Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MotorStorm Exploit nalezen !!!


asterix13

Recommended Posts

I kdyby to prolomili a SONY nevydala záplatu tak si stejně to hraní užijete na 50%, protože jakmile se vydá nový fw, musíte updatovat abyste se vůbec připojili k netu. Takže žádný multiplayer, žádný PS Store...

Nevím jak pro vás, ale pro mě je to největší kouzlo a zábava v hraní, když si můžu zahrát s přáteli.

EDIT: Lituju Xboxařů a PCčkařů, kteří nezažili ten pocit, když si donesou domů zbrusu novou hru v originální krabičce s nádherným boxartem ještě v ochranné slídě, po sloupnutí slídy a otevření krabičky neucítili tu nádhernou vůni... škoda mluvit :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nová zaplata FW příjde jiý za několik dnů ... s větší kapacitou jednovrstvého BD vydá sony i kompatibilní update hlavně pro laser mechaniky ...takže to stejně k ničemu není a jsem za to rád ps3 mam od toho abych si do ní občas koupil nějakou hru a jsem za to rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby s tím vůl tak nespěchal a nevydával to hned poradil se s někým a ještě něco vymyslel (lepšího) tak to vydrží ...

"jsem za to rád ps3 mam od toho abych si do ní občas koupil nějakou hru a jsem za to rád"

já osobně jsem rád když herní konzole plní svůj učel tak jak jsem si představoval :roll:

miluju tyhle kecy :D bejt na ps3 palený tak tak tu nikdo nemele takový sračky a pekně warezuje xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby s tím vůl tak nespěchal a nevydával to hned poradil se s někým a ještě něco vymyslel (lepšího) tak to vydrží ...

"jsem za to rád ps3 mam od toho abych si do ní občas koupil nějakou hru a jsem za to rád"

já osobně jsem rád když herní konzole plní svůj učel tak jak jsem si představoval :roll:

miluju tyhle kecy :D bejt na ps3 palený tak tak tu nikdo nemele takový sračky a pekně warezuje xD

ja bych tě chtěl vidět jak taháš dejme tomu 24gb kvůli jedné hře :roll: :roll::roll: s novou generací konzolí zmizí i warez scena protože nová generace již nebude využívat dvd media ale vysokokapacitní disky ... :D no jo ale nebudeme spekulovat a počkáme až co ukáže čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych tě chtěl vidět jak taháš dejme tomu 24gb kvůli jedné hře :roll: :roll::roll: s novou generací konzolí zmizí i warez scena protože nová generace již nebude využívat dvd media ale vysokokapacitní disky ... :D no jo ale nebudeme spekulovat a počkáme až co ukáže čas

1) s novou generaci piractvi nezmizi .. proc ? protoze BR a poradne rychlej net bude mit driv nebo pozdeij kazdej... ano mozna to omezi ... ale BR za par let (s nastupem dalsi generace konzoly) bude normal a nekomu nebude delat problem stahnout treba 40gb jako dneska 8gb nebo 15gb... ;)

btw > ja sem tahal 16GB na hru... a zas takovej problem to nebyl ... rano sem to mel stazeny.. takze by mi nedelalo problem stahnout nejakych dalsich 9gb.. ;)

uprimne dokazal sis 4 rokama predstavit ze budes stahovat treba 10gb ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych tě chtěl vidět jak taháš dejme tomu 24gb kvůli jedné hře :roll: :roll::roll: s novou generací konzolí zmizí i warez scena protože nová generace již nebude využívat dvd media ale vysokokapacitní disky ... :D no jo ale nebudeme spekulovat a počkáme až co ukáže čas

a kdo říkal že hry maj 24gb? xD ... pokud vím hry na ps3 jsou okolo 12gb ... i když třeba MGS4 má celkem dost

warez nikdy nezmizí ;) s novou generací konzolí a medíí přichází i stále rychlejší internet(nebo se spíš zlevňuje)

a těch 24gb s 8mbit internetem máš za pár hodin :roll: a ten je dneska za babku ;) blu-ray disky taky už nejsou zas tak drahý ... furt to vyjde o dos levněji :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) s novou generaci piractvi nezmizi .. proc ? protoze BR a poradne rychlej net bude mit driv nebo pozdeij kazdej... ano mozna to omezi ... ale BR za par let (s nastupem dalsi generace konzoly) bude normal a nekomu nebude delat problem stahnout treba 40gb jako dneska 8gb nebo 15gb... ;)

btw > ja sem tahal 16GB na hru... a zas takovej problem to nebyl ... rano sem to mel stazeny.. takze by mi nedelalo problem stahnout nejakych dalsich 9gb.. ;)

uprimne dokazal sis 4 rokama predstavit ze budes stahovat treba 10gb ?

pro mě je to nepředstavitelný i dneska že bych měl stažeých 10gb za noc mam sice 3M/s ale s takovým nahovno omezením 1gb na 2hodiny , jakmile to přetahnu spadne mi připojení na 1M za s ...ale co bych taky chtěl za 200 na měsíce, za další kdo ví jak ochrání novou generaci ... třeba to ani nepude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: Lituju Xboxařů a PCčkařů, kteří nezažili ten pocit, když si donesou domů zbrusu novou hru v originální krabičce s nádherným boxartem ještě v ochranné slídě, po sloupnutí slídy a otevření krabičky neucítili tu nádhernou vůni... škoda mluvit :dozey:

Ja ten pocit zazil, naposledy, kdyz jsem kupoval originalni Interstate '82 a rozhodne to za ty prachy NEstalo! CD jsem stejne nekam zahrabal, takze kdyz si to chci zahrat znova, tak to stejne radeji stahnu, nez abych hledal to orig. CD. Stahnuti 700MB mam za nekolik minut a instalace z HDD je rychlejsi a hrani bez CD prijemnejsi. Nez bych CD nasel, zabralo by mi to urcite dele. Lituji, ze jsem ty penize nevyhodil za neco uzitecnejsiho. Takze ja osobne LITUJI blazny*, co vyhazuji penize za originalni hry a nalhavaji si, ze je to lepsi, nez stazene hry :)

* alespon v cechach, kde jsou originalky IMHO velice, ale velice predrazene. Vsude jinde jsou mnohem levnejsi.

A abych nebyl OT - docela to vypada, jako fake.. Moc bych se neradoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: Lituju Xboxařů a PCčkařů, kteří nezažili ten pocit, když si donesou domů zbrusu novou hru v originální krabičce s nádherným boxartem ještě v ochranné slídě, po sloupnutí slídy a otevření krabičky neucítili tu nádhernou vůni... škoda mluvit :dozey:

:dozey: ha ha ty inteligente .. a kdo rika ze na xboxu nebo pc nejedou lidi origo znam lidi ktery si klidne origo koupi .. mezi ne klidne koupim i ja.. xD :cross: mas pravdu skoda mluvit :dozey:

anonym kdyz nekupujes new hry ale koupis jich par v akci.. tak si hru klidne koupim protoze mam pocit ze tim aspon trochu podporim vyvojare.. xD btw > za 300-400 kc se daj sehnat solidni hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:dozey: ha ha ty inteligente .. a kdo rika ze na xboxu nebo pc nejedou lidi origo znam lidi ktery si klidne origo koupi .. mezi ne klidne koupim i ja.. xD :cross: mas pravdu skoda mluvit :dozey:

A kdo říká, že jsou takoví všichni inteligente??

Ja ten pocit zazil, naposledy, kdyz jsem kupoval originalni Interstate '82 a rozhodne to za ty prachy NEstalo! CD jsem stejne nekam zahrabal, takze kdyz si to chci zahrat znova, tak to stejne radeji stahnu, nez abych hledal to orig. CD. Stahnuti 700MB mam za nekolik minut a instalace z HDD je rychlejsi a hrani bez CD prijemnejsi. Nez bych CD nasel, zabralo by mi to urcite dele. Lituji, ze jsem ty penize nevyhodil za neco uzitecnejsiho. Takze ja osobne LITUJI blazny*, co vyhazuji penize za originalni hry a nalhavaji si, ze je to lepsi, nez stazene hry :)

* alespon v cechach, kde jsou originalky IMHO velice, ale velice predrazene. Vsude jinde jsou mnohem levnejsi.

Tak to ti dávám za pravdu, 700MB hra stará snad tolik let, že už se ani neprodává a dá se stáhnout z netu tak není problém. Já sám nepopírám, že PC warez využívám a na PC jsem si originál hru nekoupil dobré 3 roky :lol: Ale na PS3 to už je o něčem jiném, když se nedá pálit, musíš si aspoň nějak navodit dobrý pocit že nevyhodíš tisíce za hry do luftu.. :lol: :lol:

-----------------------------

BTW: MGS4 měl největší objem všech dob, něco pod 50GB..

A stahovat ty hry není problém, ale na P2P sítích jste vždy závislí na seedrech a téměř nikdy nedosáhnete max rychlosti stahování jako je klasické stahování z upload serverů.

A teď si představte že se vždy uploaduje po partech, většinou po 100MB.. To byste stahovali v případě, že hra má +/- 25GB 250 partů? :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fake to může být i nemusí, chce to prubnout nějakou zkoušku... Kdo se obětuje? :D

Příjde mi to moc komplikované nainstalovat 2 OS, potom čachry v CloneCD a nakonec zjistím že to ani nefunguje :( ... navíc teď nemám ani k dispozici backup nějaké hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednička určitě, jinak by bylo upřesněno Pacific Rift. Dej echo až to zkusíš. ;)

EDIT: Zítra SONY vydá nový FW tak hlavně neupdatuj!

no, konzole mi ma prijit teprve, takze se dozvim jaky firm v ni je nahrany.

Ale bude to 60GB FATko.

Akorat si pak jeste ty MS musim koupit (nechce mi je nekdo prodat??? :D), ale pokud to tu bude stale zive, dam vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, konzole mi ma prijit teprve, takze se dozvim jaky firm v ni je nahrany.

Ale bude to 60GB FATko.

Akorat si pak jeste ty MS musim koupit (nechce mi je nekdo prodat??? :D), ale pokud to tu bude stale zive, dam vedet

Mrkni do bazaru, tam se vyskytuje kolem 250-300,-Kč. A jestli kupuješ PS3 od někoho, tak mu taky řekni ať neupdatuje. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je hodně starý exploit,jen přišli na to jak ho znova spustit....V této fazi bych se ani nesnažil...ale pokud chcete zalohy neupdatujte firmware pokud to nebude opravdu nutné,protože tenhle xploit je dle všeho funkční a muže mít nějakou budoucnost.....Takže se tedka opravdu nesnažte vichni schanět Motorstorm....O_o

Na PSku mam kubuntu a emu x86 archy takže okna rozjedu a podívam se jak to funguje pak vam sem pisnu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Sony zakazalo přístup na PSN network všem starším firmwarum jak 3.21 Pokud jste ještě do dnešního dne neaktualizovali svou PS3 na Firmware 3.21, tak se na službu Playstation Network už nepřipojíte. Sony totiž zakázala se připojit na tuto službu pomocí proxy serverů (PSN oznámí ERROR 8002A212) a dalších obcházeček. Tato reakce se dala celkem čekat, protože o této možnosti psali uživatelé na oficiálním Playstation Blogu. Nyní se tak na Playstation Network připojíte pouze s oficiálním Firmwarem 3.21. Pokud ovšem chcete hrát offline, tak vás k updatu nic nenutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu