Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

dycky přijde někdo kdo to hrozně zabije tim co napíše :D pokaždý to je něco moudrýho ;) mě ten store přijde celkem v pohodě, rozhodně lepší než to co bylo...jen už by mi mohlo fungovat to +ko... no a k tý labuti...takovou hru bych si zahrál možná na superhrách a ne za 350 na ps3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Tak minimálně by pluskářům měli adekvátně prodloužit datum platnosti jejich předplatného o dobu, po kterou to není funkční, i kdyby to měl být jeden den. Tak si schválně počkejme jak se k tomu Sony postaví (jak už tu někdo psal, třeba kompenzací nějakou hrou, i když by šlo očekávat, že to bude hra 100 let stará a většinou lidí dávno projítá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ráno kolem jedný mi CZ Store hlásil chybu a že prej implementujou a maintenancujou, na US Store byl zpět starej layout, ale ráno mi Unfinished Swan (pecka IGN 9/10) fungoval normálně, je to parádní pecka, orižinel jako prase, rozhazoval jsem kuličky černý barvy a kolem se vynořoval svět z bílý mlhy, trochu mi to připomíná Echochrome II, když jsem cáknul na žábu a vona skočila pryč, sem se lek...takhle mají vypadat menší hry, vysolil jsem 350Kč a ani jsem neřešil společnou koupi a za ty prachy mi to fakt stálo, i když na aukru na 350Kč koupím třeba GoW3 nebo FF13...ale ty už mám, tak co:)

EDIT:Zkoušel jsem se dostat na Store přes Media Go pro PSP a už taky funguje.

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už to začíná... něco nejde, a hned už opět PS3 začíná bejt ve stavu "nahnutosti"... Nebude lepší počkat den, dva...týden, a pakl dávat závěry ohledně PSN? Holt porodní bolesti... i když dost velký

mne je jedno,jestli psn pujde,spis mne jde o to,ze na ps3 jsou uz hry hnusny oproti xbox, prikladem budiz skyrim na ps3, epic fail. Jinak co slo, si stahnout na ps+ jsem stihnul pred tim updatem,takze do stredy casu dost,snad to zvladnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne je jedno,jestli psn pujde,spis mne jde o to,ze na ps3 jsou uz hry hnusny oproti xbox, prikladem budiz skyrim na ps3, epic fail. Jinak co slo, si stahnout na ps+ jsem stihnul pred tim updatem,takze do stredy casu dost,snad to zvladnou

Taky sem nepostřehl rozdíl. Navíc skyrim je hra kterou bych hrál i kdyby byla v grafice TES Arena :). Tyhle žabomyší války Xbox / PS3 nikam nevedou, obě konzole maj něco.

Upraveno uživatelem Hamagen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem nepostřehl rozdíl. Navíc skyrim je hra kterou bych hrál i kdyby byla v grafice TES Arena :). Tyhle žabomyší války Xbox / PS3 nikam nevedou, obě konzole maj něco.

rozdil je hlavne v tom,ze xbox a pc maji aktualni patche a dlc,to ps3 nema, nebo s velkym zpozdeni. Grafika je u ps3 nejhorsi, to vime,ale to neresim. Velke tituly si zahraji na pc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdil je hlavne v tom,ze xbox a pc maji aktualni patche a dlc,to ps3 nema, nebo s velkym zpozdeni. Grafika je u ps3 nejhorsi, to vime,ale to neresim. Velke tituly si zahraji na pc
X360 Je mnohem mín populární než PS3, tak nevím co tu meleš že X360 je populárnější, všecí víme že není.
Z jakého zdroje jsi čerpal? Buď konkrétní.

pánové, to by stačilo, založte topic pro konzolové války, sem to nepatří, to asi uznáte, že:offtopic: :thx:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu