Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

Rozumím a když bych si chtěl tedy poslat dejme tomu nějaké peníze na tu peněženku, abych z ní mohl kupovat hry nebo zaplatit ps plusko, jak je tam odešlu? A prosím tě, když bych si založil to plusko, o tom zda to bude cz nebo us účet rozhoduje to, když v tom vyplňování země zvolím cz nebo usa a jakoukoliv smyslenou adresu? Já jsem v tomhle úplný nováček i kdyz mam ps několik let, jen jsem kupoval plavky. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Peněženka se ti naváže na tvůj účet. Pak se bude strhávat aktuální částka za koupenou hru( minimum je však 150,- ) popř. prodlužovat PS+. Jinak ano rozhoduješ o tom ty sám jaký účet si zvolíš. Hlavně si to dobře rozmysli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen bych chtel napsat jen to ze jestli mas ps4 tak zatim neni mezi us a eu rozdil,na ps3 je to teda docela velky rozdil,muj nazor je ze us je lepsi hry to ma sice jine ale zas tak moc rozdily nejsou,vetsinou jsou akorat vjinem case.dalsi vyhodu maj vtech bodech jak se ziskavaj nakupovanim plus daleko vetsi slevy pro majitele + nez unas ,ale zase nemuzes pocitat stim ze tam budou cz titulky u nekterych her co maj.

No proste zalezi na tvem vkusu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že vyhledávání tady nefunguje tak, jak by mělo. Ale snad se může člověk podívat a projít témata, než napíše (mimochodem to jsou snad obecná pravdila a fóru..). Já jsem to nemyslel zle, jinak bych na to ani neodpovídal. Ke každé stupidní/opakované/nesmyslné/již 100x zodpovězené otázce to ale píšu a taky psát budu, že se lidé mají nejdřív podívat, než něco napíší...

já vim, dělám si z tebe srandu, ale každopádně už jsi vydusil tenhle týden 3 lidi, když se na něco ptali:)...já když něco hledám, nejdu na fórum, páč tam je to dost nepřehledný a na fórum se chodím vyloženě ptát, ne hledat (viz výše). To potom můžeme vyhledávat všichni a tady to chcípne, viď.

Diky kluci a nevite ciste nahodou jestli je nekde nejaky srovnavac, kde jsou napsane tituly ktere sony vydalo na cz nebo us ucet? A je nejak limitovano pocet uctu? Nekde jsem cetl, ze ma nekdo i 5 uctu ale to se predpokladam musi pokazde uvest jine udaje a jiny jiny mail co?

Srovnávač nevim, ale počet účtů aktivovaných v jednu chvíli v PS3 je 16, za celý "život" PS3 v ní můžeš aktivovat celkem 64 účtů, pokaždé jiný email, páč login-email je unikátní, údaje mohou být stejné a nemusí být pravdivé, já platím nebo jsem platil jednou kartou (manželky:)) na 12 účtech.

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky kluci a nevite ciste nahodou jestli je nekde nejaky srovnavac, kde jsou napsane tituly ktere sony vydalo na cz nebo us ucet? A je nejak limitovano pocet uctu? Nekde jsem cetl, ze ma nekdo i 5 uctu ale to se predpokladam musi pokazde uvest jine udaje a jiny jiny mail co?

Seznam her pro EU najdeš zde: http://www.playstationtrophies.org/forum/ps3-discussion/198601-list-eu-playstation-plus-igc-free-games.html

US seznam třeba zde: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Instant_Game_Collection_games_%28North_America%29

Jak je vidět, většina her vyjde pro oba regiony, jen třeba v jiném čase.

Maximální počet účtů na PS3 je 64, ale podotýkám, že se jedná o PSN účty, ne o PSN+. Každé plusko se platí zvlášť, a tedy by ses nedoplatil. Spousta lidí má opravdu víc účtů, ať už kvůli regionům, nebo kvůli sdílení her, ale dost pochybuji, že že má někdo víc PS+ účtů. Hry jsou nakonec skoro shodné, nevyplatilo by se to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vim, dělám si z tebe srandu, ale každopádně už jsi vydusil tenhle týden 3 lidi, když se na něco ptali:)...já když něco hledám, nejdu na fórum, páč tam je to dost nepřehledný a na fórum se chodím vyloženě ptát, ne hledat (viz výše). To potom můžeme vyhledávat všichni a tady to chcípne, viď.

Pokaždé jsem ale odpověděl (alespoň myslím) na tu otázku.. :D někdy to je ale něco jiného - např. poslední otázka srovnání her na us a eu plusku... Ten člověk se tady zeptá, ale někdo jiný musí otevřít google a najít to za něj, jen proto, že tazatel to asi neumí. :D

Abych nebyl ot, musím říct, že mě víc vyhovuje EU. Na US jsou ale větší slevy, takže pokud budeš hrát hodně a chceš si víc her kupovat, možná zvaž us.

Když se ale jedná jen o slevu a kupování hry, nejvýhodnější bude založit si nový us účet, "koupit" 14ti denni ps+ trial, vybranou hru v te sleve koupit a potom jeden slot prodat ;) (při KOUPI hry, která je v rámci ps+ pouze ve slevě, ne zadarmo, neztrácíš po vypršení ps+ možnost jí hrát).

E: nebo když se tady v několika posledních příspěvcích řeší hry na příští měsíc a najednou někdo napíše (bez toho aby si přečetl 5 příspěvků nahoře): jaké budou hry v únoru? No není to na facku? Když je ten člověk líný si to přečíst/podívat se na blog, tak si ani odpověď nezaslouží a měl by dostat perma ban na všechny fóra na světě (just kidding :D )

Dobře, pokusím se být pro příště méně nepříjemný ;)

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E: nebo když se tady v několika posledních příspěvcích řeší hry na příští měsíc a najednou někdo napíše (bez toho aby si přečetl 5 příspěvků nahoře): jaké budou hry v únoru? No není to na facku? Když je ten člověk líný si to přečíst/podívat se na blog, tak si ani odpověď nezaslouží a měl by dostat perma ban na všechny fóra na světě (just kidding :D ) Dobře, pokusím se být pro příště méně nepříjemný ;)

jo, to je jako v Marečku podejte mi pero: Já jsem tady narazil na takové slovo, kterému nerozumím, to slovo je hrdobec. Ale o tom už se tady dobrou čtvrthodinu bavíme:):offtopic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to i na blogu: http://blog.eu.playstation.com/2014/01/22/playstation-plus-in-february-bioshock-infinite-metro-last-light-outlast-more/

Entering PS Plus:

29th January: Metro Last Light (PS3)

29th January: BioShock Infinite (PS3)

29th January: Dynasty Warriors Next (Vita)

29th January: ModNation Racers: Road Trip (Vita)

5th February: Outlast (PS4)

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, pls nevíte jak dlouho trvá stažení hry z ps plus? Teď jsem si aktivovat zkušební verzi na 14 dní. Dema to tahá pomalu a já dal stahovat 2 hry, tak jestli se to přes noc stáhne. Za jak dlouho máte smaženou hru vy cca?

čéče, to je občas různý, záleží na tvém připojení, na jakém serveru je hra umístěna a kolik lidí jí stahuje (něco se stahuje pomaleji něco rychleji), ale teď jsem vyměnil HDD a sosám celé své PS+ za rok:), od soboty jsem PS3 nevypnul a stahuji průměrně 1-1,5GB za 15 min. každopádně večer ve 23:00 jsem dal stahovat Ratchet All 4 One 16GB a ráno v 7 bylo staženo, přípojku mám od O2 reálně 18Mb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu