Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jako cerstvy majitel 3DS sem napisu nejake sve kratkodobe zkusenosti. Resp. bych se spis zameril na to co mi vadi na 3DS. Vyhody zde asi vsichni zname.

Takze:

1) Cele 3DS je leskle, coz me vadi jelikoz se vsechno hnedka umatla a jdou videt skvrny, jak kolem displeje, tak na samotnem pristroji (na vrchnim viku kolem displeje je to asi nejvice na ocich). Take tlacitka jsou leskla. Krome toho mam pocit ze diky tomu lesteni cele zarizeni v ruce pocitove "klouze" (neklouze doopravdy). Vim ze je ted moderni delat vsechno leskle (notebooky, mobily). Stve me to u veskere elektroniky a 3DS neni vyjimkou. Kdyby to bylo matne jako NDSL tak by podle me udelali lepe. Misto toho musim neustale koukat na umacane 3DS a nebo ho lestit.

2) Dalsi vec jsou ty membranova tlacitka pod dotykacem (select, start a home). Zaprve maji maly zdvih, takze nahmatat je po tme nejde (i kdyz je otazka zvyku nez je clovek nahmata naslepo). A za druhe, proc proboha jsou tak casto pouzivana tlacitka tak blbe vypracovana? Staci kdyz kouknu na Power tlacitko, to je velke jak nevim co, a zpracovane jako mechanicke, zatimco tlacitko start a home pouzivam daleko vic nez power treba.

3) Naprosto nejvic mi prijde neprakticke vytahovani stylusu. To fakt vymyslel nejaky pokemon. Stylus je nutne vysunovat nehtem a nelze uz briskem prstu (jde to i tak, ale hure) a hlavne je celkem umeni vytahnout stylus pri otevrenem 3DS (jde to, ale pokazde mam pocit ze nechybi mnoho a 3DS mi vypadne z ruky takhle. Cely proces vytahovani je tedy dost dlouhy. Pokud chci bezpecne vytahnout stylus musim zavrit 3DS, vytahnout stylus a znova otevrit. Oproti NDSL kde to bylo velice rychle a prakticke je tohle opravdu bida.

4) Oteviraci kloub, jedina mozna pevna poloha je kdyz je 3DS otevreno, a ani tam neni vrchni dil pevny (rukou se da pozorovat ze je relativne volny a neklade zadnou vuli. V ostatnich uhlech je displej volny a pada do otevrene polohy. NDSL timto netrpelo a celkove byla pevnost otevreneho dilu lepsi.

5) Posledni vec co mi vadi je Power-Saving Mode. Nevim jak u Vas, ale u me jedine co to dela je, ze to po zapnuti mi barvy zezloutnou (bila uz neni tak bila). Muzete namitat ze se to jenom zda, protoze dojde i k jemnemu snizeni podsviceni. Ale zkuste si ho snizit pri vypnutem Power-Saving Mode (bila bude stale bila) a pri zapnutem. Netusim jak moc herniho casu to pridava, ale rozhodne nehodlam hrat hry s vyblityma barvama. Takze pro me rozhodne nepovedena funkce.

Na zaver treba zminit, ze rozhodne si nemyslim ze je 3DS spatne, Vsechno co jsem nezminil povazuji za vyhodu :) Jenom jsem chtel zminit nektere nedostatky, ktere podle me clovek objevi az kdyz konzoli nejakou dobu pouziva.

Jake mate Vy nazory a zkusenosti na veci, ktere jsem zde vytknul?

A jeste otazka bokem, jak ziskam ty Coins abych mohl odemknout vice AR her? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodlam si z brigady (letni,cervenec) nechat penize na nejaky Next-Gen Handheald myslite ze mam pockat na NGP nebo jit rovnou do 3Ds?Popripade nevite jestli do te doby vyjde jeste nejaka solidni hra krome Zeldy?(i kdyz do te nevim jestli pujdu kdyz uz ji mam jednou origo doma)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kubago musis nechat 3ds zapnut a zavret ho...vtedy je v nejakom pohotovostnom rezime kedy kde chodis tak ti rata kroky a za kazdych 100 krokov dostanes 1 coin :)

StefiCZ zalezi od toho ci ta PS Vita zaujalo...ked tak si pockaj...na 3ds aj tak este neni moc hier

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StefiCZ: Zalezi z velke casti prave na hrach ktere chces hrat. NGP bude mit rozhodne lepsi grafiku, nicmene 3D je hodne dobre, a taky bude trvat nez na NGP vyjde neco poradneho. Na 3DS ma vyjit letos hodne TOP her. Napr. novy mario, professor layton, Resident Evil: The Mercenaries, seznam napr zde http://www.gamespot.com/games.html?platform=1068&mode=top&tag=masthead%3B3ds%3Ball_games

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem Ds i psp zbylo mi pouze psp s asi 40ti origo hrami :) ale z nds nic.Stejne jsem ale mel ds radsi, jenomze vsichni u nas meli psp a navic bylo mnohem vic reprezentativni :) Nejspis to udelam tak ze vemu 3DS dokoupim vsechny DS hry co jsem chtel+par her co zatim chci na 3DS Zeldu,One Piece...... A Vitu si vemu az slevni, u launche to stejne asi taky nebude zadna slava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem mel PSP (pak prodano) -> DS (pak prodano) -> nejakou dobu nic -> DS a u toho jsem zustal. Prave proto ze hry na PSP me moc neoslovovali a na DS bylo vice tech, ktere jsem chtel hrat.

Muzes to udelat tak jak jsi psal, dost podobne. Kup 3DS, az vyjde PS Vita , prodej 3DS kup PS Vita, a po case uvidis, je fajn vyzkouset oboji a pak zustat u toho co ti vic priroste k srdci.

Navic mas pravdu, Vita bude drazsi pred Vanocemi nez 3DS (do te doby jeste cena klesne) a nemyslim si ze budou nejake super hry.

Ja jeste doufam ze hacknou 3DS a budou romky at je co vyzkouset a hrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kubago to uz davno je...uz mam nejake romky 3dskovych hier ;) problem je ale momentalne iny...neni to udajne na com hrat...emulator som nikde nevidel a ci to beru flash karty ktore funguju na 3ds to neviem...mam doma acekard ktora ide na 3dsku ale zatial som to neskusal...obavam sa ale ze to nepojde...teraz je uz len otazne ci staci len spravit novy fw pre flash karty ktore budu 3ds hry podporovat alebo v tom horsom pripade bude treba novu vykonnejsiu flash kartu...vsetko je uz len otazka casu ale myslim ze to najhorsie uz maju za sebou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 dny?..tak to uz chcete po 3DSku moc..:D mozna kdyz si koupite baterku s dvojnasobnou vydrzi.Ted mam jeste dotaz na vas a na ty co pouzivaji flashkartu na 3DS. Po 3DS updatu ubehl skoro mesic a zatim se z celeho sveta nehlasi..ze by mel brick sveho 3DSks proto si myslim ze Nintendo ustoupilo hackerum a nechalomto plavat. Kdyz se ted podivate stejnak jde hrat bezpecne na 3DS pomoci flashkarty, jelikoz acekard.com stale vydava ochrane patche proti zamezeni funkcnosi flashkarty. Jedine co Nintendo muze (spis chce) bricknout he flashkarta. A nyni bych se vas chtel zeptat..kdo z vas pouzivate flashkartu na svem 3DS? Jelikoz asi udelam ktok a koupim si ji znova taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lazyt ja mam acekard 2i a sice ju pouzivam viac v dsi ako na 3ds ale ide to...ziadny brick sa nekonal...ani pri tom velkom update co bol 7.6. a ani v polovicke mesiaca co mal opravit chybu s tym ridge racerom...na ten dokonca nebol treba ani fix zo strany flash karty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já uz sem hovoril i tak s ostatníma a myslím si že žádny brick nebude. To by nintendo dostalo spousty štíznsostí na to že jim nefungujou jejich miláčci. Vždyt se podívejme na jakém místě je umístěno Nintendo v prodejnosti..Samozřejmě že na prvním. Jelikož Nintendo se dá vždycky snadno hacknou a lidem se nechctějí utrácet peníze za dréhé PS3 nebo XBOX..kde si hry musíte kupovat. (nic proti). Já sám když bývám někdy v elektru tak vždycky když vydím tu rodinku jak vybírá herní konzole a vždycky zaslehnu.."no a jdou na tom hrát nějak vypálené hry?" Nestalo se vám to taky někdy? Další..PS Vita má být stejně chráněná jak 3DS. A já si myslím že kdyby všem naházela bricky tak ani neměli co žrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak uz jsem tu nekdy psal.

Minimalne v EU by to bylo rozhodne nezakonne.

Dale tyto upozorneni byly i u starsich konzoli od Nintenda (a tehdy to nikdo tak neresil).

A jako posledni vec, nizozemske Nintendo prohlasilo, ze ta vec s brickem konzole je blbost, ze jedine co muze dojit je k blokovani nelegalni cinnosti.

Zdroje uz pro me nechtejte, nekde jsem to tu snad hazel. Nicmene jsem skalopevne presvedcen ze takova vec o ktere se tak hojne mluvi je prilis nafouknuta a nenastane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No proto pisu minimalne, jelikoz nemam nastudovany zakoniky o ochrane spotrebitele v USA a jinde ve svete :)

Jenom vim, ze se resilo dost resilo na GBAtemp.net jak je to v EU. EU zajistuje celkem velkou ochranu spotrebitele. Neco jako ze si koupis zarizeni urcene k hrani a pak ti to vyrobce ucelne "znici" je rozhodne v EU nepripustne z jakehokoliv duvodu (v tomto pripade piratstvi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu