Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA World Cup 2010


tekken90

Recommended Posts

Platformy: Playstation 3, Xbox 360, PSP, Wii, PC

Datum vydání: duben 2010

EA oznamuje hru 2010 FIFA World Cup

Společnost EA dnes oficiálně oznámila fotbalovou hru 2010 FIFA World Cup, která vyjde v dubnu tohoto roku na Playstation 3, Xbox 360, Wii a PSP. Hráči tak budou moci zažít atmosféru tohoto svátku fotbalu o dva měsíce dříve. V samotné hře bude přítomno všech 199 účastníků kvalifikace, takže pořád je tu možnost, že by se na závěrečný turnaj podívala i Česká republika :). Chybět nebude ani 10 plně licencovaných stadionů, na kterých se bude v Jižní Africe hrát.

První obrázky: http://konzolista.cz/seznam-her/karta/2010-fifa-world-cup_1556.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zítra bude demo na PSN a Xlive

2010 FIFA World Cup demo už zítra

Společnost EA dnes oznámila, že už zítra se fanoušci fotbalu dočkají demoverze na očekávanou hru 2010 FIFA World Cup, která vyjde koncem měsíce. V demoverzi si budete moci vybrat mezi týmem Španělska či Itálie a poté s nimi vyzkoušet novinky v této nové fotbalové hře, jako je třeba nové dvoutlačítkové ovládání. Pokud se vám v demoverzi povede udělat nějaký ten oku lahodící trik nebo dát pěkný gól, můžete replaye nahrávat na EA Football World. Demoverze na 2010 FIFA World Cup bude dostupná na Playstation Network a Xbox Live Marketplace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná tam přibudou nějaký nový detaily ale žádnou velkou změnu oproti Fifě 10 určitě neudělali, ale koukám na videa a vypadá to že možná vylepšili fyziku míče - ta mně ve Fifě 10 vadila nejvíc, tak uvidíme

Já se na tohle díval podobně skepticky, ale když jsem pořádně mrknul na všechny ty videa, vypadá to více než slušně, každopádně zítra se uvidí, myslím si, že kdyby to vážně bylo to samé co FIFA 10 tak by asi nevydávali demo před vydáním hry, chcou asi ukázat, že to vážně stojí za to, tak jako tak uvidí se zítra, těším se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Míč je stále stejný ´hopla´. Škoda, kdyby tohle vylepšili, du do toho, takhle ne :(

Mě to naprosto vyhovuje, jak to je, vidím že máš v podpisu PES 2010, tzn. že asi sérii FIFA nemáš moc v lásce co? To, ale nevadí každý máme něco, mě třeba zase vůbec nevyhovuje fyzika v PES...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo máš pravdu sem PESař, ale to vůbec nebrání tomu, abych objektivně posoudil fyziku míče, jinak hra jako taková je výborná, stejně jako Fifa 10 ale ta fyzika to prostě kazí...

V pořádku, každý máme názor :) Jen teď když tu hru hraju, doufám, že stejný engine bude použit i do FIFA 11, pokud teda neplánujou něco extra nového, vůbec bych se teda nezlobil. A nebo budou si to chtít nechat spíše exkluzivní jen pro tuto hru? Uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já do toho jdu snad mi to přijde od EA dříve těšim se online MS a taky online co-op cele kvalifikace a MS. Jinak kdo hral demo tak zjistí že je to jiný než Fifa 10. Hlavně AI je daleko chytřejší hráč se i jinak ovládá střely lítaj taky jinak golmani předvádí nový zákroky a lépe vybíhaj, a hlavně skvělá atmosféra ty scénky dobrá hudba i fanoušci pořádně řvou narozdíl od fify :) Je to jako Euro 08 to byl jeden z nej fotbalu co jsem hral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
jo máš pravdu sem PESař, ale to vůbec nebrání tomu, abych objektivně posoudil fyziku míče, jinak hra jako taková je výborná, stejně jako Fifa 10 ale ta fyzika to prostě kazí...

pes dela kopie fify , vetsi pi*ovinu nez pes jsem nehral lollll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu