Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

rady porady na prd forza xgd3 hra ktera zrovna kontrolni data ma tam co se nevejde pri vypaleni na normalni vypalovacce pokud nemas lt3,0 a ihas s fw burner max nerozchodis ji jinak nez origo ci rgh/jtag

edit: radit ti zkousej to tak kdyz nepujde tak jinak hazej dyvka rovnou z vokna sam vim vo tom kulovy mi prijde jak za krale klacka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ono taky záleží jaký hry jsi měl na jakém dvd vypálené. Pokud jsi měl XGD3 hry, nebo hry s ochranou AP 2.5 vypálený pro LT 2.0 na LT 3.0 je samozřejmě nespustíš, protože musíš projet ISO v ABGX 1.6 před vypálením.

Jinak je doporučeno vypalovat nové hry pouze na verbatim s Ihas vypalovačkou, takže ti nezbyde nic jiného než to vypálit znovu, nebo vložit přez TU topology data pro XGD3 hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mam maly dotaz.De hra nainstalovat na HDD nebo to tam hodit abych nemusel hrat porad z dvd?Mechanika mi pomalu odchazi.Diky za odpoved.

Jasně, podporuje to originální MS dashboard už dost dlouho.V dashboardu dáš install a hru nainstaluješ na HDD.DVD musí být i tak v mechanice kvůli kontrole, ale hraje se z HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Chci se zeptat. Vypaluju již po několikáté přes ImgBurn, ale až teď se mi to vždy sekne v 51% a dál to nejede. Není to tím, že mám špatnou verzi imgburnu? Nebo vypalovačkou? Na té co se mi stalo vypaluji poprvé (respektive podruhé - v obou případech na 51% konec). Vypalovačku mám Pioneer DVD-RW DVR 110. Nepotřebuji nějaký nový software nebo tak něco? Podle Nero InfoTool tato vypalovačka podporuje vypalování + R DL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj hoj mam taku malou chybklu kamos mi vypaluje hry , stare hry klasicky zpusib img burn jedou mi vsecky hry krome cod6, pak nejak vypaluje ty nove zase pres jiny program resident evil operace mi jede,mortal kombat complete edition mi jede ale cod mw3 ,black opd,nfs the run a spousta dalsich mi nejde co stim je nebo jak to vypalit???jinač mam nejnovesi 3 flash diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Program abgx360 zkontroluje a doplní topology data sám. Funguje už opravdu hodně dlouho, takže je mi divné jak to že ho neznáš :roll: Užitečné informace najdeš například na této stránce http://kanalizator.cz/konzole-xbox360 přečti si to a budeš v tom mít určitě víc jasno než teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu