Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

No Umberto jednal asi trochu preahnane, ikdyz chapu ze u nej jako milovnika GoW je to osobni.

Ty si ze sebe ale onefootmane udelal ♥♥♥♥♥a, to mi promin.

Pro me za me si sosejte jak chcete, ja nehodlam ♥♥♥♥♥ liti za to, ze hry nekupujou, ne kazdej na to ma a ne kazdymu to za to stoji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná když o tom tady tak přemejšlim,tak by fakt stálo za úvahu jestli tu nevytořit celou novou "sekci" kde by se řešili hry s flashem,atd....Nedochazelo by tu pak k takovýmhle střetům zájmů , hádkám apod...mě už to taky nebaví....

sory za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to fakt luxus. Celkove provedeni oproti 2ce je zase nekde jinde. Nechapu jak to ten Xbox jeste takhle zvlada. No proste kdo umi ten umi.

Tak tos me zas navnadil. Cekal jsem, ze to bude prevlecena dvojka. Ale jestli to jeste dokazali posunout dal, tak se na to tesim. hned to dneska prubnu ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci si tyhle veci resit v tematech, kam to patri, viz nove tema na XGD3....jenze pak jsem stejne nevedomky napise nejakej blbeck s dotazem kde to stahnout a jak to vypalit a jakto ze mu to nejde a pak uz to jede a lidi co se tu chtej bavit o hre to stve....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by ovšem vyžadovalo, aby se každý věnoval diskuzi v tématech, které jsou k tomu určené. A to nemá na tomhle fóru šanci.

Místo "přestaňte se bavit o pirajdách" budete křičet "padej do správného tématu". Ve výsledku to bude stejné.

Nejjednodušší řešení je prostě příspěvky přerolovat a ignorovat je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bys musel měnit i pravidla, protože i když tu půlka lidí křičí "OT", ve skutečnosti není. Pokud se tu řeší problém s hrou, z logiky fóra to v pořádku je.

Maximálně zkuste vedení navrhnout, aby se herní sekce rozdělila na dvě části, v první se bude řešit hra, v druhé technické problémy. A pak samozřejmě na nich vyžadovat, aby se o to starali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme ze to tu byt muze, ale nemusi, kdyz na to jsou temata. Me nevadi, kdyz se tu nekdo zepta a hned se mu odpovi, ale nesnasim, kdyz se to pak roztahne na Xstrakovou debatu, kde se resi jen ochrana a cele tohle reseni nove ochrany se presune z toho tematu do tematu o hre a pak se neresi hra samotna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vcera projel ponorkou a zase paradne udelane. Nic podobneho jsem v jine hre nevidel. Sedel jsem ve vezi a odstreloval morska monstra, miny, torpedove veze a v zaveru mega bosse. Ta hra me stale prekvapuje cim dal vice a to skoro na kazdem kroku. Jsem z tech hracu co sleduje hodne i okolni grafiku hry a myslim ze Xbox ma stale co vyvojarum nabidnout. Zalezi jak to kdo hodne dokaze vyuzit - namodelovat prostredi, udelat kvalitni textury a osvetleni sceny......... Pokud se k tomu vsemu prida i takto dobry pribeh tak jako cele to pusobi dokonale. A to ze Epic tohle vse umi fakt do puntiku. Jen tak dale :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu