Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

Sleeping dogs

F1 race stars

Quantum Conundrum

Těším se na F1 race stars. To bude po velmi dlouhé době hra z PS+, kterou budu hrát___snad. Nevíte jaká verze sleeping dogs tam je ke stáhnutí? Blu-ray nebo digitální. Ptám se Vás, protože mám doma disk a jde mi o uložený pozice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Včera jsem si na dvakrát stáhnul F1 Race Stars, ale stále to mám uložené jen jako trial verzi. Nikde nemůžu najít unlock. Já si myslím, že až večer dorazím domu už to najdu, ale pokud ne co s tím mám dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dokonce dojem, že mi to nabídnulo ten postup, kdy si stáhneš Trial a následně unlock, přičemž jsem si stáhnul místo unlock po druhý trial. No a, když jsem vymazal hru, tak při novém stahování mi to unlock nenabídnlo a mohl jsem si stáhnout jen trial. Myslím si, že by to mohlo vyřešit vymazání z download listu, kdy mi potom systém nabídne to co chci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč bych měl být hlupák? Běžně se na ps+ dávaj hry, kdy si stáhneš trial verzi a pak soubor unlock?! Nemám snad pravdu?

Jinou jsem tam neměl, kdyby tam byla full game, tak jí samozřejmě STAHOVAT NEBUDU. ;-)

pokud sis stahnul trial verzi,jeste nez tam byla plna zdarma full verze psn+,tak si dej download te free verze. Uz by se to nemelo stahnout cele,ale jen nejaky soubor. Mel jsem to takhle u assassina. Trofej a save by ti meli zustat

btw. jsem si spatne precetl,ze jsi to stahoval drive nez to bylo free

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč bych měl být hlupák? Běžně se na ps+ dávaj hry, kdy si stáhneš trial verzi a pak soubor unlock?! Nemám snad pravdu?

Jinou jsem tam neměl, kdyby tam byla full game, tak jí samozřejmě STAHOVAT NEBUDU. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč bych měl být hlupák? Běžně se na ps+ dávaj hry, kdy si stáhneš trial verzi a pak soubor unlock?! Nemám snad pravdu?

Jinou jsem tam neměl, kdyby tam byla full game, tak jí samozřejmě STAHOVAT NEBUDU. ;-)[/QUOT

Caw tiez som mal trial verziu a ked mi vyprsala automaticky sa mi to odomklo na full game tak neries a hraj :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu