Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Připojení k wifi-problém


Bunny1468622758

Otázka

Mám takovej menší problém. Chci se připojit na jednu wifinu, ale nějak mi to nejde. Dřív mi to šlo bez problému, ale teď to dělám po delší době a nejde mi to. Prostě když dám Scan (hned v menu WLAN settings), tak mi to u tý wifiny u Security píše Not Supported... Co mám dělat, co to je? Předem dík...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Pěkně vysvětlené to máš na wiki: http://cs.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi_Protected_Access . Jinak WPA-PSK (AES) použít můžeš, funguje v pořádku, mám to odzkoušené.
A když tam mám to wpa2/AES ? Tak to bude to WPA-PSK (AES) fungovat?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jop, jak říká Anonymous. Připoj se s PC k tomu routeru, kabelem nebo přes wifi, mělo by to být jedno. Pak si otevři internetovej prohlížeč a zadej do něj IP adresu toho routeru, výchozí bývá 192.168.1.1 .Vyskočí ti přihlašovací tabulka se jménem a heslem. Výchozí jméno a heslo bys měl mít v papírech od routeru, ale většinou to bývá jméno:admin heslo:admin . Po přihlášení se podívej do záložky wireless -> wireless security nebo tak nějak a tam si to změň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu