Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MS, banování a čeho tím vlastně docílili?


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 454
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

takze mam par veci k tematu

pokud je mi znamo jedina moznost jak M$ muze prijit na pirata je ze mate u stazeny hry poskozeny videosoubor nebo hraje na livu hry pred datem vydani...lidi co to delaj nechapu...kazdopadne dneska me kamos ukecal abych sel zahrat pod jinym profilem (vytahnul jsem pametovku se savma, ajchama a profilem pod kterym sem hral MW2) takze se uvidi jak je Bill dobrej (na HDD je jeden tajemny systemovy soubor mozna prave tam se tyhle veci ukladaji...no uvidim a dam vedet)

k tomu jak se dante vzteka-> si snad delas prdel ne?! ukradl si par tisic a dostal si za to trest tve tak tady prestan brecet...jsi zlodej a hotovo

a posledni vec...nejaci borci tady pyskujou na to ze je live placnej kdezto PSN ne...hrali jste nekdy na PSN? kvalita sony serveru je od tech u MS uplne nekde jinde...pingy litaj nahoru a dolu jak boing prepadeny teroristy..u mikrostavy tedy platite ale platite za kvalitu

btw sem taky svinsky pirat a jednou ban dostanu ale ze bych kvuli tomu mel deprese...

btw2;) zabalte si xko do rucniku a nechte ho spalit treba vam z reklamacky prijde nebannuty :-D

Zabanovaná knzole nejde reklamovat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
je tu vůbec někdo kdo přímo dostal ban za legální hraní kdy xbox nebyl ani flashnut ?? nemyslím to že kámoš od kámoše dostal ban za originálky jak tu bylo psáno ?? kdyžtak se omlouvám neprolítával jsem celej topic ;)

Všude kam se podíváš se píše, že Microsoft banuje MODIFIKOVANÉ konzole. Jak to poznají, zatím nikdo neví.

Osobně těm řečem, že někdo dostal BAN na konzoli s nemodifikovaným FW nevěřím, pokud dotyčný co to bude tvrdit nebude přímo jeden z nich.

Neustále se tu omílá, že BAN nemodifikované konzole je za "lživé" informace při registraci na XBLive. Z mého pohledu - hloupost, a myslím, že Microsoft by si něco takového nemohl dovolit. Ne v takovém rozsahu. Myslím si to proto, že ne každý majitel konzole ji má novou, rozuměj z obchodu. Vem si takový příklad nákupu konzole např. přes eBay. Koupíš ji použitou, nemodifikovanou, s registrovaným účtem na XBLive a koupíš ji od majitele z Anglie, čili ze země, kde je XBLive oficiálně podporován. Příjde ti domů a normálně dále využíváš XBLive účet tak, jak jsi jej dostal. Je přitom porušeno pravidlo "pravosti" údajů při registraci? Dovolil by si Microsoft jako důvod BANu uvádět něco diskutabilního, jakkoliv napadnutelného, aníž by si byl jist svým jednoznačným postavením? Podle mě - nikoliv.

Co tím chci říct - ano, mohou "odstavit" účet na XBLive pokud zjistí přístup z IP adresy země, která není v seznamu podporovaných zemí. Nečekal bych něco takového, ale ano, je to možné. Není totiž v jejich silách nijak informovat majitele dané konzole, že porušuje smluvní ujednání a na XBLive se připojovat nemůže. Ale nemohou si u takové konzole dovolit znemožnit BANem instalaci her na HDD jen proto, že jsi na ten XBLive vlezl a podíval se tam. Tomu prostě nevěřím a ani si nemyslím, že se tak děje.

A co z toho vyplývá? Pro mě osobně - za region se BAN nedává. Nebo má snad Microsoft tu rozlišovací schopnost a v záloze DVĚ verze BANu, jednu pro "piráty" kterým zároveň znemožňuje následnou instalaci her na HDD a druhou pro "poctivce", kterým jen odstaví přístup na XBLive?

Nikomu nic nenutím, jen vyjadřuji svůj názor (možná konspirační) a ty si ten svůj udělej sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficilaní vyjadření americke Podpory

Thank you for contacting Microsoft online support for XBOX. I am Joseph and I will be helping you today with this issue.

We have received your email and understand that you are concern that you would get banned.

In regards with your inquiry, consoles can be suspended from Xbox LIVE for a number of reasons including, but not limited to:

· Console tampering: Physically opening the Xbox and modifying it to play illegitimate software.

· Online fraud: Attempting to social engineer users, take over Xbox LIVE accounts, or other fraudulent activities.

· Repeat egregious violations: Multiple actions taken on accounts on the console by the Enforcement team for disrupting the service or impacting users.

To avoid a console suspension, please review and follow the Xbox LIVE Terms of Use and Code of Conduct. We also recommend that you purchase Xbox 360 consoles new from reputable retail stores because previous owners may have violated the Terms of Use agreement which can lead to the console being suspended. Warranties on Xbox consoles are not transferable from the previous owner.

Everyone on the Xbox and Xbox LIVE teams want our members to have the best possible experience on our service. By following the Terms of Use and Code of Conduct, you can help us work to create safe and enjoyable experiences while enjoying Xbox LIVE.

In regards with your inquiry, yes you may use it as Xbox 360 accessories is not region coded.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že pan moderátor byl v uzkých když napsal tento post a já v něm vidím jen jednu věc, MS to po*rali. Odpověď je ne. Já nevím ale mě furt příjde že nadáváte jaký jsou MS blbci a jak si to mohli dovolit. Ovšem pánové, tady hraje klíčová role porušení zákona! Já nevím ale mě příjde jako by jste to totálně IGNOROVALI! Je to nezákoné a buďte rádi že máte nějakej přiblblej BAN. Hrajte si legálně, ale aspoň pak připusťte chybu a ne jako to dopadlo přímo teď. 600 000 uživatelů z 20 000 000 uživatelů bylo zabanováno a MS se musí p*srat z toho, že stratí takovej malinkatej zákonitě porušující hráče. Jo a zase jsme u toho, já jsem si kupoval LIVE a bodíky a ted nedostanou ani korunku. První věc co tu je že LIVE a body které používáme jsou většinou koupený z ebay a podobných aukcí a to znamená že live už dávno své prachy dostala, za druhé, nepřišli skoro o nic. Dále milý pánové (a dámy), furt tady každej mele o tom že už na Xbox 360 s*re že je to už nahouby a přejde na PS3. Můžete mi říct jaký to má význam? Proč jste nehráli na Xbox 360 už hned od začátku a teď tady brečíte jakou MS udělalo strašlivou chybu že pár lidí porušující platný zákony zabanovala? Popravdě dobře Vám tak a tyhle topici já osobně beru jako smutek na dně, kdy to prostě musíte říct světu že jste dostali ban a že už je MS a jeho Xbox 360 totální h*vno. Bodeť ne, vždit Vám zákázili něco, co zakázané je... Já už tyhle nadávky, brečení a jak je xbox n*hovno nemůžu dívat. Je tim zahlcenej celej českej internet. 600 000 US/UK porušující zákony a nedivil bych se kdyby minimálně tich 100 000 bylo z ČR, však mistři obhajující nelegální kopírování (viz. pirátská strana - vaše naděje?). Já fakt nevím co tím vyřešíte že přejdete na PS3? A zase jsme na začátku, stejně budete muset hrát originálky a to několikanásobně dražší než nový originálky Xbox 360. Nevím jak s tím furt směřujete. Jste měli k PS3 už táhnout jak dávno a ne místo toho tady furt nadávat jak malý děcka! Myslel jsem že tu aspoň někteří mají rozum ale že budou obhajovat ty keci jak si to můžou dovolit to jsem nečekal.

PS: smazat si to můžete a body down taky ale řekl jsem svůj názor kterej jsem už chtěl říct jak dávno!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska připojil ethernetový kejbl a zkusil jsem štěstí.. nebo spíš smůlu samozřejmě se mi po rozkliknutí Y zobrazilo Z:190D ... zvláštní ale je, že nikde mi nenapsalo že mám ban, informace jsem neodeslal při dotazu jsem dal No, normálně jsem dal Back a vyjel jsem do dashboardu, na HDD instalovat můžu, a třeba Maggots udělal uplně to samé co já a napsalo mu to že má ban a na hdd instalovat nemůže... asi opravdu budou dva druhy banů... ale štve mě to Xko mam jen chvilku ban jsem dostal za nic, když jsem xko vypojoval ze sítě internetu ban jsem pořád neměl a z her jsem hrál jen GH3,GTA a Fable 2 a s žádnou jsem se na live nepřipojoval

TAK POZOR POZOR: NEPOUŽÍVEJTE TEN NÁVOD na zjištění nefunguje, TEDKA JSEM ZJISTIL ŽE MI NEFUNGUJOU HRY:-( TAKŽE HDD JE V PI**I ten návod je k ničemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska připojil ethernetový kejbl a zkusil jsem štěstí.. nebo spíš smůlu samozřejmě se mi po rozkliknutí Y zobrazilo Z:190D ... zvláštní ale je, že nikde mi nenapsalo že mám ban, informace jsem neodeslal při dotazu jsem dal No, normálně jsem dal Back a vyjel jsem do dashboardu, na HDD instalovat můžu, a třeba Maggots udělal uplně to samé co já a napsalo mu to že má ban a na hdd instalovat nemůže... asi opravdu budou dva druhy banů... ale štve mě to Xko mam jen chvilku ban jsem dostal za nic, když jsem xko vypojoval ze sítě internetu ban jsem pořád neměl a z her jsem hrál jen GH3,GTA a Fable 2 a s žádnou jsem se na live nepřipojoval

jaky jsi mel posledni update??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bych rekl patek 13teho. Dneska jsem sel na Xlive a dostal jsme za odmenu BAN. Nemel jsem DVD v mechanice. Jen jsme chtel hrat hru z HDD. Jenze to neslo psalo me to ze neni instalovana z originalu a ze mam odinsatlovat a znova ji nainsatlovat. Tak jsem to neudel. Chtel sem se prihlasit na Xlive a nasalo to BAN console. Tak mam smulu a navic to nejde ani instalovat na HDD. Ja xbox nepouzivam pro hrani online , jen obcas update Dash. a nebo update NHL2k10. DVD v mechanice nebylo, ale hra byla na HDD insatlovana z kopie....tak to asi hosi poznaj . Neva jedem dal a bez updatu...) preji vsem hezky den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, už jsem to pročetl celý, ale nějak jsem se nedozvěděl následující věc:

Mám Xbox a nehraju on-line, nemám ten jejich účet či co to je. Občas jsem si ale udělal upgrade dashboardu (naposledy tak 14 dní zpátky). Připojoval jsem se tedy k live? Včera jsem hrál Assassina 2 a ban nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že pan moderátor byl v uzkých když napsal tento post a já v něm vidím jen jednu věc, MS to po*rali. Odpověď je ne. Já nevím ale mě furt příjde že nadáváte jaký jsou MS blbci a jak si to mohli dovolit. Ovšem pánové, tady hraje klíčová role porušení zákona! Já nevím ale mě příjde jako by jste to totálně IGNOROVALI! Je to nezákoné a buďte rádi že máte nějakej přiblblej BAN. Hrajte si legálně, ale aspoň pak připusťte chybu a ne jako to dopadlo přímo teď. 600 000 uživatelů z 20 000 000 uživatelů bylo zabanováno a MS se musí p*srat z toho, že stratí takovej malinkatej zákonitě porušující hráče. Jo a zase jsme u toho, já jsem si kupoval LIVE a bodíky a ted nedostanou ani korunku. První věc co tu je že LIVE a body které používáme jsou většinou koupený z ebay a podobných aukcí a to znamená že live už dávno své prachy dostala, za druhé, nepřišli skoro o nic. Dále milý pánové (a dámy), furt tady každej mele o tom že už na Xbox 360 s*re že je to už nahouby a přejde na PS3. Můžete mi říct jaký to má význam? Proč jste nehráli na Xbox 360 už hned od začátku a teď tady brečíte jakou MS udělalo strašlivou chybu že pár lidí porušující platný zákony zabanovala? Popravdě dobře Vám tak a tyhle topici já osobně beru jako smutek na dně, kdy to prostě musíte říct světu že jste dostali ban a že už je MS a jeho Xbox 360 totální h*vno. Bodeť ne, vždit Vám zákázili něco, co zakázané je... Já už tyhle nadávky, brečení a jak je xbox n*hovno nemůžu dívat. Je tim zahlcenej celej českej internet. 600 000 US/UK porušující zákony a nedivil bych se kdyby minimálně tich 100 000 bylo z ČR, však mistři obhajující nelegální kopírování (viz. pirátská strana - vaše naděje?). Já fakt nevím co tím vyřešíte že přejdete na PS3? A zase jsme na začátku, stejně budete muset hrát originálky a to několikanásobně dražší než nový originálky Xbox 360. Nevím jak s tím furt směřujete. Jste měli k PS3 už táhnout jak dávno a ne místo toho tady furt nadávat jak malý děcka! Myslel jsem že tu aspoň někteří mají rozum ale že budou obhajovat ty keci jak si to můžou dovolit to jsem nečekal.

PS: smazat si to můžete a body down taky ale řekl jsem svůj názor kterej jsem už chtěl říct jak dávno!

Tak a co jako , víš jak to někoho může naštvat když dostane BAN ? Prodělané prachy za DLC balíčky,gold atd... všechno je pryč.Proto asi většina uvažuje o tom PS3 , i za cenu kupování originálek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu