Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Killzone 2 recenze

Největší herní server IGN dnes zveřejnil recenzi na očekávaný Killzone 2. Hra si odnáší samou chválu a známku 94%. Podle IGN se jedná o velmi svižnou akční hru, u které se budete bavit od začátku do konce. Dále IGN poukazuje na fenomenální grafickou stránku hry, která nemá obdoby. Ta ovšem obsahuje i menší technické chybky, takže nakonec si grafika odnesla 9.5/10. Z čeho naopak byl recenzent naprosto unešen, byl 7.1 zvuk, který vás doslova vtáhne na bojiště. Hra pro jednoho hráče vydrží nějakých 10 hodin, což je celkem dobrá herní doba, když to srovnáme s pěti hodinovým CoD4. Navíc hru pro jednoho doplňuje skvěle online multiplayer, který je naprosto úžasný. Killzone 2 mánie tak nabírá na obrátkách. Brzy čekejte i naši recenzi.

Další recenze: GamePro: 5/5, MEGamers: 99%, Eurogamer: 9/10, Gamereactor: 9/10, Gameplayer: 95%, Play3 Live: 95%, InsideGamer: 95%, GamePro TV: 10/10, Meristation 95%, Konsolifin: 5/5, Vandal.net: 9.6/10, Jeuxvideo: 85%, Everyeye.it: 9/10, Level 7: 9/10.

http://www.konzolista.cz/novinky/killzone-2-recenze_757.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Gears of War 2 jsem hrál u kámoše a čuměl jsem jako puk protože až do té doby pro mě byla číslo jedna COD 4,nedám na ni dopustit ani teď ale protože jsem nikdy nebyl žádný blázen který hájil jen tu svoji mašinu tak jsem vážně musel uznat že GOW 2 je pecka.Věřím pevně tomu že Killzone 2 bude konkurence jako řemen a na oplátku pozvu kámoše já a bude zase čučet on.Zatím to vážně vypadá víc než dobře,ještě 4 týdny!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ign pisou 10 hodin...

zaverecny hodnoceni z tiscali gejmz

"Hra totiž selhala na místě, kde bych to rozhodně nečekal: ve své délce. Ta totiž na druhou obtížnost stěží přesáhne šest hodin čistého času, což je vzhledem k délce vývoje a vynaloženým nákladům hodně žalostné číslo. ..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiscali je proti PS3 zaujaté, takže bych to nebral vážně

EDiT: viz. s-p.cz : D@vid napsal(a):

"Tak, jako se mluvilo o inspiraci prvního dílu Killzone xboxovou střílečkou Halo, si nelze nevšimnout několika styčných bodů s dalším xboxovým hitem Gears of War. Jízda na vlaku nebo vozíku ve slévárně našla své místo i zde a hezkým způsobem oživuje klasickou FPS akci." ... by Kratochvíl, Tiscali.

Tak Tiscali zase muselo zaperlit a v PS3 recenzi znovu zminit jak se hry jen kopirujou z tech na Xbox. Kratochvil ma nejakej komplex, tohle neni poprve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky máte pocit, že ten multiplayer je okopírovaný z Team Fortress? Jeslti jo, tak nic orignálního, ale výborně hratelné to bude. :)

Ta recenze na hrej je opravdu slabá. Ani tak ne kvůli hodnocení, na to má recenzent právo, ale tím, jak je napsaná, nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kampaň prej extrémě krátká není ale není ani nijak zvlášť dlouhá. Autor v jedný z recenzí píše že po dohrání ihned začal hrát znovu na těžší obtížnost,a to prý většinou nedělá takže to bude asi fakt pořádná zábava...:)

Zvlášť se mi líbí věty:Osobně bych zdůraznil fakt, že hra vypadá v pohybu na HD televizoru lépe, než na obrázcích nebo ve videích, které můžete vidět na internetu. Bylo to pro mě zajímavé zjištění, jelikož obvykle bývá skutečnost přesně opačná. Killzone 2 je však asi tou pověstnou výjimkou potvrzující pravidlo…

CZ recenze:

http://bonusweb.idnes.cz/ps3/recenze/killzone-2-preziti-znamena-dalsi-utrpeni-ffo-/clanek.A090128_145554_bw-ps3-recenze_vdp.idn

http://www.doupe.cz/Doupecz/Recenze-Killzone-2--jatka-pro-PS3/sc-108-sr-1-a-132640/default.aspx

http://games.tiscali.cz/reviews/killzone2/index.asp

http://ps.hrej.cz/clanky/recenze/killzone-2/

Ta recenze z hrej je fakt hrozná,keci jako že ps3 kopíruje hry z xboxu,Jiří Pavlovský je asi xbot :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Killzone 2 demo ve čtvrtek

Pokud jste si přečetli včerejší článek o historii Killzone, jistě se patřičně těšíte na druhý díl, který vyjde koncem měsíce. Před jeho vydáním si budete moci zahrát hratelnou demoverzi, která vyjde už tento týden! Ta se na evropském PS Store objeví 5. února a nabídne kousek z úrovně Corinth River. Jde tedy o onu plážovou úroveň, která má všem hráčům ukázat, že je Killzone jasnou akční jedničkou.

-----------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu