Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 S


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takze uz je tu novinka: mechanika Lite-On v Slim este nejde flashnut, ale uz ide z nej vycitat key, ktory sa vlozi do starsej Lite-On mechaniky, takze uz aj na Slimke sa takto budu dat hrat palenky. Mozno sa dockame aj flashnutia Lite-On priamo v Slim konzole, bez menenia mechaniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Na novy Xku běžej hry z připojenýho externího hdd přes usb?Jak je to s nějakym filmem.Dou pustit titulky.A pak tady někdo psal že verze 4gh je matná a 250gb lesklá.Je to tak?Uvažuju o koupi a no flash proztože se mi zachtělo hrát po netu tak se ptám.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na novy Xku běžej hry z připojenýho externího hdd přes usb?Jak je to s nějakym filmem.Dou pustit titulky.A pak tady někdo psal že verze 4gh je matná a 250gb lesklá.Je to tak?Uvažuju o koupi a no flash proztože se mi zachtělo hrát po netu tak se ptám.Díky.

Cez USB max. 16GB, takze je lepsie rovno kupit X360S 250GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat. Mam 60 GB disk ze staryho xka. Sel by prohodit s tim 4GB z toho novyho slimu? Libi se mi vic matna verze. :) A pokud by to slo jen prohodit tak by to bylo fajn. Diky za odpoved.

Nepujde to, u Slimu je "externi" disk, takze jsou se starsimi verzemi nekompatibilni (tedy alespon ne primo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu