Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Když mám + tak si nemůžu koupit teď ještě jedno na další rok až mé skonci to stávající vo?

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2

Prý muzeš a automaticky se ti prodlouží až ti původní skonči, ikdyby ti koncilo za půl roku. Psalo se tu o tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle mě se ti členství prodlužuje ihned, třeba když se ted mrknu na datum kdy končí platnost zdarma stažené hry tak tam mám 26.5.2013 tj. den kdy mi končí roční členství a dnes když si připlatím rok tak by se to mělo změnit na 26.5.2014, ale nezkoušel sem, až začátkem týdne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na blogu píšou že se členství prodlouží, ale u již stažených her to není vidět je tam pořád původní datum konce členství PS+, když ale dáte danou hru stáhnout znovu (z download listu), stahování poté ihned vypnete tak se již u dané hry objeví nové - prodloužené datum konce členství, jinak je prý vždy vidět kdy končí členství PS+ v této nabídce Account Management -> Transaction history -> List of services -> Playstation Plus Lists the From > To subscription data

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, jak je to s uctem prosim? Je mozne nasdilet PS+ ucet na dvou konzolich (pro download) a hrat pak na lokalnim uctu?

Popr. alespon v ramci jedne konzole kdyz si svuj ucet prevedu na PS+ a stahnu hru bude ji moci hrat i zena na svem lokalnim uctu? Aby se nam s zenou nemichaly savy...

diky

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, jak je to s uctem prosim? Je mozne nasdilet PS+ ucet na dvou konzolich (pro download) a hrat pak na lokalnim uctu?

Popr. alespon v ramci jedne konzole kdyz si svuj ucet prevedu na PS+ a stahnu hru bude ji moci hrat i zena na svem lokalnim uctu? Aby se nam s zenou nemichaly savy...

diky

Ondra

je to uplně stejné jako u koupenych her, 2 konzole a je jedno na jakém uctu na te konzoli to hrajes

Opravdu to tak je? Kamos mi rikal, ze u plus je to prave jinak... a ze teoreticky nejde hrat ani na "neplus" profilu na stejne konzoli.

Volal jsem dnes na helpdesk playstationu a tam mi rekli, ze by to neoficialne melo na jedne konzoli jen. Na "multi konzoli" jsem se neptal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaplatíš poplatek a dostáváš prémiový obsah jako jsou hry zdarma,se slevou, témata,avatary..vždy najdeš v sekci Playstation Plus 10 her zdarma a každý týden se část obsahu mění ale 10 her zdarma je tam pořád ..Sony uvádí že dostaneš za rok obsah za víc jak 6 tis.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu nevím, pro koho jsem ten FAQ dělal (http://console-forum.net/tema/144256-ps-faq-ctete-nez-polozite-otazku).

Otázky se tu pořád točí dokola. Pokud Vám něco přijde nesrozumitelné, tak se určitě ozvěte, jinak mám ale pocit, že to chce trochu se dívat a číst :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim se přiznat že prodloužení PS+ mi přijde v hod :) Určo si ho prodloužim...

Jinak tich her začíná bejt hrozně moc... jen pro výčet jak nemam čas hrát vše, sem z disku smazat už asi 8 her z ps+ který sem nedohrál... a začínam mít vnitří hlubokej strašlivej pocit že při tomhle dodávání dalších a dalších, se k nim hned tak nedostanu už... :( škoda... ještě že brácha to hraje vše, jelikož je ještě školou povinnej :)

Jinak taky taham vše na svym main PS+ učtu, a brácha hraje na vedlejšim svym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s trofejema, kdyz mam hru na PS+ i orig na BD? Maji spolecne trofeje?

Vim, ze treba US / EU hry maji dve ruzne polozky v menu Trofeji (mam vyzkouseno u Demon Souls)

Dale by me zajimalo, jak je to pro hry ze stejneho regionu (R2 - evropa), ktere ale vysly pod jinymi BLES xxxxx cisly. Budou take pod jednou trofeji?

Doufam, ze jsem to napsal dost srozumitelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím nám vse pod stejnými trophy. Zkoušení u lbp2, lbp1, bulletstorm, sport champions atd jak je to s eu a us tak nevím ale br jsem mel naše polské a anglické a potom z psn vždy stejně trophy

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s trofejema, kdyz mam hru na PS+ i orig na BD? Maji spolecne trofeje?

Vim, ze treba US / EU hry maji dve ruzne polozky v menu Trofeji (mam vyzkouseno u Demon Souls)

Dale by me zajimalo, jak je to pro hry ze stejneho regionu (R2 - evropa), ktere ale vysly pod jinymi BLES xxxxx cisly. Budou take pod jednou trofeji?

Doufam, ze jsem to napsal dost srozumitelne.

zadny rozdil tam neni, at mas hru z bd nebo ps+. U demons souls je to neco jineho, puvodne se to nemelo dostat mimo jpn. Nakonec se to dostalo a hra mel 3 distributory JPN nevim,USA Attlus,EU Bandai. Vetsina her ma stejne trofeje at mas disk z EU ci USA. Pro jednoduche overeni slouzi tyto stranky www.ps3trophies.org Kde jsou vsechny trofeje i s regiony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu