Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

tak já jsem na aukru koupil opravdu parádní a pevné pouzdro.Na konzoli a hry by to vyšlo ale na nabíječku už asi ne. Prodejce pouzdro kupoval asi z dealextreme. Zde jsou fotografie. http://www.dealextreme.com/p/hard-protective-carrying-pouch-with-rubber-strap-cleaning-cloth-for-nintendo-3ds-black-56535

A až se s tím 3DSkem trošku poohraješ nezapomen přidat svůj Friend code

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo presne neco takovyho jsem mel na mysli. Ta nabijecka to bylo spis jen jako pozadavek navic neni to asi uplne nutny.

Vcera jsem jen narychlo zkousel na ceskym netu najit nejaky pouzdra a na 3ds toho zatim moc nebylo k videni spis NDS takze jeste porovnam i rozmery.

Friend code samozrejme poslu ale vcera jsem si na to v podstate vubec nevzpomel zatim jsem jen vyzkousel nejaky drobnosti s AR a pak hru kterou mam ted k dispozici a to Rabbids 3d.

Nemate nekdo nejaky info ohledne prohlizece ktery ma byt pozdeji v 3ds jak bude reseno ovladani atd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak do detailu koukam na tu spoustu novych screenu z nove Zeldy na 3DS tak si nemuzu pomoci, neprijde Vam ze s tou grafikou mohli udelat trochu vice? Ano, vim ze je to remake, nicmene doslo ke zlepseni graficke stranky hry, ale mohlo to byt jeste lepsi.

Screenshoty jsou k videni napr. zde: http://nintendo3dsblog.com/lots-of-new-ocarina-of-time-3d-screenshots

Jak na to koukam. Prijde mi to dost "N64kove" akorat s vylepsenou praci svetel.

Pro porovnani doporucuji trailer na Resident Evil pustit na 720p kvalitu a na fullscreen:

Nejde mi tedka o kvalitu hry samotne, coz bezpochyby bude uzasny titul i takhle. Jenom mi to nedalo zamyslet se a take upozornit, jake uzasne grafiky je 3DS schopne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz ho mam doma a je to bomba. Extra grafiku od toho necekejte, je to sice od DS pokrok, ale zadna bomba. Na to se ale nehraje. 3D efekt je zkratka super, naprosto prirozena vec, myslim, ze za nedlouho to bude v takovychto zarizenich standard.

No a ted jeste dalsi poradny gamesky ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak do detailu koukam na tu spoustu novych screenu z nove Zeldy na 3DS tak si nemuzu pomoci, neprijde Vam ze s tou grafikou mohli udelat trochu vice? Ano, vim ze je to remake, nicmene doslo ke zlepseni graficke stranky hry, ale mohlo to byt jeste lepsi.

Screenshoty jsou k videni napr. zde: http://nintendo3dsblog.com/lots-of-new-ocarina-of-time-3d-screenshots

Jak na to koukam. Prijde mi to dost "N64kove" akorat s vylepsenou praci svetel.

Pro porovnani doporucuji trailer na Resident Evil pustit na 720p kvalitu a na fullscreen:

Nejde mi tedka o kvalitu hry samotne, coz bezpochyby bude uzasny titul i takhle. Jenom mi to nedalo zamyslet se a take upozornit, jake uzasne grafiky je 3DS schopne.

Jo taky si rikam ze grafiky nic moc takovy ten dnesni "HD remake" trosku zmenej textury pridaj polygony a smitec, ale chapu to, kdyby to elo vypadat jak uzasny twilight princess tak si na to hodne pockame, to by se muselo kompletne predelat a udelali by uz asi novou :) a na ciste 3D zeldu si podle me sakra pockame, doufam ze to bude neco v duchu TP hlavne tak vizualne, ale na tu OoT se stejne hrozne tesim, protoze je znamo, ze je to nejlepsi zelda a hral jsem ji i 64kovou a nevadilo mi to protoze to byla super hra (TP ji az neprimerene "kopiruje") super hratelnost a tesim se pac jsem to nedohral...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten prohlížeč vyjde až po jakési velké aktualizaci 3DS na konci května se spousty dalších aplikací jako je spoluprace s společností aardman,eurosport a sky a samozřejmě Nintendo Shop.

Ze prohlizec bude funkcni az po update a ocekava se nekdy v obdobi kvetna to vim. Mel jsem na mysli spis jestli nekdo nezahlid blizsi informace o jeho funkcnosti atd. Ze by se nekdo ze zahranicnich webu dostal napriklad k nejake betaverzi nebo tak.

Vcera jsem se ale dival na wikipedii na neco k 3ds a pote jsem si nasel i video jak fungoval prohlizec na DS takze uz preci jen trochu predstavu mam jak by vse mohlo fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze prohlizec bude funkcni az po update a ocekava se nekdy v obdobi kvetna to vim. Mel jsem na mysli spis jestli nekdo nezahlid blizsi informace o jeho funkcnosti atd. Ze by se nekdo ze zahranicnich webu dostal napriklad k nejake betaverzi nebo tak.

Vcera jsem se ale dival na wikipedii na neco k 3ds a pote jsem si nasel i video jak fungoval prohlizec na DS takze uz preci jen trochu predstavu mam jak by vse mohlo fungovat.

na internetu se oběvily velice krátkosekundní gameplaye tohoto prohlížeče pro 3DS a navíc žeprý má jít o prohlížeč typu, který je podporován na psp takže to má žeprý přehrávat i videa a větší rychlosrt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyzera to na styl God of War.Akurat ze to ma vyjst na Nintendo DS a nie na 3DS. :( Inak dost by som uvital God of War na 3DS.Vyete si predstavit ten 3D efekt ked by vam pred ocami lietali tie jeho mece. :D Ja si myslim ze by to bol brutal :D :D :D

EDIT: Tak som isiel na ich stranku a tam vidim ze to ma byt aj na 3DS.Takze sa tesim :D Inak toto nebola ohlasena hra a ma vyjst 3. maja :D Tak dufam ze bude viac takychto hier ktore nie su oznamene ale ich uz davno robia :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu