Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

LEGO: Harry Potter: Years 1-4


fajnokelma

Recommended Posts

pokud jsi zkusil tohle http://filetrip.net/h25123605-TTDS-EXT-INFO-SAV.html, tak je moznost, ze uz treba zase updatovali, nebo zkus starsi verze... vse k dostani na filetrip.net

JJ ten mam nahrany. Zkusil jsem to projit ale nasel jsem jen "Is that the game "harry potter lego 1-4 years' work with this firmware?". Takze bohuzel na TTDS zatim neni funkcni. Hold kupuju lepsi kartu :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

patrikpatrik -> tahle hra te od zacatku do konce bude rozhodne bavit. A nejhezci na ni je, ze ji NEDOKAZES DOHRAT NA JEDEN POKUS -> tim myslim, ze pokud chces navstivit veskera mista jednotlivych mist, map, lokaci, tak musis nejprve odblokovat nejake dovednosti (kouzlo), nove postavy, ktere maji urcitou schopnost (treba tlaceni zdi, otevreni cehosi...).

Ja tuhle hru dohral cca za dva tydny (hral jsem cca 3 - 4 mise denne), ale kdyz jsem hru skoncil, me celkove skore bylo nejakych 50 - 60 procent z celkoveho... Ted jednotlive mise hraju znovu, abych ziskal prave ty dovednosti a postavy a jsem na nejakych 79% a porad me to bavi...

Cim vic tu hru hrajes, tim je jednodussi, ale stale te necim dokaze prekvapit (treba ja ted uz nemusim manualne kouzlit, jsem nesmrtelny a vetsinou lokaci projdu a nakonci mam vsechny "klobouky", lego kostky i odemcene postavy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

patrikpatrik -> tahle hra te od zacatku do konce bude rozhodne bavit. A nejhezci na ni je, ze ji NEDOKAZES DOHRAT NA JEDEN POKUS -> tim myslim, ze pokud chces navstivit veskera mista jednotlivych mist, map, lokaci, tak musis nejprve odblokovat nejake dovednosti (kouzlo), nove postavy, ktere maji urcitou schopnost (treba tlaceni zdi, otevreni cehosi...).

Ja tuhle hru dohral cca za dva tydny (hral jsem cca 3 - 4 mise denne), ale kdyz jsem hru skoncil, me celkove skore bylo nejakych 50 - 60 procent z celkoveho... Ted jednotlive mise hraju znovu, abych ziskal prave ty dovednosti a postavy a jsem na nejakych 79% a porad me to bavi...

Cim vic tu hru hrajes, tim je jednodussi, ale stale te necim dokaze prekvapit (treba ja ted uz nemusim manualne kouzlit, jsem nesmrtelny a vetsinou lokaci projdu a nakonci mam vsechny "klobouky", lego kostky i odemcene postavy...

Podle tvého popisu bych řekl že to stejný jako předchozí lego hry :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já sem 1. ročník dohrál za pár hodin snad to nebude tak u ostatních ročníků

edit: malý zásek jsem uplně na začátku v 2. ročníku a mám tam sbírat jakési mikrovlnky k té druhé se ale nedostanu protože je položená na stole ale ty postavičky nemumí skákat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu