Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MS, banování a čeho tím vlastně docílili?


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 454
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to víš někdo okrádá lidí tím, že koupí body 700,- z anglie jen pomocí paypalu a tady je prodává za 900,- o tom víš zase své ty (když jsem sháněl body tak si je prodával o cca 250-300 dráž - podle kurzu, než se dali běžně objednat z anglie)...hold každý nějak okrádá a vyjebává...neřeš :D

Aha, takze kdyz v obchode prodavaji rohliky za draz, ez je nakoupili, tak nas taky okradaji. Hmmm mas zajimavou logiku, takze vsechny obchody a nakupni centra nas okradaji. zajimave, to si musim nekam i zapsat, pac takovou blbost sem uz dlooooho eslysel. ono mame trzni hospodarstvi- kdyz se ti neco zda levnejsi, kup to tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor: Ban za pálenky a hraní on - line je ok a mají na cokoliv 100% právo ať ti hrábnou na profil nebo cokoliv prostě oko za oko.

Z mého pohledu kdysi jsem pálenky na konzoli taky hrával ale to bylo o jiných penězích stálo to tehdy o trochu víc mluvím o časech PSX ale z koupí PS3 jsem si řekl že i když přijde doba kdy bude úprava softu nebo chip tak na to prdím! Při každý koupi originálu se těším jak malej na to až mi ta hra přijde nebo na to jak si ji doma rozbalím a kouknu na disk a booklet prostě je to fajn!

A přiznám se že mám aj PSP flashlé a začal sem si kupovat originálky protože to má prostě něco do sebe a chci aby si konečně aj vývojáři vidělali ikdyž házim málo peněz do tak velkého rybníka...:psp:

Prostě nezlobte se ale oni si jen brání svůj příjem...

A jinak koukám že podle toho co se tu píše tak se ko´munita na PS3 docela rozroste tak se svámi určitě rád někde na mulťáku potkám:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takze kdyz v obchode prodavaji rohliky za draz, ez je nakoupili, tak nas taky okradaji. Hmmm mas zajimavou logiku, takze vsechny obchody a nakupni centra nas okradaji. zajimave, to si musim nekam i zapsat, pac takovou blbost sem uz dlooooho eslysel. ono mame trzni hospodarstvi- kdyz se ti neco zda levnejsi, kup to tam

je rozdíl, když to kupuje nějaký velkoobchod od dodavatelů pro čr a j erozdíl když český vychcánek vydělává na lidech jen proto, že oni nemají paypal a on ano...se koukni na tekkena....ten jako takové lidem zprostředkuje za směšný peníz ty vyděláváš za hovno velké peníze tak nedělej blba...oba víme, že blb nejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je rozdíl, když to kupuje nějaký velkoobchod od dodavatelů pro čr a j erozdíl když český vychcánek vydělává na lidech jen proto, že oni nemají paypal a on ano...se koukni na tekkena....ten jako takové lidem zprostředkuje za směšný peníz ty vyděláváš za hovno velké peníze tak nedělej blba...oba víme, že blb nejsi

"Za hovno velké peníze" - tohle by mohl slogan pro práci našich politiků,

ale jinak tak to prostě je to je česká vlastnost proč nevidělat na lidech že?

Ber to tak když sou lidé hloupí tak to prostě koupí! Podívej někdy na aukro kolikrát si dám nějakou hru do sledování a pak se divím že ji vydražej za daleko vyšší cenu nežli ji koupíš v českém obchodě... A to je aukro pro mě fakt nepochhopitelné! Opravdu se tomu někdy směju a byl sem fakt překvapenej kdy rozdíl ceny byl 400,- korun oproti obchodu to je podle mě docela dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Tomu že někdo dostal ban za hraní originálek a registrací pod špatnou zemí nevěřím ani trochu.

Prostě a jednoduše...zloději co dostali ban tady teď budou ronit slzičky jak moc se jich Microsoft dotknul a jak moc je to uráží že dostali tresty za to,že kradli a jak je najednou PS3 skvělý přístroj...:cheesygrin:

U nás se říká jedno pořekadlo "Na každou svini se vaří voda"!:roll::roll::roll:

Jeden z mála postů tady, se kterým se ztotožňuju. Tento důvod BANu není relevantní a pakliže je zde stále skupina uživatelů, kteří mají konzoli flashnutou a doteď přistupují na XBLive, tak není ani ničím podložený. Řeči typu "jedna paní povídala" zůstanou jen řečmi.

K většině ostatním postům se tady nemá cenu vyjadřovat, když ani nejsou napsané srozumitelně. Kdyby měl M$ banovat za češtinu, tak to tu pěkně prořídne. Si to po sobě přečtěte aspoň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice ban jeste nemam, ale hadam ze az se zkusim pripojit tak ho dostanu ms sou holt kurvy no =) asi si necham xko pres live sem stejne moc nehral a na updaty ho nepotrebuju navic ps3 ma uplne na picu joystick a na originalky nemam, ale zase sem si vzdycky chtel zahrat ratcheta & clanka =) no uvidime jak to dopadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden z mála postů tady, se kterým se ztotožňuju. Tento důvod BANu není relevantní a pakliže je zde stále skupina uživatelů, kteří mají konzoli flashnutou a doteď přistupují na XBLive, tak není ani ničím podložený. Řeči typu "jedna paní povídala" zůstanou jen řečmi.

K většině ostatním postům se tady nemá cenu vyjadřovat, když ani nejsou napsané srozumitelně. Kdyby měl M$ banovat za češtinu, tak to tu pěkně prořídne. Si to po sobě přečtěte aspoň...

Možná máte pravdu taky říkám bany jsou správná věc ale tem kteří brečí že ho dostali tak mužu říci jen jedno položte si otázku je lepší ban a nebo to aby vám někdo z MS zaťukal spolu z policií na dveře a vy byli souzeni za porušování autorských práv? A rozsudky by mohli být opravdu zajmavé hlevně co se peněžního trestu týče! Pak by jste možná říkali že jestli by nešel radši jenom ban!:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to mne teda pekne prominte mi ten vyraz nasrali mam xko s rrodem a k vanocum sem uvazoval o novy ale kdys tohle vydim do asi do ps3 ale jako 1100 za origo se mi taky davat nechce

1100,- je pohodvá cena vem si že třeba origo na PSP stojí 999,- a to je úplně o něčem jiném.8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně si myslím, že tímhle, co teď Microsoft udělal, si hodili klacky pod nohy. Protože v takovém masovém měřítku, jim klesnou zisky z Arcade, různých DLC jako prase. Říkal jsem si, že to bude pár lidí, že to nepocítí, ale tohle, co se děje, je už fakt hrůza. Na jednu stranu to chápu. Ale na druhou stranu to není moc chytrý tah. Kdyby raději bojovali proti pirátění různými akcemi, třeba přikládat nějaké bonusy k originál hrám, atd. Tohle piráty odradí a kvalitní hru si raději koupí (jsem sám toho důkazem). Takhle akorát budou všichni offline a pirátství se ještě zvýší, nikdo už nebude řešit, jestli hra vyšla nebo ne, nebudou mít motivaci k získávání ajchů a "chlubením" se na Live. Takže většina si řekne, na co mi bude live, stejně budu hrát offline, tak si xbox flashnu a budu si vesele pálit hry dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@Jirka123: Pirát zůstane pirátem a upirátí hru, i když bude stát polovinu. Už jen pro ten pocit, že ji měli kde stáhnout, že ji měli dřív, než z obchodu.

A ještě jedna věc - neustále se tu opakuje, jak M$ pochybil, jak si neuvědomují následky, jak budou ztrátoví teď apod. Vy co to píšete, proberte se proboha. Máte snad pocit, že BANují z afektu? Že snad nemají týmy lidí, kteří analyzují trh, sledují vývoj, pirátství, ekonomické ukazatele?

Přečtěte si kolik v historii zaplatili za prohrané soudy v USA třeba za jejich prohlížeč IE integrovaný ve Windows a za spousty dalších věcí. A vypadalo to snad někdy, že se M$ položí? "Finanční ztráta" za těch pár drobných o kterých tu mluvíte za ty jejich M$ body, i když je to násobeno třeba tisícemi uživatelů, se jim projeví asi tak, že budou mít v ročním zúčtování v desetinné čárce za tím desetimístným celým číslem místo jedničky nulu.

Chápu, že jste děsně poškození tím, že jste byli spravedlivě potrestáni, mně by se to taky nelíbilo, ale taková je realita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jirka123: Pirát zůstane pirátem a upirátí hru, i když bude stát polovinu. Už jen pro ten pocit, že ji měli kde stáhnout, že ji měli dřív, než z obchodu.

A ještě jedna věc - neustále se tu opakuje, jak M$ pochybil, jak si neuvědomují následky, jak budou ztrátoví teď apod. Vy co to píšete, proberte se proboha. Máte snad pocit, že BANují z afektu? Že snad nemají týmy lidí, kteří analyzují trh, sledují vývoj, pirátství, ekonomické ukazatele?

Přečtěte si kolik v historii zaplatili za prohrané soudy v USA třeba za jejich prohlížeč IE integrovaný ve Windows a za spousty dalších věcí. A vypadalo to snad někdy, že se M$ položí? "Finanční ztráta" za těch pár drobných o kterých tu mluvíte za ty jejich M$ body, i když je to násobeno třeba tisícemi uživatelů, se jim projeví asi tak, že budou mít v ročním zúčtování v desetinné čárce za tím desetimístným celým číslem místo jedničky nulu.

Chápu, že jste děsně poškození tím, že jste byli spravedlivě potrestáni, mně by se to taky nelíbilo, ale taková je realita

Ano tohle je přesně to co jsem tu ještě nenapsal ČR je jim volná protože jim vydělává zbytek světa! Kdyby pro vydavatelé bylo ČR důležité vychází daleko víc věcí v češtině třeba...

Prostě někdo proti pirátům bojuje a vy se na ně zlobíte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu