Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdar mam dotaz, ted sme koukal ze vyslo demo NHL ale i kdyz mam plusko nastavene ze se mi maji tahat dema sami tak se mi dve dema co ted jsou nove nestahli.. mate nekdo stejny problem? nejsem lama takze je jasne ze internet chodi a nastaveny ON a cas mam... a podle popisu co to ma tahat tak pokud umim cist tak vsechny dema i videa ..( jen ted nevim zdali i z klasickeho vyberu a nebo jen z plus vyberu )

diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar mam dotaz, ted sme koukal ze vyslo demo NHL ale i kdyz mam plusko nastavene ze se mi maji tahat dema sami tak se mi dve dema co ted jsou nove nestahli.. mate nekdo stejny problem? nejsem lama takze je jasne ze internet chodi a nastaveny ON a cas mam... a podle popisu co to ma tahat tak pokud umim cist tak vsechny dema i videa ..( jen ted nevim zdali i z klasickeho vyberu a nebo jen z plus vyberu )

diky za radu

Podle mně to je tím, že se to nestihlo stáhnout včas, a vyplo se to, ale netuším, Plus nemám. Přijde mi to nejlogičtější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar mam dotaz, ted sme koukal ze vyslo demo NHL ale i kdyz mam plusko nastavene ze se mi maji tahat dema sami tak se mi dve dema co ted jsou nove nestahli.. mate nekdo stejny problem? nejsem lama takze je jasne ze internet chodi a nastaveny ON a cas mam... a podle popisu co to ma tahat tak pokud umim cist tak vsechny dema i videa ..( jen ted nevim zdali i z klasickeho vyberu a nebo jen z plus vyberu )

diky za radu

no mě to zatím stáhlo jen dema, která byly daný měsíc pod kolonkou "Push Demo"... A kromě nich pouze Mafii 2, která ale byla na 24 hodin exklusivně pro PS+, takže obyčejné demo nebo video to asi jen tak nestáhne. Taky mě to celkem štve, ale na druhou stranu by playstation nedělal nic jiného, než pořád stahoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ratcheta by si dostal len keby si tento mesiac kupis ps+ .... Ja som s LBP spokojny, ale taky rachet by ma tiey potesil... a nezda sa mi to fer voci tym co si PS+ kupili minuly alebo predminuly mesiac... ja som sa nikde nedocital ze ine mesiace budu ine full hry k PS+ ... zas to v sony dosrali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

October 6th – November 2nd:

PSN:Street Fighter 2 HD Remix

minis:Aero Racing, Yeti Sports

PSOne Classic: Kula World

Full Game Trial: Ferrari The Race Experience, Tomb Raider Underworld

Exclusive Discounts:Burn Zombie Burn – 50% discount, Trine – 50% discount, Alien Breed: Impact – 20% discount, Gravity Crash – 50% discount, Ace Armstrong Vs. The Alien Scumbags – 20% – day 1 discount, Shatter soundtrack and Dynamic Theme – 50% discount

Dynamic Themes:,Exclusive Move ‘Start the Party’ theme, Exclusive ‘Halloween’ theme

Premium avatars:Pain: Jarvis and Le Toot Avatars, SingStar: Wannabe and Rising Star Avatars, Exclusive Plus Halloween avatars, Burn Zombie Burn PlayStation Home item

3rd November – 30th November:

PSN: Critter Crunch

minis:Bloons, Vempire

PSOne Classic:Syphon Filter

Full Game Trial: To be confirmed

Exclusive Discounts:Penny Arcade Parts 1 and 2 (buy one, get one free), Death Track (with Anarchy Racing bundled in free), Punisher: No Mercy (50%), Landit Bandit – 50% discount

Dynamic themes:Exclusive MUBI Theme, Exclusive Shapes Theme

Premium avatars: To be confirmed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Omlouvám se pokud to již bylo řečeno,ale chci se zeptat,jak je to po tom vypršení předplatného.Příklad - uvažuji o zakoupení právě z důvodu DLC do hry fallout. Píše se že po vypršení už nebude přístup k obsahu,mám tomu rozumět tak,že třeba po roce až mi vyprší předplatné,tak ty DLC nebudu moct vůbec spustit,nebo je třeba jen opětovně stáhnout,třeba kdybych je smazal? Stejně mě to zajímá i u her. Díky za odpověďi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu