat různé kravinky jako v SA, ale to jsem taky od 4 dílů nečekal, čekám to teprve od dalších "dílů" typu vice city, nebo to san andreas. Díly s číslovkou spíše demonstrují věci typu nový engine apod. v dalších dílech se to rozvine stejně jako ze 3. se stalo San Andreas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžete srovnávat fyziku GTA SA a GTA 4, san andreas je skoro 7 let stará hra takže asi vývojáři v té době nemohli dat do hry engine jako v gta4,myslete

ja ji nesrovnavam ja akorat říkam že udělaly pěkny krok vpřed a mohly by do te fyziky remakovat SA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2canava: GTA IV mam komplet cely projety + oba datadisky takze sem se dostal dal nez za druhej ostrov. Ale proste nevyvratis fakt ze SA bylo ve svy dobe tisickrat lepsi nez ted GTA IV, to je nevyvratitelnej fakt. IV ma realistickej engine, to jo, ale brzy omrzi. A prave ty nesmyslnosti na ktery si stezujes delaly z SA tak silene zabavnou hru. Ja kdyz sem dohral IV tak uz sem nemel proc ho hrat dal - nic moc tam neslo delat zato v SA toho byly doslova tisice. Navic SA melo ve svy dobe skvelej engine - vyslo z nej celkem 5 GTAcek coz je myslim uspech.

A ze si nevidel jeste film kde superhrdina umre? Tak napriklad Konec sveta se Schwarzeneggerem - a to je klasicka slatanina dobrej versus zlej kde hodnej nejdriv prohrava. A mas to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu