Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 2011


Pennywise

Recommended Posts

Zdravim, chtel bych se zeptat jestli ma nekdo problem s online vstupenkou, skoro pokazde kdyz zapnu fifu tak ji musim stahnout znova, nekdy ne, ale ve vetsine pripadu ano. Dalsi dotaz mam ohledne systemu nahravek - hraju nasi ligu a nevim jestli je to problem ve me, nebo je neco spatne, chapu ze nahravky nemuzou byt vzdy presne v nizsich ligach, ale i tak kolikrat si myslim ze smer je v poho a balon jde nekam do ...... pokud to je zpusobene tou ligou tak proc CPU ma prihravky vzdy stoprocentni. Pak me jeste zajima, jestli nekdo nasel, kde se daji nastavit hraci do areny, treba na kopani primych kopu nebo penalt, otravuje me to pokazde prepinant primo v arene. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kluci, já jsem dneska kápnul na něco naprosto božského.. Myslím tím na něco, co před tím žádná fotbalová hra nedokázala.. Zkoušel jste někdo hrát fifu na legend level? Určitě ano a určitě se Vám prakticky nepodařilo dát góla a po Vaší chybě jste nakonec dostali góla v obraně.. Říkal jsem si prostě, že ta obtížnost není stavěná na tenhle styl hraní a nahodil jsem 10 min poločas. To co následovalo po tom? To se nedá popsat, hrál jsem daleko reálněji, nesnažil jsem se pokaždé projít a ztratit míč, spíše postupně pracovat s celým týmem a najednou přišel ten nádhernej pocit, pocit blaha.. Nastavil jsem si svého pro hráče v karieře (vypracoval jsem ho až do Liverpoolu, před tím jsem hrál sezónu za West ham) a rozhodl to takhle hrát, s tím že kontroluji celé mužstvo, ale nestarám se o taktiku a nic co se týká managmentu. Ligové zápasy v premier league začaly nabírat na těžké rozdílnosti.. Prostě co match to naprostý, ale naprostý unikát.. Lehčí týmy dělají více chyb a tak prostě máte větší šanci dát gól. Někdy to ovšem tak otevřete, že pak následuje nebezpečnej protiútok.. Prostě pokaždé jiná hra. Jednou to bylo těsné a výsledek 1:0 nebo naopak 1:2.. V Champions league s portem jsem hrál 1:0 a v 70 minutě dal Torres nádhernou branku (a opravdu to je cítit, když dáte v 70 minutě.. Od 80 minuty Porto těžce tlačilo, ale vítězství jsem nakonec udržel. No a po tomto zápase přišel zápas Carling Cupu.. A hned v prvním kole jsem chytl štěstím bez sebe Manchester City. K tomu ještě pršelo a říkal jsem si, že to bude spíše o šťastném gólu.. Prvních dvacet minut bylo přesně takových. Ani pološance, prostě jsme se praly o střed hřiště a voda nám moc nedovolila hrát více než to. Najednou však z ničeho nic.. :D 21 minuta, Tevéz z dobrých 25 m vyslal nádhernou dělovku která se odrazila od břevna přímo do brankové sítě.. 0:1 Manchester City (v ten moment jsem si říkal, a je to v p.. :D, City mě rozdrtí na paděru). Necelou minutu na to jsem vzal torrese a prokličkoval se přes tři hráče až k bráně, kde jsem si vychutnal golmana padáčkem. (uplně jsem z toho nechápal, ale ten pocit? Jako Maradona.. :D) 1:1.. Pak zase dlouho tak nějak nic, jen jsem cítil ten tlak.. Uděláš jednu jedinou chybu a City jdou do vedení.. Postupně se hra city přiostřovala, došlo k zranění mého Carraghera. Jehož ihned vystřídal Johnson (líbí se mi, jak tyhle věci okolo řeší počítač a já se můžu věnovat čistě jen hře). Druhý poločas na mě city najelo neskutečným způsobem, Tevez, ale i zbytek týmu hrály lepší fotbal než já. Prakticky mě do ničeho nepustili. A v 70 minutě nákop na teveze, jeho nůžky jen tak tak minuly konstrukci brány.. Minutu na to Abedayor po krásné sérii přihrávek zvyšoval pohodlně do prázdné branky.. 2:1 pro City. Nechtěl jsem se s tím smířit a najednou se ve mě objevila znovu má síla a po přetáhlém centru Gerrard nechytatelnou hlavičkou vymetl pavučiny.. 2:2. :D :D Prostě uplně bezva. City opět tlačí.. Všechno vypadá dobře.. Dokonce jsem se dostal s Johnsonem po křídle až před samotného brankáře, ale má střela jen lízla tyč. Při rychlém výkopu golmana nachází jeho dlouhí výkop hlavu Abedayora ze které letí dlouhá hlavička na sprintujícího Tevéze.. 3:2. No a takto zápas i skončil. Za normálních okolností bych byl zklamanej, ale to co jsem u Fify prožíval, to bylo něco nepopsatelného. A opravdu každej zápas má uplně jinej průběh, takže jsem se dokonce bavil snad i víc, než u online, což mě opravdu překvapilo.. Doporučuji Vám všem.. Kdyžtak písněte, jak Vám toto nastavení vyhovuje.. Je mě líto jedné věci, myslím, že je to asi náhoda, že je ta Fifa takhle skvěle vybalancovaná. Doufám, že to není náhoda a že i další ročníky budou takovéhle. Protože tak jak jsem si zahrál dneska, jsem si ještě v životě dobře a při tom sám nezahrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, jako já jsem teda rezignoval u PES 09.. Nesnáším ty osy, kde prostě člověk nemůže ovlivnit to jak hráč jen stupidně běží za míčem (jako polovinu hry jen hračové automatizovaně běhají za míčem, a vy nemáte šanci situaci vůbec ovlivnit) a ani nastavení na plné manuální přepínání, ani triger situaci dostatečně neřeší.. Nebaví mě to, když jediné předkopávání míče funguje poklepáváním na sprintové tlačítko a nemůžu vybrat místo, kam ho ten hráč předkopne. Nebaví mě to, jak člověk nemůže v PES kontrolovat hru na místě, krytí míče a hru tělem.. Nejlepší PES byla 6, na svou dobu naprosto bezkonkurenční titul. A přesně to samé teď tvrdím o FIFě 11. Ukážete mě to, jak člověk může ovládat hráče v PES tak jak to dokážu já ve FIFě.. Nejde mě o kličky ale o celkovej realnej pohled na fotbal.. Jako to co předvádí fifa 11 ve výše popsaném nastavení, tam se ještě nikdy nedostala žádná simulace fotbalu.. Nedostal se tam ani PES 6, na tož pak díly následující, natož pak uplně ten poslední 2011. A to říkám jako jeden z mála lidí tady, kteří měli možnost hrát první iss pro a byl věrnej pes až po 2009. Není to tedy žádná náhoda, prostě jsem vždycky volil lepší realizaci fotbalu a FIFA 11 je letos uplně jiná liga. Takhle blízko reálné předloze nebylo nic před tím a mám docela pocit, že ani nic po tom.. Protože s čím letos vyrukovala EA? To se bude těžko překonávat i těm, kteří na tom fotbálku letos dělají.. Hra prakticky nemá žádné bugy (co se týká singlu). Kontrola a vůbec komplexnost celé hry je asi tak 10 krát dál než u PES.. Míč prakticky můžete ovládat na cm přesně, můžete realizovat naprosto vše co Vás v realitě napadne.. A tohle tedy v PES rozhodně nejde. Nemluvím o kličkách (které jsou vychytané naprosto bezkonkurenčně). Každá klika se stejně jako v realitě dá v určité situaci uplatnit. Hodně těchto kliček jsou při tom práce s míčem, které vidíte dnes a denně v reálném světě.. Bereme je jako automatiku a při tom ve fifě se prostě s míčem musíte naučit, protože zde používáte i tělo a tudíš se snažíte ten míč držet co nejdále od soupeře. PES? Tam jen určujete kam Váš hráč poběží a jakou rychlostí, nějaké tělo? práce s míčem pomocí čtyřech přednastavených funkcí? :D Rychlost sprintu? Kde ve fifě člověk může nejen zvolit rychlost chůze, běhu a sprintu (ano, chůze má asi 20 ruzných rychlostí, stejně jako běh a sprint), ale i sílu přihrávek, předkopů, centrů a střel.. A teď myslím tak, že prostě pokud zmáčknete přihrávku málo, pak se sotva dokutálí metr od Vás a dlouze zase na hráče 40 m od Vás?.. U pes je nejkratší možná přihrávka nějakejch 6m, kde přihrávka letí rychlostí jak prase a najednou se začne prdudce zastavovat? Takhle se má chovat míč, když je mokro a né za sucha.. Celkově chování míče v pes a jeho velikost (respektive malost, protože je snad pomalu menší, než jeho sálová předloha?). Kde u fify, všechno funguje jak má, míče různě poskakujou, a lítají ve všech možných výškách a různých rychlostech.. Pokud prší, tak se krásně zastavujou, a odskakujou. Při sněhu se chovají přesně jak mají.. Mohl bych takhle pokračovat až do rána.. Prostě kluci, faktem je jedna věc.. FIFA 11 je daleko, ale daleko komplexnější fotbal než PES. A díky tomu v něm dokážete realizovat fotbal. PES 11 je letos konečně po dlouhé době trochu dobrej. Ale ta trocha znamená, že je to konečně trochu dobré, ale ani tento pes nemá ani na FIFU 09, tím tuplem na FIFU 10 a na hru, která je na tom fotbalově tak kvalitně (FIFA 11), jako byl kdysi PES 6 ve své době, to snad dokáže jen uplnej ignorant.. :D

Ještě bych rád doplnil poslední a prakticky rozhodující fakt,kterým je, že UK bylo tradičně baštou nelicensovaného PES (stejně si to člověk může stáhnout, takže se vymlouvat na tohle rozhodně nemá cenu).. Ovšem s příchodem FIFA 09 se to změnilo. No a momentálně EA za necelý první týden svého prodeje prodala přes 2,6 milionů kopii, naproti tomu bude pes rád, když dosáhne tohoto čísla těsně před začátkem prodeje PES 2012. FIFA 11 útočí i na post nejvyšší, tj. nejprodávanějším sportovním titulem historie.. Naproti tomu PES? Tohle už není o nějakém malém rozdílu.. FIFA 11 je uplně někde jinde. V kolébce fotbalu (UK) FIFA 11 dostala od IGN 9,5 a Playstation magazínu dokonce 10/10. Celá anglie má naprosto jasno, PES nesahá fifě ani po kotníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se vám stává že když zfaulujete soupeře, tak zahráváte standartku vy a ne soupeř ? stává se mi to dost často, asi ale jenom na mé půlce. A ještě je hrozný že po zápase co skončil penaltama není normální ukázání šancí, gólů atd. ale je tam jenom takovej ten výpis, kde často chybí i góly :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu