Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Je to tam dale v objednavce napsane. Ze neni zavazna a take, ze se cena muze menit. O vsem pry bude zakaznik informovan. Kdyby mi zarucili tuhle cenu. Tak kazdy se zdravim rozumem si to uz nyni predobjedna :)

To by za netvrdil, krom toho si mi nevyvratil to co jsem ja rikal, tedy ze je ta cena nerealna. Dle meho se bude pohybovat minimalne o tisicovku vyse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

me se to zda dost zbytecny... 2 venkovni kamery, zvlast jestli z toho polezou takovy hnusny fotky jako z DSi (ok mozna to bude o tridu lepsi, ale imho porad celkem katastrofa).

byl bych radsi kdyby tam dali jednu kameru a nejakej slusnejsi CCD cip. kdybych chtel 3d fotku tak si s tim budu kdyztak muset trochu pohrat (stejnym zpusobem to resi treba Sharp Galapagos), to zpracovani je pak stejne jenom softwarova zalezitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho jsem naštvaný že 3DS bude mít jenom 0.33 MPX :(

Vřelá novinka nintendo World 2011 ve živém vysíláním už za několik hodin !

http://nintendoworld2011.com/ konference začíná v 10:00 v Japonsku. Takže pokud jsem to dobře spočítal od přidání tohoto příspěvku začíná konference za 8 hodin v našem pásmu. (pokud dělám chyby tak se omlovám a radši si to zkontrolujte) Hlavně se nezapomente dívat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho jsem naštvaný že 3DS bude mít jenom 0.33 MPX :(

Vřelá novinka nintendo World 2011 ve živém vysíláním už za několik hodin !

http://nintendoworld2011.com/ konference začíná v 10:00 v Japonsku. Takže pokud jsem to dobře spočítal od přidání tohoto příspěvku začíná konference za 8 hodin v našem pásmu. (pokud dělám chyby tak se omlovám a radši si to zkontrolujte) Hlavně se nezapomente dívat!

Tak to se rad podivam, ale aby to nedopadlo jak pri VGA, kdy jsem se chtel koukat a nedoslo mi ze u nas to nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-Cena 3DS pro japonsko bude 25000 Yenů - což je podle kurzu 5600 Kč. Takže já počítám s tím že 3DS vyjde u nás za 6000Kč.

-Na New Yorské konferenci budou oznámeny informace pro Státy Ameriky a Evropy - 19. Ledna.2011

-Super Smash Bros. - nevyjde na 3DS :( - škoda ale časem by mohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trojrozměrnost je nevhodná pro mladší děti. Horší zrak apod. Proto při spuštění bude Parental controls zakazovat funkčnost trojrozěrnosti

hmm to je dosti zajimave ;] to nebudou mit decka radost...

kazdopadne co se tyce startovaci ceny, ja bych tipoval aspon 7k (jednak znama filosofie $:€=1:1 a pak jeste prehnany marze postkomunistickejch prodejcu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je gameplay z Kid Icaruse. Grifika velmi pekne (ta voda, pani). Jen ten gameplay me trochu stve, doufam ze se dockame i jine hratelnosti, jinak to bude to same co starfox.

http://www.gametrailers.com/video/nintendo-world-kid-icarus/709093

EDIT: Dalsi gameplay, ktery me tvrzeni se starfoxem vyvraci :)

Tady ukzecka z Laytna, prekvapive to ve 3D funguje a vypada velmi hezky...

A kratka ukazecka z Resident Evil Mercanires (to bylo domnivam se nehratelne demo)

http://www.youtube.com/watch?v=3lPgmgpFa88

Trailer k Dead or Alive.

http://www.youtube.com/watch?v=wrv1QbawFJs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oba RE vypadaji hezky, dokonce bych rekl nejlepe ze vsech her. nevim jestli se to zda jenom me, ale na tom videu, co jsem postoval par prispevku vyse, se mi grafika u vetsiny her jevi jako hranata a nebo proste divna.

jeste k tomu street fighterovi. dneska jsem videl nekde video, nevim jestli to bylo zrovna presne

(bud to bylo tohle nebo nejake velmi podobne), kde ukazuji featury hry - jakesi souboje ve skutecnem zivote, nebo jak to popsat :) proste nosite zapnute DS s hrou a pokud nekde na ulici, v autobuse nebo v metru potkate nekoho dalsiho, upozorni vas to a muzete hrat. no v japonsku se to urcite uzije, tam hraje snad kazdy, ale u nas to bude asi na nic. jeste k tomu vytahovat 3DS v metru, to si clovek koleduje o to ze mu to nekdo co nevidet ukradne :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oba RE vypadaji hezky, dokonce bych rekl nejlepe ze vsech her. nevim jestli se to zda jenom me, ale na tom videu, co jsem postoval par prispevku vyse, se mi grafika u vetsiny her jevi jako hranata a nebo proste divna.

jeste k tomu street fighterovi. dneska jsem videl nekde video, nevim jestli to bylo zrovna presne

(bud to bylo tohle nebo nejake velmi podobne), kde ukazuji featury hry - jakesi souboje ve skutecnem zivote, nebo jak to popsat :) proste nosite zapnute DS s hrou a pokud nekde na ulici, v autobuse nebo v metru potkate nekoho dalsiho, upozorni vas to a muzete hrat. no v japonsku se to urcite uzije, tam hraje snad kazdy, ale u nas to bude asi na nic. jeste k tomu vytahovat 3DS v metru, to si clovek koleduje o to ze mu to nekdo co nevidet ukradne :)

JJ to jsemtaky nekde videl, u nas je to bohuzel naprd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypada to hezky, i kdyz je to jen bezducha strilecka a ne neco sofistikovanejsiho jako byly stare dily RE.

nahodou ja bych to neodsuzoval. jasne, je to jen akce a se survival horrorem (ve stylu RE1,2,3) to uz davno nema nic spolecnyho. ovsem Mercs v RE5 byli skutecne vyborna zabava (hlavne co-op), svoji zivotnosti nekolikrat prevysujici cely story mode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahodou ja bych to neodsuzoval. jasne, je to jen akce a se survival horrorem (ve stylu RE1,2,3) to uz davno nema nic spolecnyho. ovsem Mercs v RE5 byli skutecne vyborna zabava (hlavne co-op), svoji zivotnosti nekolikrat prevysujici cely story mode.

Zalezi co ti sedne, chapu ze nekteri fandove puvodniho RE nemusi souhlasit s cestou jakou se upiraji nove dily, me osobne RE5 taky moc nesedl, kazdopadne tohle vypada paradne (grafika je urcite zatim nejlepsi ze vsech her), ale presto bych dal prednost asi radsi revelations...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že je potřeba tlumit vášně.

Jestli nenastane ještě nějaká nepředloženost, tuším fail.

- Jenom 8 her při launchi? Kolem 5 - 6000JPY (13 - 1400, bratru)

- Jenom lehce přes 3 hodiny výdrž baterky? Au...

- Ten drb o tom, že 3D je nezdravé na oči?

(via http://www.sankakucomplex.com/2011/01/08/3ds-only-8-launch-titles-batteries-last-just-3-hours/)

Rád bych to viděl naopak, třeba hype zvítězí nad skepsí :)

A ještě moc hezkej rozhovor tady:

http://iwataasks.nintendo.com/interview.html#/how-nintendo-3ds-made/0/0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu