Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nintendo 3DS za 4000 tisíce.... já jsem si své DSi kupoval za 5390! tak strašně moc po něm toužím mít ho zase zpět mít zase svou milovanou flashkartu a naházených spousta her.

Co se týče nové verze 3DS přídavný analog mi připadá jako hloupost zajímalo by mě kam by se to připojovalo..místo tlačítek A B X Y? ty jsou ale docela povinné.

Nová verze 3Ds určitě vyjde a vyjde v roce 2013. Jak říkal Reggie. "Nechci se o nové verzi 3DS zatím vyjadřovat". To snad neznamená, tato věta, že nová verze 3DS vůbec nebude existovat. Značné "zatím" neznamená "nikdy"! :D

To sice ano, ale aby to jejich zatim nebyli letosni vanoce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně, aby se na 3DSko vydávalo víc her... NDS ze začátku mělo úplně stejný problém, ale nečekal sem, že by se na to Nintendo vysralo u 3DSka... Přitom je to vážně skvělý systém, jeden analog stačí, když to má dotykový display, 3D sice často vypínám, ale je to moc fajn třeba u Zeldy... Ach jo, takhle to podělat...Snad to jsou jen fámy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice ano, ale aby to jejich zatim nebyli letosni vanoce ;)

bojím se toho že nintendo všechno uspěchalo i s tou cenou dolů, myslím si že kdyby 3DS vyšlo už v roce 2010 tak by se nintendo mohlo radovat z velkého výdělku a slibované prodejnosti, navíc by podle mého...cena až dotěď zůstala na 249.99 dolarech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim novym 3DS a pridavnym analogem je to blbost prectete si treba tenhle clanek:

http://nintendo-gen.eu/2011/08/3ds-a-druhy-analog/

Vetsina lidi co se tim zabyva to vidi stejne, 3DS ,,lite,, nekdy vyjde to vam muselo byt jasne ale rozhodne se nedocka takovych zmen jako pridavneho analogu :) K cemu by byl? 3DS na nej neni vubec koncipovano, je to ptakovina. Navic zmena by mela prijit nejdrive koncem roku 2012 spise i pozdeji, pokud vubec. Tohohle bych se vubec nebal. Ke vsemu her je ohlaseno strasne moc a do konce roku jich i dost vyjde. Osobne se tesim na Shin Megami Tensei, Tales of the Abyss, One Piece, Super Mario World, Luigis Mansion 2, Kid Icarus, Resident Evil Revelations, MarioKart, Tekken, Starfox a mnoho dalsich. Situace neni tak strasliva staci to vydrzet do konce roku, naslapnuto je solidne. Koho by to moc zajimalo pockejte na pristi mesic kdy se bude v Japonsku odehravat velka Nintendo akce, pokud by tedy nejake zmeny meli nastat ( vazne dost pochybuju, vubec netusim proc lidi berou takhle vazne ,,spekulace,, ) budou tam ohlaseny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale takhle to je vždycky. Oznámí se konzole, a k tomu dlouhý seznam firem, které ji budou podporovat (většinou všechny, co jsou v businessu). Pak příjde vystřízlivění, firmy zjistí, že dělat s novou konzolí není taková prdel, jak se myslelo a začne se odsunovat. Vzpomeň si na starty PS3 a Xboxu, první rok to také nebylo nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravde receno ted trosku lituji za jsem do 3DS a nepockal si na Vitu, protoze to zatim vypada, ze Sony to ma rozhodne vic pod palcem, muzu se sice plest, ale uz jenom ten Sonacky pristup spoluprace s hernimi studii se od toho Nintendackeho, ktere si nenecha na nic sahnout mi prijde prespektivnejsi.....Uvidime, treba se neco zmeni, pockam si na noveho Maria a pak uvidim jestli nepujde 3DS definitvne z domu a nenahradi ho Vita, ktera me zacina lakat stale vic a vic....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazda konzole po nejake dobe zlevni, ale takhle rychle a velke zlevneni je pekne na prd....pravdepodobne si Nintendo uvedomilo, jak prestrelilo a mali se PSV postavit, bude nutne vyrazne zlevnevoat......chapu ze se to tak dobre neprodava, ale s "puvodnimi" majiteli dost vyjebalo (a ani nejakej ambassador to nespravi)....navic vem si jak dlouho se treba drzela cena Wii, vsechno je to o tom jak se to prodava a pri tehle cene proste byla poptavka pod ocekavani, tak se slo s cenou dolu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu