Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 S


tekken90

Recommended Posts

  • Moderators

Novy Xbox 360:

- Tenci, uzsi, hezci, tizsi, lesklejsi, krasnejsi,

Nizsi spotreba

- Nove obsahuje interni vymenitelny 250HDD

- Nove obsahuje integrovany WiFi adapter standard N

- Nove obsahuje 5 USB portu (2x vpredu, 3x vzadu)

- Nove obsahuje samostatny opticky vystup pro neuveritelne kvalitni

zvukovy zazitek

- Kinect ready (pripojeny Kinect nebude potrebovat samostatne napajeni)

Vsechno stavajici prislusenstvi je kompaktibilni (vyjma externich HDD a

pametovych karet)

Dostupnost: 16.7.

MOC: 6990,-

Soubezne s novym modelem Xbox 360 uvadime na trh nove prislusenstvi:

Data Migration - pro prevod dat mezi novou a starou konzoli,

predpokladana cena 499,-

Controller, Play & Charge Kit Bundle - bundl ovladace a play and charge

v barve nove konzole, predpokladna a cena 1499,-

Verze konzole ARCADE bude s nejvetsi pravdepodobnosti ve stejnem designu

jako na SLIM ELITE akorat nebude obsahovat HDD, k dispozici bude az na

prelomu zari/rijen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podle mě tam udělali nějakou větší ochranu proti fleši, uvidíme :) Možná to byl i záměr vydat novou konzoli aby už se neflešovalo...

To mě taky už napadlo mno ... vydat konzoly s pár úpravami aby mohly říct naše konzole je neprolomitelná :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me tento novy design teda moc nenadchnul. Dalsi leskly lapac otisku, akorat jeste vypadajici dost lacine ala klumpy z vietnamske trznice..to se chlapci teda moc nevytahli. Ten dovnitr zasuvny disk mi take neprijde prilis prakticky. Celkove to tedy bohuzel hodnotim spise jako zmenu k horsimu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me tento novy design teda moc nenadchnul. Dalsi leskly lapac otisku, akorat jeste vypadajici dost lacine ala klumpy z vietnamske trznice..to se chlapci teda moc nevytahli. Ten dovnitr zasuvny disk mi take neprijde prilis prakticky. Celkove to tedy bohuzel hodnotim spise jako zmenu k horsimu :-(

Souhlasim, az na to ze ma mensi rozmery a modernejsi Hardware, je mi sympatictejsi design starsiho modelu.

Teďka se jenom rozhodnout jestli si pořídit novou TV nebo Xbox 360 SLim s Kinectem :D

Kup urcite TV, jestli uz Xbox mas, je to vyhazovani penez, ja ted presel z 24 jen na 32 a uz i to je fakt velkej rozdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastne krom "kinetic ready",ze to ma wi-fi a je to tissi.To neni nic novyho...:-)Design je peknej,ale udrzovat ten lestenej plast bude drsny.:-)

Jinak ja hraju z Hdd a neprijde mi,ze by byl xbox nejak hlucnej.:-)Spis se bojim aby to nedopadlo tak,ze Jaspera nechaj za stejnej cenu a Slim daj drazsi...

Jak tomu u nasich obchodniku byva.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne zajíma softwarová výbava je samozřejmé že mycrosoft přišel z řadou zabezpečení proti fm mechaniky takže musíme si počkat na novou verzi jungle flaschera.

Jinak nevidím proč tu všichny se koukáte na to že je to lesklá činská hračka s bezdrátovím ovladačem :lol: no jinak se mi my libí funkce chlazeni a vylepšené šasi.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvedav, jak to bude s chlazenim, snad to budou mit dobre pokoumany, ale i tak si radsi pockam na nejaky prvni ohlasy jaka ta konzole je atd, kez by microsoft osefoval FW mechaniky tak, aby flasheri meli smulu... to by byla parada... sice by ted vsichni zustali na starych konzolich, ale casem by se prestali prodavat a piratstvi by kleslo a zacali by nam lokalizovat vic her, protoze by se jim to uz vic vyplatilo, kor kdyz tu co nevidet bude xlive CZ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvedav, jak to bude s chlazenim, snad to budou mit dobre pokoumany, ale i tak si radsi pockam na nejaky prvni ohlasy jaka ta konzole je atd, kez by microsoft osefoval FW mechaniky tak, aby flasheri meli smulu... to by byla parada... sice by ted vsichni zustali na starych konzolich, ale casem by se prestali prodavat a piratstvi by kleslo a zacali by nam lokalizovat vic her, protoze by se jim to uz vic vyplatilo, kor kdyz tu co nevidet bude xlive CZ :)

Pochybuju...Ten kdo si flaschne konzoli tak jen kvuli toho aby neutracel za hry tak by si je pak určite kvuli slim hned začali kupovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu