Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Raichy a DeSmond viem ze zelda je ona :) ten blondaty elfik sa vola link ;) ale myslel som to ako hru ako celok nie ako konkretnu postavu :)

Prave ze uz se dlouho nevola link....teda pokud si ho tak sam nepojmenujes :) Btw i kdyz si to myslel jako hru, tak to budes skolonovat v zenskem rode, ne? TA hra - TA Zelda a ne TEN Zelda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak neštěrkej a chod :) Jestli tím chtěli donutit lidi, aby víc chodili, tak se jim to moc nepovedlo. Pokud tím chtěli donutit lidi, aby víc chodili ven se zapnutým 3DSek, tak se to povedlo, ale jen pro Japonsko a pro mě, ale je škoda, že zatím jen potkávám kolegu z práce, který mi další dílky do Puzzle Swapu nepřinese :D

a na 10 mincí mě stačí cesta na oběd a zpátky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

t3n a .Den u nas ich vyuzijes rovnako ako aj vsade inde na svete...daju sa pouzit len v AR Games (neskusal som) a v Mii Plaze...su tam dve hry...

nejake puzzle kde odokryvas obrazky...jedna cast obrazka sa ti odokryje bud vtedy ak stretnes nejakeho cloveka s 3DS a zapisu sa ti o nom udaje cez streetpass alebo za 2 mince si proste kupis nahodnu cast a odokryje sa ti kusok obrazka...co sa stane az ho odokryjes cely to neviem...tolko minci som zatial nenazbieral :D

a druha je nejaky dungeon...tam si najimas hrdinov (jedneho za 2 mince) a bojujes s nimi v dungeonoch proti duchom aby si zachranil nejaku postavu...bud pouzijes kuzlo alebo mozes zasadit 3 rany mecom..potom hrdina utece a musis najat dalsieho...uz som dost daleko..je to celkom fajn...ked prejdes miestnost tak sa ti odomkne truhla kde su vzdy nejake veci pre Mii Maker...

taka zabavka :)

mozno maju aj dalsie vyuzitie ale na to som zatial neprisiel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě doplním k těm mincím - do "dungu" Ve Street pass Quest můžeš posílat buď hrdiny koupený za prachy nebo Mii avatary lidí, který potkáš na ulici. Když potkáš znova stejnou osobu, tak jeho Mii avatar u tebe dostane lvl. S kolegou v práci si takto expíme avatary :).

A ve SSF IV si každý ráno dáme Street Pass match.

re: .Den - přirovnal bych to k velkým konzolím. Založíš si místnost a počkáš cca 15-20 vteřin než ti to najde protihráče. V tomhle směru mě mulťak dost překvapil, že čekací časy nejsou minutový.

to:Chenda - Na LEGO Star Wars III si brousím zuby, je to dobrý ? má to mulťák ? atp.. :)

Ti co mají SSF IV - taky jste dostali od Capcomu dárek v podobě postavy lvl 7, která se odemče po zadaní kodu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vortex: Da se uz konecne normalne hrat pres obycejny net? A ne jen se sousednim DSkem (kvuli cemuz jsem si nikdy nezahral multiplayer na DS).

Mulťák v SF4 je zpracován naprosto standartně v podobě místností. Pokud chceš hrát s kýmkoli, dáš si buď quick match, nebo custom match. Vyhledávání trvá většinou pár sekund. Záleží jak si nastavíš volby hry. S lidmi ve friend listu se musíš předem domluvit ale jinak v tom není žádný rozdíl. Jen místo toho zvolíš friend match.

Jinak to 3G by určitě bylo bezva. U nás v česku je rozšířenější než městské wifi a díky tomu by šlo 3DS líp využít na cestách. Baterka se podle mě vyřeší brzo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu