Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ty vazne uvazujes jestli mu nejak skodu nahradit? Jednak jsi mu to rikal ze tu kartu v 3ds nema pouzit a navic i na netu uz byli informace ze flash karty by mohli vest k temhle situacim.

No..dobře mu tak a pkud si to 3DSko nechá reklamovat tak s tím ho z prodejny vyhodí. Protože na 3DS využíval nelegalní činnost a to by se určitě poznalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kamos si ode mne pujcil flashkartu ze prej ma doma DSko Fat a ma i 3DS a rikam mu hlavne to nestrkej do 3DSka druhej den prisel ze prej mu moje flashkarta znicila 3DSko a chce to me zaplatit co myslite mam mu to dat na reklamaci to nechtej vzit.- A moje vina to stejne neni.

Takovyho kamose bych nakopal do rite, kdyby s timhle za mnou prisel, sakra doufam ze mi 3DS taky nelehne...jak se vubec provadej updaty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovyho kamose bych nakopal do rite, kdyby s timhle za mnou prisel, sakra doufam ze mi 3DS taky nelehne...jak se vubec provadej updaty?

Updaty nevim nebyl jsem o toho a pak mi to jenom ukazoval. A o nahrade skody sem neuvazol jen jsem chtel vedet co byste delali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i kdyby, tak bych ho poslal do rite, aby si to zjistil sam, kdyz na nej hazi vinu. ^^ Ale trosku uz je tema (uplne) jinde.

Me by treba zajimalo, kdy samo Nintendo prijde s lepsi baterkou, aby si zas namastilo kapsu. :) Teda furt to neni otevrene vysavani penez jako u Microsoftu... Ale jestli fakt hned chcipa, tak se moc nepredvedli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nová verze 3DS vyjde "žeprý" asi po dvou letech. Reggie nechce totoiž o novém 3DS mluvit.

To rozlišení toho video mě taky trošičku zklamalo, ale jelikož jde prostě o obyčejné demo 3D video tak se na tom nic zas tak hrozného neděje. Kvalita videíí bude určitě lepší

edit: Asi jsem zjistil že pro uživatele se silnými dioptriemi nebude 3D efekt vhodný. Na jednou serveru povídá užuvatel o tom že mu to dělaá naprostou paseku z očima. A kdy jsem dal vyzkoušet své 3DS taky ségře (se silnými dioptriemi) tak hned odvrátila zrak. Určitě ten pocit znám to je jak koukat do nezaostřeného dalekohledu, a tak ty oči asi zabolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nová verze 3DS vyjde "žeprý" asi po dvou letech. Reggie nechce totoiž o novém 3DS mluvit.

To rozlišení toho video mě taky trošičku zklamalo, ale jelikož jde prostě o obyčejné demo 3D video tak se na tom nic zas tak hrozného neděje. Kvalita videíí bude určitě lepší

edit: Asi jsem zjistil že pro uživatele se silnými dioptriemi nebude 3D efekt vhodný. Na jednou serveru povídá užuvatel o tom že mu to dělaá naprostou paseku z očima. A kdy jsem dal vyzkoušet své 3DS taky ségře (se silnými dioptriemi) tak hned odvrátila zrak. Určitě ten pocit znám to je jak koukat do nezaostřeného dalekohledu, a tak ty oči asi zabolí.

A plati to pro dalekozrakost/kratkozrakost? S brylema/ bez? Ja mam teda jen slaboucke dioptrie, takze jsem v poho, ale jsem zvedavy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi prijde divny....vim ze by s tim meli mi problem treba lidi s astegmatismem (ktery jsem taky mival), ale lidi co blbe videj? Ale tak jestli to rikas z vlastni zkusenosti, tak asi jo, zitra nas navtstivi znamy, kde jedna takova "ssleponka" je, tak to na ni schvalne prubnu :) (Ale hrat ji na tom nenecham, uz mi rozflakala NDS Lite)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to podle mě problém s i bez brýlí

ja myslim ze to musi bejt zpusobeny tim, ze se nejak jinak lame to svetlo pres to dioptricky sklo.

sam jsem po lasiku (6 dioptrii a astigmatismus) a se 3D nemam nejmensi problem. na 3DS jsem sice hral jen chvili, ale zadny obtize sem nepocitoval.

konktaktni cocka se v tom oku bude chovat stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, nasel sem chlapika co prodava tyden stare 3ds i s dvema hrami za 6.500Kc, cena krasna, zaruka tam je, jenze co kdyz tam cely tyden mastil neco na flashkarte, ja ho koupim a po udpatu my prestane fungovat?Jak bude toto nintendo resit?Co byste mi radili, mam do toho jit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i kdyby, tak bych ho poslal do rite, aby si to zjistil sam, kdyz na nej hazi vinu. ^^ Ale trosku uz je tema (uplne) jinde.

Me by treba zajimalo, kdy samo Nintendo prijde s lepsi baterkou, aby si zas namastilo kapsu. :) Teda furt to neni otevrene vysavani penez jako u Microsoftu... Ale jestli fakt hned chcipa, tak se moc nepredvedli.

Koupím výkonnější baterku do mobilu a lupnu ji tam ( teoreticky :) )

Zdravim, nasel sem chlapika co prodava tyden stare 3ds i s dvema hrami za 6.500Kc, cena krasna, zaruka tam je, jenze co kdyz tam cely tyden mastil neco na flashkarte, ja ho koupim a po udpatu my prestane fungovat?Jak bude toto nintendo resit?Co byste mi radili, mam do toho jit?

ať ho nechá před tvými zraky z updatovat :) Pokud flashkartu tam nedal potom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 dioptri, to uz je sulsna darda :) Vazne jsem si myslel ze astigmatismus= zadny 3D efekt, driv jsem to mival a v kine jsem na 3D nemohl poradne koukat...

kdyz sem jeste mel brejle/cocky tak zadny 3D nebylo, takze nemam s cim porovnavat ;]

nicmene je fakt, ze kontaktni cocky astigmatismus neodstrani

Jak bude toto nintendo resit?

jak? na to je jednoducha odpoved, nijak ;p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co přesně se stalo? Jen aby na tebe neházel "normální" zníčení 3DSka, nebyl to jen http://ninty.cz/3ds/3ds-cerna-obrazovka-smrti/? Řešením by mělo být pouze SD kartu přeformátovat na FAT32.

Ne neni to jen Blackscreen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu potvrdit ze ocni vada jako je kratkozrakost/dalekozrakost a astigmatismus nemaji zasadni vliv na vnimani 3D efektu. Je to dost individualni.

Mam zkusenosti jak s brylema v kine ve 3D tak i s cockama. A nemel jsem nejmensi problem.

kdyz sem jeste mel brejle/cocky tak zadny 3D nebylo, takze nemam s cim porovnavat ;]

nicmene je fakt, ze kontaktni cocky astigmatismus neodstrani

Netusim kdy jsi byl na operaci, ale dneska jiz bezne cocky dokazou astigmatismus resit stejne tak dobre jako dalekozrakost/kratkozrakost, sam je mam ted na sobe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, nasel sem chlapika co prodava tyden stare 3ds i s dvema hrami za 6.500Kc, cena krasna, zaruka tam je, jenze co kdyz tam cely tyden mastil neco na flashkarte, ja ho koupim a po udpatu my prestane fungovat?Jak bude toto nintendo resit?Co byste mi radili, mam do toho jit?

Můžeš se podívat do activity logu, jestli tam nemá nějakej Fish Tycoon, Alex Ridera atd. prostě jednu z her který se používaj ve flashkartách. Otázka ovšem je, jestli to z toho Activity Logu nesmazal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslite, ze kdyz jsem jsem tam uz flash kartu strcil a po updatu se nic nestalo, znamena to ze jsem za vodou?...

Myslím, že Nintendo ukáže karty až při prvním velkém updatu, tzn. v květnu, se spuštěním E-Shopu a Internet Browseru. Ale stejně se vůbec nic neví, nikdo neví jestli bude Nintendo konzole brickovat,blokovat přístup do E-Shopu, neuznávat záruku nebo já nevim co. Všechno jsou to jenom dohady a zbytečný panikaření, který vzniklo z ničeho, ale stejně bych se používaní flashkarty do doby, než se bude vědět víc vyvaroval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu