Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To je nesmysl, hry se overuji v mechanice a pokud vim, tak posledni hry uz overuje primo v preplnenych sectorech ;-) Bud hry nedohravas, nebo ti zamrza konzole pripadne hry padaji atp. Nehlede na to, ze bez instalace trva nacitani z DVD a odchazi mechanika a to znatelne rychle ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Reaguju tam (a nejen tam), kde lidi píšou nesmysly aníž by o problematice něco věděli a snažím se tak o to, aby tyhle bláboly zbytečně nemátly další uživatele.

Bohužel je to i tvůj případ, budu reagovat pokaždé, když budeš říkat nesmysly.

Takže znova, XGD3 není žádná ochrana, přečti si o tom prosímtě něco, než budeš zase rozumovat.

Podle tvých úvah a logiky by musela být ochrana i XGD2, což pochopitelně není.

///EDIT: O tom, že existuje nějaký DUAL NAND, který umožňuje uživatelům RGH využívat možnosti XBLive se tu napsalo dost a jenom proto, že tobě to nic neříká a nebo jsi líný na to si to tu najít, sem žádné odkazy dávat nebudu.

Upraveno uživatelem drak3go
Edit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milosek76: zkusil jsem a vyskočila mě uplně ta stejná chyba ve stejném místě.. to spíš vypadá na špatný image než ne vadné dvd, nebo špatný postup při vypalování ne ? vypaloval jsem to už 3x a pořád ta stejná chyba něco ohledně sectorů.

KProbe mě bohužel nejde nainstalovat.. nevim proč :( zkoušel jsem stahnout ruzny verze z ruznych odkazů.. a vždy při instalaci když to píše registering fonts.. tak nic nenabíhá a pak mě to akorát napiše že program neodpovídá... Co jsou vlastně ty sectory při vypalování ? Když vypaluju tak to vypálí do 100 %.. mechanika se vysune, hned zase zasune a valí to znovu, ale u nějakých 48% se to zasekne a vyskočí tabulka Sector error.. takhle mě to udělalo 3x po sobě.. jak na Verbatimku tak Imation.. je špatný image nebo v čem je problém ?

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chytl jsem se Consoleroviho příspěvku.. zkusil jsem odpojit káble z mechaniky a znovu zapojit.. a hle... vypalování se na po páty podařilo do 100%.. Teď to instaluju na HDD a už jsem za procentama u kterých mi to při předchozích (špatně) vypálených dvd napsalo že je disc poškrábaný.. Dám vědět, jestli to jede v pohodě z HDD 8)

Edit: Táák.. hra úspěšně nainstaolvána na HDD a zatím jede bez problému.. Díky všem za rady :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aloha mám taky problem s vypalování. Mám xbox360 phat, Flash LT+3.0, vypalovačku iHASa spoustudvd verbatim 003. Hry vždy před vypálením projedu posledním abgx. A problém je v tom že vypálím s nebo bez OPC na 2,4 nebo 4x kontrola no problema a x vyhodí chybu a co horší nedělá to jenom mě (zkoušeli jsme i u souseda). Zkusil jsem reinstal compu, odpojeni mechaniky na celý den vyměnu dvd, jak jsem psal vyzkousel jsem i zmenu rychlostí a problem pořád stejný. (Dělá to u posledních her Hitman, COD2MW, NFSMW2 atd.) Please Help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj mam problem. Xbox mi zacal stavkovat. Hry palim na ihas. Jsou projete abgx360. Nove vypalene XGD3 hry mi xbox nekdy ani nenacte,jindy je dokazu spustit ale zamrzne pri loadovani. XGD3 hry vypalene drive jedou ale jen z DVD. Pokud se pokusim nainstalovat jakoukoli XGD3 hru tak mi to ruzne hazi chyby nekdy u 37% nekdy 49% . Krome xgd3 her jede vse jak ma a jde to i nainstalovat. Na xboxu jsem uz hral XGD3 hry a najednou to nejde. Nejake rady co s tim muze byt?

Upraveno uživatelem TIM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau,hele mám takovej menší problem,xgd3 hry palej bez problemu a fungujou ae kdyz chci vypalit xgd2 hru,tak kdyz jede pri vypalovani verify tak se to sekne v 50 procentech a hru hraju normalne ae pak my to napise disc is supperted nebo co to je....hru sem vypaloval stejne jak xgd3 hru opc zapnuty a rychlost 4x hru opatchovanou mam tk nwm kde problem.Diky moc za pripadnou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu