Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Beyond: Two Souls


tekken90

Recommended Posts

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/beyond-two-souls určitě dobré sledovat 73 průměr hodnocení napříč celým světem. No na GTA (97) či TLOU (95) to nemá no takže souhlasím s Tomas007. I když demo mě bavilo.

Čekal jsem lepší hodnocení, ale i tak si myslím že to bude dobrá hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uplne ze zvedavosti. Kterou z nabidnuty dlc "advanced experiment") jste stahli. Koukam dobre a nebo ani jedna neobsahuje CZ? To budou lidi co koupi specialku kvuli cestine prekvapeni asi.

Prej to jedna verze obsahuje...Je to ta verze, jak je tam i polstina. Ale ja stahnul asi 3 verze, tak nevim, ktera se mi spusti. Da se to nejak proverit??? Jde to DLC spustit zvlast?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Prej to jedna verze obsahuje...Je to ta verze, jak je tam i polstina. Ale ja stahnul asi 3 verze, tak nevim, ktera se mi spusti. Da se to nejak proverit??? Jde to DLC spustit zvlast?

Je to tahle verze co obsahuje POL, AES atd. Jede s cz titulkama. Mám to odzkoušeno

@ NeXus 7 now Free

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

jsem v 15. kapitole a musím tedy říct, že se do zapínání hry nutím. Hra má prý celkem 25 kapitol. Do 11. bylo vše ok, potvrdily se sice některé výtky z recenzí, ale jinak jsem byl překvapen, jak na mě ta hra zapůsobila. Od 12. kapitoly (výlet v pubertě do opuštěného baru) je to ale úplně jiná hra. Nejdřív jsem si říkal, že 12. kapitola se do hry dostala omylem. Jenže pak přišla 14. (Navahové) a ten nepříjemný pocit byl zpět (ano, 13. mi přišla v pořádku). Teď nevím, co s hrou dál. Děsí mě skutečnost, že hru v mých očích zabily pouhé dvě kapitoly, tak moc byly špatné. Chtěl jsem se zeptat těch, co hru dohráli, jestli ten trend bude pokračovat, nebo se jedná o dvě výjimky na jinak velmi dobré hře?

Upraveno uživatelem Mikesz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,

tak Beyond mě docela bavil a dohrál jsem ho během 3 dnů, i když více se mi líbilo Heavy Rain.

Co se týče kapitol, tak se mi akorát nelíbilo, jak jsou přeskákané. A proti kapitole Navahové nic nemám.

Každopádně:

SPOILER

Na konci hry pak bude několik možností, jak tu hru chceš vlastně dohrát. A taky, rozuzlení s Aidenem, který jsem nečekal a i mě tak trochu překvapilo.

Takže už jen tady kvůli tomu bych určitě doporučoval dohrát ;-)

Já si ji zahraji určitě ještě jednou a vydám se po jiných cestách než poprvé :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Cau,

mam problem dnes jsem koupil hranou specialni edici BTS(bces-01888),psko disk normalne vidi ale po zapnuti hry mam pouze cernou obrazovku. v nekolika pripadech se mi jeste stacilo ukazat male modre blikajci logo v pravem dolnim rohu,ale pak zase naskocila cerna obrazovka a kdyz mam stesi tak muzu hru vypnout pres XMB menu(nebo jak se tomu nadava) a kdyz ne tak zamrzne cele ps3(jednou jsem ho musel dokonce vytahnout ze site). Bohuzel momentalne nemam internet (o2 fleska :D) abych vyzkousel patch zda by to pomohlo,ale zda se mi to krajne podezrele... diky za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes volal na playstation infolinku a moc pece se mi nedostalo.... A) personal nezna produkty (pani ani nevdela o jakou hru jde) B) kolega (odbornik) opravdu netusil co se to jako deje a jaky by mohlo mit zamrzani pska duvod..... C) pry jsem prvi komu se to stalo :D a kdo to resil s nimi , nicmene na PS foru jsem nasel nekolik vlaken se stejnym problemem,bohuzel bez funkciho reseni.... P.S.: jednou se hra dokonce rozjela (musel jsem pres recovery menu provest kontrolu poskozenich dat,udelat defaultni nastaveni a rebuild OS)ale u instalace nenabehlo ani 1% za 20 min.....

Takze zaverem prispevku bych chtel podekovat korporaci SONY ze na techto dulezitich postech zamestnava "odborniky" na slovo vzate......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze problem vyresen...opet jsem volal na infoliknu a dnes jsem mel stesti,byl tam ochotny pan ktery se mi 20 min. venoval a zaverem mi oznamil ze pokud mam slim 120gb(cech 2004a v mem pripade) tak si to proste nezahraju konzole ma s hrou buh vi proc nejaky problem..takze bud prodat hru nebo vymenit konzoly....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak dohráno. Šel jsem do to s tím, že o tom prakticky nic nevím, a Heavy Rain jsem zatím nehrál (teď ho začínám teprve), takže žádné velké očekávání z mojí strany nebylo. Musím říct, že mě to fakt bavilo, nebyla tam snad žádná pasáž, u které bych se přistihnul, že bych se nudil. Příběh z mojí strany perfektní, a určitě zahraju časem znovu a vyzkouším jiné konce. Jediná vada, které mě trochu štvala, bylo místy pěkně zmatené ovládání. Za mě můžu říct, že příjemné překvapení, už jenom proto, že se naschvál snažím nedívat na trailery her a moc o nich nečtu, pak si nevytvářím zbytečně velká očekávání a ve výsledku nejsem zbytečně zklamaný. Ale celkově je to těžko hodnotit, protože je to spíše film než hra, na druhou stranu to je přece jenom prodáváno a prezentováno jako hra, je to vlastně takový hybrid a nejde to, až na pár vyjímek (např. ten Heavy Rain), přímo srovnávat ani s jednou katogorií. Na The Last of US, nebo Bioshock Infinte to sice nemá, ale na druhou stranu, na to má málo her, pořád je to podle mě dost velký nadprůměr (i když já těch her ročně zas tak moc nenahraju), a dal bych tomu pěkných 8/10 (s tím že TLOU a Bioshock mám za 10/10).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu