Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tomb Raider je skvělá hra! Určitě doporučuji všem, kteří si to ještě nezapli :) Škoda že na store nejsou nějaká dlc pro extra mise... Po FarCry 3 další ostrovní hra, která mě opravdu nadchla. :)

Brothers A Tale of Two Sons jsem ještě nehrál, ale podle videí na yt to asi ani není nic pro mě. Škoda že se to nedá hrát ve dvou, každý za jednoho bratra, to by bylo lepší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta samotná hra je jednoduchá, žádný složitý puzzle, je to hlavně o atmosféře a příběhu. Jednou projít a hotovo, na opakovaný hraní to moc není. Ovládání je netradiční a člověk si na to musí chvíli zvykat. Jako jedinou chybu vidím v tom, že když už je člověk s ovládáním konečně sžitej, tak je konec hry :cheesygrin:

Osobně mi při ovládání pomohlo si držet bráchy pěkně vlevo a vpravo podle toho, kterým analogem se ovládají. Jak se mi dostali do kříže, tak to bylo špatný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem ji hral kvuli trofejum, ale ten list je pekne blby. Na kratkou hru je to ok, akorat mne zere to, ze cely pribeh je zalozen na smrti od zacatku az do konce, sem tam jsou nejake casti co vubec nedaji smysl, treba hned na zacatku znicehonic se utopila nejaka zenska, ja myslel, ze byla to kamaradka toho chlapce, pak se ukazal, ze byla jeho matka O_o, nebo nemocneho otce bratri privezou do nejakeho kostelu, ale misto aby ho nalozili do postylka, proste ho nechali lezet pres cely pribeh na stolu XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu