Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no ako v kinách ten 3D efekt vidím, ale vylakalo ma, keď som ho nevidel na 3D telke, ktorú teraz tak často reklamujú .. prosto som videl niečo normálne, niečo rozdvojene, to bolo všetko. Možno som sa na to pozeral moc zblízka, alebo z diaľky, neviem :D

A mel jsi k tomu bryle? K tomu jsou bryle, ktere jsou propojene s TV, a zakryvaji vzdy obraz pro jedno oko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No tak souhrn:

3DS - Nová grafika,větší paměť(nedočet sem se),

Bez nutnosti mít brejle,Možnost nastavit 3D pro svoje oči,joystick,

větší displej,mikrofon je tam furt,HOME tlačítko(ještě sem se nedozvěděl k čemu to je),

kamera(? já jí tam teda neviděl ale má tam bejt).

Info:

3D displej tomu dodá sice bezva věc s lepší grafikou ale taky nebude žádnej super luxus..důvod: 3D displej - 2x render takže zpomalení ale nevadí.A několik už očekávanejch her:

Mario Kart 3D
Dragon Quest
Saints Row
Metal Gear Solid
Nintendogs & Cats
Animal Crossing
Kid Icarus: Uprising
Paper Mario
PilotWings Resort
Star Fox 64 3D
Steel Diver
Crash-City GP
VS-robo
Sonic 
Super Monkey Ball
CODENAME: Chocobo Racing
3D Dragon Quest franchise
Final Fantasy franchise
Kingdom Hearts franchise
Carnival Games franchise
Dead or Alive 3D
Dynasty Warriors 
Ninja Gaiden
Samurai Warriors 3D 
Lovely Lisa 3D
Naruto Shippuden Action
de Blob 2
Kung Fu Panda
Kaboom of Doom
Marvel Super Hero Squad
Infinity Gauntlet
The Penguins of Madagascar
Puss N Boots
Saints Row: Drive-By
Assassin's Creed: Lost Legacy
Battle of Giants: Dinosaur Strike
Driver Renegade Hollywood 61 
Tom Clancy's Ghost Recon
Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory
Batman franchise
LEGO franchise
Shin Megami Tensei
Shin Megami Tensei: Persona
Shin Megami Tensei: Devil Survivor
DJ Hero 3D
Cubic ninja
Resident Evil Revelations
Super Street Fighter IV 3D Edition
EA FIFA Soccer
Madden NFL
The Sims 3
Asphalt DS
Music Game
Bomberman franchise
Deca Sports franchise
Kororinpa franchise
Baseball franchise
Contra franchise
Frogger franchise
Hideo Kojima's Metal Gear Solid Snake Eater 3D "The Naked Sample"
Pro Evolution Soccer franchise / Winning Eleven franchise
Professor Layton and the Mask of Miracle
BloodRayne: The Shroud
A Boy and His Blob
Face Racers: Photo Finish
Lion's Pride: Adventures on the Serengeti
Martha Stewart
WonderWorld Amusement Park
Bokujyoumonogatari (Harvest Moon) 3D
Dragon Ball franchise
Gundam franchise 
PAC-MANTM & GALAGATM 
Ridge Racer
Super Robot franchise 

Ty sou očekávaný. Já se docela těšim protože už na 99% budu 3DS mít :)

Bude stát cca 5000-6000-7000,- protože přesně to nikdo neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznacne je to momentalne jedina konzola(handlehand) ku ktorej vzhlizim a cakam kym sa objavi na trhu, aj ked stale cakam co ponukne sony aby som to vedel porovnat...takisto rozmyslam o opatovnej kupe xbox360 abo ps3 lenze predsa len handlehand je handlehand

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nintendo uz dnes umi 3d-Looksley's Line Up (porad ta sama hra)Tales of box hidden shapes in perspective (gameplay co vsichni znate:D

) a to jenom s vyuzitim fotaku!!!!!!!!! noooooooo uz se tesim na 3dsko:D

hra dsiware-skoro zadarmo-500 points

neco vic (anglictina)http://dsiware.nintendolife.com/games/dsiware/looksleys_line_up

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

filmy budu podla mna predavat na cartrigiach ako sa predavaju umd filmy...ale je mozne ze si budes moct film hodit na sd kartu...3d filmy stahnes kdekolvek na fore v sucasnej dobe bezproblemov...z 2d 3d nespravis...podla mna bude 3ds prehravat jak 3d tak 2d filmy takisto mp3, mp4, flac, ogg, a zrejme aj divx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to slavíš zbytečně ... ta cena se na 99% zvedne, gamehouse jen nalákává lidi aby to předobjednali ... a toho 10.10. to pravděpodobně nebude na trhu ještě ani v Japonsku natož v EU, kam se to dostane až někdy v 1 nebo 2/4 2011 ...

Mno kdyby jste hledali pořádně na netu. Tak zjistíte že obě informace mohou býti pravdivé. Datum vydání 3ds bylo oznámeno oficiálním zastoupením Nintenda pro českou republiku (samozřejmě pouze obchodníkům) a ani cena vymyšlená není, jak zde samik říkal bude 200€ což odpovídá ceně na GH. Nehleďe na to že při předobjednávkách je cena garantovaná. Proto se ty předobjednávky dělají. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno kdyby jste hledali pořádně na netu. Tak zjistíte že obě informace mohou býti pravdivé. Datum vydání 3ds bylo oznámeno oficiálním zastoupením Nintenda pro českou republiku (samozřejmě pouze obchodníkům) a ani cena vymyšlená není, jak zde samik říkal bude 200€ což odpovídá ceně na GH. Nehleďe na to že při předobjednávkách je cena garantovaná. Proto se ty předobjednávky dělají. 8)

no pokud říkáš pravdu a nejsi nějakej spamer tak ti věřím ale co hry ? většina her na 3DS vychází v roce 2011 vychází něco na rok 2010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud říkáš pravdu a nejsi nějakej spamer tak ti věřím ale co hry ? většina her na 3DS vychází v roce 2011 vychází něco na rok 2010

ak 3ds vyde 2010 tak v japonsku a nam moze byt absolutne jedno ake launch tituly tam mozu mat lebo sa aj tak vecsiny nedockame a ver mi ze ich bude pozehnane....proste mam to uz zafixovane merec 2011 musim mat love na 3ds a mgs alebo nove resi :D este aj tak budeme vidiet co budu stat hry, ale niekde som cital ze to nebude nic strasne, keby idu priblizne po tych 20€ tak si myslim ze by zas spravili krok k tomu ze 3ds kupi viacej ludi....teraz ostava len cakat do konca septembra na oficialne vyhlasenie nintenda kedy konzolu pustia do predaja aka bude presna cena a kolko budu stat hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jinak. Zde na fóru, a i vlastně v celé republice (Slovensko bude na tom asi podobně) NDS moc nefrčí, většina lidí má PSP. A z toho důvodu i tato sekce není tak navštěvovaná, jako jiné. K tomu si připočítej, že přeci jen NDS už pomalu odchází a všichni čekají na 3DS. Nejenom hráči, ale i tvůrci her, zase tak moc dobrých her v poslední době nevyšlo.

IMO se to změní s příchodem 3DS, i když si nědělám iluze, že u nás nějak extrémně uspěje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jinak. Zde na fóru, a i vlastně v celé republice (Slovensko bude na tom asi podobně) NDS moc nefrčí, většina lidí má PSP. A z toho důvodu i tato sekce není tak navštěvovaná, jako jiné. K tomu si připočítej, že přeci jen NDS už pomalu odchází...

Fajn to já chápu. Ale řeknu to takhle, donedávna pár měsíců zpět to v NDS části ještě docela vřelo. Lidi kteří se zajímají o NDS a diskutují tady jsou. Já jsem jenom chtěl podotknout, že donedávna NDS část fora tak nějak žila a teď už jenom žije tahle diskuze. Jenom jsem na tuhle nesrovnalost poukázal. Jinak přehled o našem a zahraničním trhu celkem mám. A vím že v ČR/SK vyhrává PSP proto jsem rád alespoň za tohle forum a ty lidi co tu jsou a proto mě mrzí, že je celkem death.

Jinak se omlovám za OT. Na 3DS se těším a na 99% si ho pořídím. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu