Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 S


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Trezzor, ale prostě v tom rozdíly jsou, tak to neřeš, navíc někdo si nechce tohle dělat doma a chce prostě "original" což je jasný, a třeba jak je na ovladači napsané nahoře Microsoft, tak to na Xbox nezměníš, ačkoliv je to maličkost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trezzor, ale prostě v tom rozdíly jsou, tak to neřeš, navíc někdo si nechce tohle dělat doma a chce prostě "original" což je jasný, a třeba jak je na ovladači napsané nahoře Microsoft, tak to na Xbox nezměníš, ačkoliv je to maličkost...

mas pravdu, ja som uz z takychto detailikov, ktore neznamenaju na funkcnost vyrobku absolutne nic, davno vyrastol...pritom je to viditelne iba mimo hrania :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupila jsem dneska k vanocum kinect bundle 250GB a kupodivu je xbox v matné barvě (já jsem tedy ráda, líbí se mi více). Vím, že se dělal s HD jen v lesku. Nikde jsem nenašla na konzoli žádné označení 250GB. Dá se to podle něčeho poznat, aniž bych to musela zapojit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupila jsem dneska k vanocum kinect bundle 250GB a kupodivu je xbox v matné barvě (já jsem tedy ráda, líbí se mi více). Vím, že se dělal s HD jen v lesku. Nikde jsem nenašla na konzoli žádné označení 250GB. Dá se to podle něčeho poznat, aniž bych to musela zapojit?

Je to jednoduché - podívej se jestli tam máš HDD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupila jsem dneska k vanocum kinect bundle 250GB a kupodivu je xbox v matné barvě (já jsem tedy ráda, líbí se mi více). Vím, že se dělal s HD jen v lesku. Nikde jsem nenašla na konzoli žádné označení 250GB. Dá se to podle něčeho poznat, aniž bych to musela zapojit?

toro, HDD tam bude mít ikdyž bude mít jen 4GB, ale v konzolových nastavení to zjistíš, každopádně pokud jsis koupila 250GB tak asi 250GB máš, 250GB verze se prodávali pouze v lesklé černé barvě ale od Srpna-Září 2011 se začali 250GB verze prodávat jen v černé matné barvě, stejně jako 4GB verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 3 months later...

Cau prosim vas poradte mi nekdo koupil jsem xbox bazarovy z bazose a na ovladaci mi sviti 1zeleny policko a na xboxu take sviti jedno vyrazneji a hry se obcas sekno ze to neni rrord??Ale je fakt ze mam starsi televizi uhlopricky 60cm muzeto byt tim ze je stara??Diky za odpoved prosim poradte treba na Behi1@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu