Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

To telchy: tak k LEGO Star Wars III. 3D vypadá pěkně, hlavně v úrovních kde se létá ve vesmíru, nebo při úvodu k misím kdy se Starwarsovsky vzdaluje text do vesmíru :). Obtížnost by mohla být trochu vyšší. Jinak hratelnostně paráda. Mulťák jsem neobjevil :(, docela škoda, takovej on-line co op by byl určitě super. Akorát co bych ještě zmínil kromě kladů je, že při akčnějších scénách kde se děje víc věcí (hodně efektů) trochu padaj FPS, ale určitě nic co by se nedalo zkousnout, nebo narušovalo hraní. Při přepnutí na 2D krásně plynulé. Zatím sem toho moc neodehrál, neni moc času, takže jsem ještě určitě všechno neobjevil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chenda: Tak to mě bude bavit :) na ten multak se musim podívat na net.

Edit: tak multak tam není a až na puzzle je to samá chvála.

kosmiklove: jojo, když někoho potkáš, tak jeho avatara můžeš poslat do dungu. Když ho druhý den potkáš znova, tka bude mít lvl 2 a šup sním zase do dungu.

Edit: Juchů do Evropy pujde Cave Story 3D. http://www.digitalspy.co.uk/gaming/news/a312379/cave-story-3d-coming-to-uk-this-summer.html Ted mám dilema - mám si koupit původní Cave Story z DSiware, nebo si počkat na 3DS verzi ???

(na PC jsem ho drtil jak zběsilej )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka, co čte manuály k herním konzolím? A je to opravdu žena? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za jakým účelem jste si koupili 3DS, co vás na 3DS nejvíce zaujalo že jste si ho museli koupit. (skoro někteří v "launch day")

Pro mě je to zásadně hry od Level-5 a to Professor Layton, hned jak jsem uviděl crossover Laytona s Wrightem. Musel jsem hned 3DS mít. I když ty hry nejsou ještě na světě (nebo nejsou v prodeji za hranicemi), koupil jsem si 3DS také z toho důvodu, že jsem byl nedočkavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na DSko jsou 3 díly (The Curious Village, The Diabolical Box a The Unwound Future, poslední 2 jmenované jsou dle mě nejlepší). A jako malý bonus vyšel i film, taky moc pěkný. Na ten crossover Laytona a Wrighta se těším, možná to bude důvod ke koupi 3DS až to vyjde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych rek ze urcite. chlapi manualy prece nectou :P (aspon ja to nedelam)

Jasně, kutilotimovská filozofie. :) Já je třeba taky hned nečtu, protože třeba to 3DS je vpodstatě jen DSi s lepším displejem a 3D foťákem. Když se ale opravdu hodně nudim, tak si k tomu sednu a fakt to tam všechno přečtu. Nejlepší jsou ty postupy pro tupé amíky typu: 1) Rozbalte sáček 2) Snězte oříšky. Varování: Výrobek může obsahovat oříšky. :D

No ale kdo tady před tím než 3DS zapnul přečel manuál? Já bych typoval že asi nikdo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten manual je hlavne hrozne hloupej, nebo pro hloupy lidi....plnej stupidnich obrazku co vsechno nemas s 3DS delat a jsou to veci, ktery by nikoho nenapadli....vzdyt je to taky bichle jak krava, zabira skoro pulku krabice od 3DS, asi to tak udelali kvuli americanum :D Ty by z nich vysoudili vsechno jen za to, ze si ho rozsedli a v manualu nebylo napsany, ze se to nesmi...a proto to tam je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny no... musi tam napsat ze to neni urceny k jidlu ^________^ kdyby snad nejakej American zbastil stylus...

byl vubec takovejhle navod u predchazejicich handheldu? (DS/DSi)

ja si pamatuju ze sem neco podobnyho stahoval ze zvedavosti v pdf primo ze stranek Nintenda, ale uz si nevybavuju jestli bylo neco primo i v krabici (s dnesni snahou usetrit naklady na baleni a dopravu bych se ani nedivil kdyby nebylo, ale tipnul bych si ze EU to ma nejak pravne osetreny, ze bez navodu to nejde). a nebo tam ten navod byl cesky, ty totiz rovnou zahazuju ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo aly ty navody se takhle stupidne delat musejí kvůli tomu že kdyby nahodou někdo spolk stylus a ptom si šel stěžovat na nintendo a měl by na to právo, protože v manuálu by potom nebylo napsaný nejzete stylus. To samé s 3D. Každou pul hodinu přestávku. A pokud budete mít nějaké zdravotní následky a řeknete nintendu že ste hrálí 3D mod více jak pul hodiny tak to je potom zase problem na vasi strane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcem si kupit 3ds a neviem sa rozhodnut a chcel by som sa opytat ze ked mate nastavene 3d efekt na maximum aky je ten 3d efekt ? vystupuje obraz akokeby von ? alebo ako ?

Tak ja som si bol teraz v utorok vyskusat N3DS a mal som efekt na maximum a 3D islo do hlbky ale bolo pri niektorich veciach som 3D efekt videl aj pred obrazovkou takze 3D ide do hlbky ale vystupuje aj z obrazovky :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu