Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mne ten krokomer funguje cca rovnako ako ten na pokewalkeri...samozrejme trasenim alebo pohybmi pripominajucimi chodzu budu kroky naskakovat...tam sa neda tomu nijak zabranit...horsie je skor to obmedzenie - 10 coinsov na den ale predpokladam ze aj to pojde oklamat ;) viem ako na to ale zatial to nemam otestovane..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt by bolo dobre keby sa spravila tema na 3DS Friend Code lebo ked si budem o mesiac/dva kupovat 3DS a bude tu o 50 stran viac tak sa mi to nebude chciet hladat :D

Já už takové téma provozuju na "oficiálním" fóru conquestu. http://mojenintendo.cz/forum/viewtopic.php?p=25416#p25416

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Tak jsem včera taky nakoupil 3DS. Maličko jsem ale nedomyslel, že moje jedina orig. hra pro DS je NSMB - USA. Takze, kdyz zasunu cartridge, tak to sice "pípne", ale nic se neděje :(. Vím, že 3DSware ještě nejede (apíše no software avelaible), ale zkoušel jsem DSiware a to mi neustále dokola vyhledává a nic. Nevím, jesti má jet nebo ne nebo dělám někde chybu. Poradíte někdo?

Díky za reply

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Tak jsem včera taky nakoupil 3DS. Maličko jsem ale nedomyslel, že moje jedina orig. hra pro DS je NSMB - USA. Takze, kdyz zasunu cartridge, tak to sice "pípne", ale nic se neděje :(. Vím, že 3DSware ještě nejede (apíše no software avelaible), ale zkoušel jsem DSiware a to mi neustále dokola vyhledává a nic. Nevím, jesti má jet nebo ne nebo dělám někde chybu. Poradíte někdo?

Díky za reply

A zkoušel si ji třeba spustit? ;) Mě klasické DS hry z USA jedou.

A ani jedna ze služeb *Ware zatím není spuštěná, tak si nedovedu vysvětlit, co se tam dokola vyhledává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu