Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little big planet my level


Honza222

Recommended Posts

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ted delam level zhruba 60% hotovej ale bude to fakt tezky plno skoku atd...Jo premislim o sini slave ze by vedle byla u konecne tabulky 1,2,3 misto...Normalne byste sve skore vyfotili a ja bych to postupne aktualizoval...Vydani levelu planuju na patek nebo sobotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted delam level zhruba 60% hotovej ale bude to fakt tezky plno skoku atd...Jo premislim o sini slave ze by vedle byla u konecne tabulky 1,2,3 misto...Normalne byste sve skore vyfotili a ja bych to postupne aktualizoval...Vydani levelu planuju na patek nebo sobotu...

přemÝšlim !! :D:D jo nezní to špatně jenže když to budeš aktualizovat tak si to všichni budou muset znova stahovat aby to v tom levelu měli... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stihl sem to uz dnes level 2 ke stazeni zde nebo na predni strane :)

Screeny:

20091119171923.png

20091119172834.png

20091119175728.png

Myslim ze se tenhle level fakt povedl...Mimochodem ma i pribeh :)

NEPSTER to by byla jen tak pro legraci ti kteri by si to stahli pozdeji by uvideli jeho jmeno

thx jdu na to!!! :D za chvili budu mit uz svuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se nějak udělat aby ty bubliny na skore zustali ve vzduchu?

Zatim sem na to neprisel jak ale myslim ze by to neak slo zavesit na provazek...

NEPSTER -- Hral sem tvuj level mas tam docela zajimavy prvky otcive predmety atd... docela zajimavy to se taky musim naucit...

Jinak k levelu jde videt ze si stims dal praci ale musel sem to hrat v edit modu to se fakt nedalo....Videl sem tam ze mas jen 1 checkpoint to je na level takoveho rozsahu trochu malo dale ani v edit modu sem nenasel finalovou tabulku ani cestu jak se mam dostat na ten led..Hudba tam taky zadna neni ne ze by se mi to nelibilo myslim kdy bys opravil tyhle chybky mohl by to byt dobrej level...Musis taky premislet treba jak tam mas kousek od zacatku toho panacka takovou tu kouli... Co kdyz spadnes do lavy a zacnes od checkpointu?ten panak je na druhe strane jak se tam chces dostat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim sem na to neprisel jak ale myslim ze by to neak slo zavesit na provazek...

NEPSTER -- Hral sem tvuj level mas tam docela zajimavy prvky otcive predmety atd... docela zajimavy to se taky musim naucit...

Jinak k levelu jde videt ze si stims dal praci ale musel sem to hrat v edit modu to se fakt nedalo....Videl sem tam ze mas jen 1 checkpoint to je na level takoveho rozsahu trochu malo dale ani v edit modu sem nenasel finalovou tabulku ani cestu jak se mam dostat na ten led..Hudba tam taky zadna neni ne ze by se mi to nelibilo myslim kdy bys opravil tyhle chybky mohl by to byt dobrej level...Musis taky premislet treba jak tam mas kousek od zacatku toho panacka takovou tu kouli... Co kdyz spadnes do lavy a zacnes od checkpointu?ten panak je na druhe strane jak se tam chces dostat??

jj dik moc

psp ted nemam u sebe..ale jinak checkpointu tam je vic...premejslim jesli jsem neuploadnul ten level jeste kdyz nebyl hotovej... az budu moct tak na to kouknu...jinak na ten led musis pres ten lavovy valec jak je na tom ledu..a ten zacatek..nevim jak to udelat ze kdyz se zabijes ze se ty objekty vrati do puvodni pozice...

ale thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim sem na to neprisel jak ale myslim ze by to neak slo zavesit na provazek...

NEPSTER -- Hral sem tvuj level mas tam docela zajimavy prvky otcive predmety atd... docela zajimavy to se taky musim naucit...

Jinak k levelu jde videt ze si stims dal praci ale musel sem to hrat v edit modu to se fakt nedalo....Videl sem tam ze mas jen 1 checkpoint to je na level takoveho rozsahu trochu malo dale ani v edit modu sem nenasel finalovou tabulku ani cestu jak se mam dostat na ten led..Hudba tam taky zadna neni ne ze by se mi to nelibilo myslim kdy bys opravil tyhle chybky mohl by to byt dobrej level...Musis taky premislet treba jak tam mas kousek od zacatku toho panacka takovou tu kouli... Co kdyz spadnes do lavy a zacnes od checkpointu?ten panak je na druhe strane jak se tam chces dostat??

no tak jsem to truchu ještě poupravil a tady to je..ale pořád jsem nepřišel na to, jak to udělat, aby když se zabiju aby ty předměty byly jako předtim...

http://www.megaupload.com/?d=8K8MNK4R :arrow::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se tam dávaj checkpointy a ty bubliny (body) který sbíráš? já když sem to zkoušel poprví tak sem je našel ale ted je prostě za boha nemůžu nikde najít :D ... jo jak mám udělat aby věc kterou potřebuju do další části se tam objevovala znova když to zkazim a zemřu (např. jak byli v jednom kole ty balonky a když si ho pustil tak se dole zas objevil znova?!) a eště kdyžtak hudba jak se tam dává? jinak už taky makám na vlastim kole ale nemůžu dál ptz když zemřu, tak ten předmět kterej sem musel použít k dostání se přes překážku se mi tam znova neobjeví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se tam dávaj checkpointy a ty bubliny (body) který sbíráš? já když sem to zkoušel poprví tak sem je našel ale ted je prostě za boha nemůžu nikde najít :D ... jo jak mám udělat aby věc kterou potřebuju do další části se tam objevovala znova když to zkazim a zemřu (např. jak byli v jednom kole ty balonky a když si ho pustil tak se dole zas objevil znova?!) a eště kdyžtak hudba jak se tam dává? jinak už taky makám na vlastim kole ale nemůžu dál ptz když zemřu, tak ten předmět kterej sem musel použít k dostání se přes překážku se mi tam znova neobjeví

body a checkpointy se tam dávaj když dáš [] tak v nabídce vlevo dole...hudba také v té nabídce myslim že to je poslední strana toho..máš tam jako by obaly alb.. :D a na to ss těma objektama taky nemůžu přijít jak to udělat aby se vrátily do původní pozice když umřu... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

body a checkpointy se tam dávaj když dáš [] tak v nabídce vlevo dole...hudba také v té nabídce myslim že to je poslední strana toho..máš tam jako by obaly alb.. :D a na to ss těma objektama taky nemůžu přijít jak to udělat aby se vrátily do původní pozice když umřu... :(

díky už sem na to přišel...dokonce sem našel lana atd...ale aby se ty předměty vraceli, na to sem eště nepřišel...kdyby se mi to povedlo napíšu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu