Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

todle sem musel skopirovat je to s konzolisty tim to jim dekuji:)

Už od startu konzole 3DS bojuje Nintendo s docela malým zájmem, čemuž dopomohl i nedostatek kvalitních her. Nintendo se tak rozhodlo reagovat na současnou situaci, a oznámilo, že konzole 3DS bude zlevněna až o třetinu. Podle českého distributora Conquest by u nás měla cena klesnout od 12. srpna a to rovněž o třetinu. Vzhledem k tomu, že si nyní obchody sami stanovují cenu, ale většinou se konzole prodává kolem 6600,-, nová cena by se měla pohybovat kolem 4500,-. To už je cena, která by mohla donutit nejednoho hráče k nákupu. Jak ale ceny budou skutečně vypadat, na to si musíme v tuto chvíli ještě počkat, protože to jsou jen naše odhady.

Kdo má ze snížení ceny 3DSka asi nejmenší radost, je Sony. Ta plánovala prodávat Playstation Vita za stejnou cenu. Nintendo si je zřejmě vědomo velké konkurence v nové konzoli od Sony, takže plánuje kolek jejího vydání uvést na trh spoustu nových her. Dnes bylo potvrzeno prosincové vydání Super Maria 3D a určitě přijde i Mario Kart. Před několika dny jsme vás informovali navíc i o hře StarFox 64, která vyjde v září.

Máte Nintendo 3DS a jste naštvaní, že jste raději půl roku nepočkali? Nintendo se vás pokusí uklidnit docela slušnou nabídkou her zdarma skrze akci Nintendo 3DS Ambassadors. Během ní si budete moci od září stáhnout deset NES her - Super Mario Bros., Donkey Kong Jr., Balloon Fight, Ice Climber nebo The Legend of Zelda. Dále pak na konci roku dostanete druhou část, která bude obsahovat deset GBA her, mezi kterými bude třeba Yoshi's Island: Super Mario Advance 3, Mario Kart: Super Circuit, Metroid Fusion, WarioWare, Inc.: Mega Microgame$ a Mario vs. Donkey

Kong.

http://finance.yahoo.com/news/Nintendo-3DS-Price-Drops-to-bw-160208348.html?x=0&.v=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
Ano, je to presne jak pises. DS romky bez problemu, 3DS hry samozrejme nejdou. Jen pozor na to, aby karta byla fixnuta pro tvou verzi FW v 3DS.

Super, díky za rychlou odpověď. Předpokladám, že fix na svou kartu seženu na homepage acekard a jak jsem koukal fix udělám tak, že ho stáhnu, hodím na SDčko, a pak spustím Acekard "menu" a tam ho nainstaluju...super díky moc...jinak pracuje se vůbec na tom obejití ochrany 3DSska? Půl roku pryč a nic....(samozřejmě chápu, že to není sranda)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nintendo 3DS za 4000 tisíce.... já jsem si své DSi kupoval za 5390! tak strašně moc po něm toužím mít ho zase zpět mít zase svou milovanou flashkartu a naházených spousta her.

Co se týče nové verze 3DS přídavný analog mi připadá jako hloupost zajímalo by mě kam by se to připojovalo..místo tlačítek A B X Y? ty jsou ale docela povinné.

Nová verze 3Ds určitě vyjde a vyjde v roce 2013. Jak říkal Reggie. "Nechci se o nové verzi 3DS zatím vyjadřovat". To snad neznamená, tato věta, že nová verze 3DS vůbec nebude existovat. Značné "zatím" neznamená "nikdy"! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu