Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Geohot končí!


Kailo

Recommended Posts

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Geohot musel vědět do čeho jde...o tom vždycky lámání ochrany byly...at ted nehraje chudáka. Víte proč mu lidi nadávaj? protože se zachoval nejdřív jako vůl pak lhář a potom jako zbabělec...Nejdřív jako vůl že vubec vysvětloval jak prolomil ochranu, než jí vubec vydal (co to je za kravinu, dyt mu muselo bejt jasný že v novym updatu to opravěj jako u každýho exploitu..tohle se prostě nedělá. I ted se čeká než na iphone vyjde novej OS aby se uvolnily JB a unlocky), potom co zrušili OtherOS tak se projevil jako lhář když řikal že to nevadí, že on to stejně udělá, že udělá CFW kde OtherOS bude a nakonec jako zbabělec kterej se na to vykvajz, ještě nám za to vynadal a my tu ted zůstali s pokusem o hacklou konzoli aa kvuli tomu přišli o OtherOS

a tech lidi co kvuli neupdatovani konzole hralo offline no no no je mi lito casu ktery mohli stravit u multiplayeru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

medvidek:

ja sem teda nic nezaznamenal, ps3 a pc tituly me přijdou stejny

PEchi: ale notak jak to muzes vedet :D na xbox vychazi vic her jak na ps3

já vim....ale mluvil sem konkrétně o jedný.....a všechny xboxaře co znam si tahaj a pálí......taky si Boxe hodlam koupit, právě kvuli Alanovi a GoW ..... ale zásadně originály... PSko mě naučilo už tady mam vopravdu nádhernej štos origošek a když sa na to kouknu....sem na to dá se říct hrdej, že sem si každou z těch her koupil.....protože za tu pčáci co na tom vývojáři proveedou to těžce stojí......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vim....ale mluvil sem konkrétně o jedný.....a všechny xboxaře co znam si tahaj a pálí......taky si Boxe hodlam koupit, právě kvuli Alanovi a GoW ..... ale zásadně originály... PSko mě naučilo už tady mam vopravdu nádhernej štos origošek a když sa na to kouknu....sem na to dá se říct hrdej, že sem si každou z těch her koupil.....protože za tu pčáci co na tom vývojáři proveedou to těžce stojí......

To si řeknu taky a vzápětí mě popadne panika a v hlavě mi běhaj slova "Ty si vůl dát za hry takovejch peněz" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vim....ale mluvil sem konkrétně o jedný.....a všechny xboxaře co znam si tahaj a pálí......taky si Boxe hodlam koupit, právě kvuli Alanovi a GoW ..... ale zásadně originály... PSko mě naučilo už tady mam vopravdu nádhernej štos origošek a když sa na to kouknu....sem na to dá se říct hrdej, že sem si každou z těch her koupil.....protože za tu pčáci co na tom vývojáři proveedou to těžce stojí......

A kolik jich znáš? Hlavně, u nás (ČR) používá pirajdy opravdu mnoho lidí, to je jasné. Ale rozhodně (celosvětově) neplatí to tvoje "všichni si jí vypálili", to je kec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě, proč se prodávají ostatní hry?

Tohle nevykecáte. AW nepotopilo pirajdění, ale hra samotná. Neříkám, že byla špatná, ale není to ten "masový" titul, jako je třeba MW, FF, GT a podobně. To, že se jedná o novou značku k tomu také přispělo. K tomu různé názory, že se nejedná o takovou bombu, jak se čekalo, také ovlivnilo pár lidí. tejně tak ve vyspělém světě funguje dobře půjčování her. Hru si za mírný poplatek půjčím, nějakou dobu hraju a vrátím. A zrovna AW je materiál spíš na půjčování, hra je relativně krátká, žádný MP, apod.

Házet všechno na piráty je hloupost, takhle to nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nanaki já neřikam že za to může jen pirátění ale 90% jak řekl Legion....na všech forech, releaseblogách, p2p....."Can'T w8 to download it" a to taky nezakecáš ........ vem si kolik lidí si hru zahrálo, a kolik z toho si ji koupilo...... kdyby každej co si ji zahrál, si ji koupil...tak sou typ rodeje zlatý...... perioda !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na všech forech, releaseblogách, p2p....."Can'T w8 to download it" a to taky nezakecáš

To je vtip? Samozřejmě, že na podobných místech bude většina říkat, že si hru stáhla, od toho ty místa také jsou. Člověk, který nestahuje tam ani nepoleze. To byl hodně blbý argument, uznej.

Jak víš, koli lidí si ji zahrálo? Zase ono "všichni, co znám ji hráli"? Já napsal pár argumentů, proč se nemá vše svádět na pirajdění, ty jsi pro jistotu ignoroval, co? Těch 90% si taháte ze zadku, ukažte mi nějaký zdroj, který by to potvrzoval.

Btw: jaká perioda? Ty jsi ženská, že máš takové problémy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se líbí jak to prožíváš xD fakt je to docela prdel...... pro tebe je tohle místo a pařby vopravdu všecko vid.....uznej sám že tu hru muselo hrát přinejmenšim 5x víc lidí než bylo prodáno kopií....jestli to neuznáš tak si ignorant protože to je těžká pravda a vim to já víš to ty a ví to každej tady......bereš tuhle výměnu názorů moc osobně já tady nepohoršuju Xko.....a neřikam že PSko je lepčí nebo tak.....já jen řikam že pirátství má přímej vliv na prodeje tý hry.....a ne že ne....protože pirátství vzniklo, protože si nechtěli lidi kupovat hhry => si je teda nekupujou..... to je strašně jednoduchá věc tohle... jo a perioda => period => tečka ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak, došly argumenty, že se uchyluješ k osobním výpadům? No, to je vlastně typické. Klidně se ale přiznám, že hraju rád a i rád o hrách diskutuju. Od toho ty fóra nakonec jsou.

Já samozřejmě nezpochybňuju, že se AW nepirátil, to určitě ano. Ale ty čísla, co tu říkáš, mě nesednou. Jak to všechno víš? Vždyť Assassin´s Creed byl údajně stažen asi milionkrát a to bylo na dvě platformy. A to byla hra mnohem rozšířenější, než kdy bude AW. Proto těch dva a půl milionu, co ty tvrdíš, je opravdu hodně přestřelené. Samozřejmě, pokud máš nějaká čísla, ukaž je.

Stejně tak nikdy nemůžeš brát, že jedna pirátská kopie = jeden neprodaný kus. Jen malé procento pirátů by si hru bylo ochotno koupit, i kdyby nebyla k dispozici nelegálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celosvětově se AW prodalo 543,128 kusů.. to mi přijde na must have xbox hru docela dost málo / http://www.vgchartz.com/game.php?id=13817 /

když se kouknu na statistiku prodaných kusů všech " exkluzivit na xbox " JEN V AMERICE a japonsku tak se pohybují řádově od 1 mil kusů do 4mil kusů .. (vyjímkou je halo 3 které se k roku 2008 prodalo 8mil kusů ) / http://vgsales.wikia.com/wiki/Xbox_360 /

z čehož vyplívá že min. 1x tolik lidí si hru stáhla než koupila což je min. -50% zisku pro vývojáře aw.. každopádně ztratit MINIMÁLNĚ 50% zisku .. heh pěkný no

btw assassins creed na který seodvoláváš byl možná stažen milionkrát ale koupeno bylo kolem 1.8mil kusů ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

medvidek: si další z těch co si myslí, že jedno stáhnutí = -1 koupení originálu. Toto opravdu není pravda! Z těch lidí co si hru stáhnou by ani poloviny nešáhla do kapsy kvůli koupi a povina ze zbytku by si to hodně rozmyslela!

já tím jen chtěl říct že podle " statistik " se žádná ale žádná z exkluzivních her na xbox nedopracovala pod 1-1.5mil prodaných kusů v americe.. a tím že se aw prodalo tak ale tak málo celosvětově asi neni zapříčeněno že je to nepovedená hra.. však jenco čtu tady ty ohlasy na tuhle hru tak mě mrzí že nemam možnost si jí zahrát...

každopádně z číel už cosi vyplívá .. xP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rozhodně by to nebyla prvni kvalitni hra, ktera se neprodávala, takové případy jsou. Často se ukazuje, že chutě recenzentů a publika se liší. A navíc, IMO se AW nakonec na milion také dopracuje, vzpomínáte na Uncharted? Přeci jen, ta hra je tu pár týdnů.

Ovšem pořád to nevysvětluje, proč se jiné mohou prodávat dobře a zrovna tahle jedna ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hodně tím, jakej je to žánr. AW je taková temná hororovka, třeba já takovýhle hry nehraju. Naproti tomu Gears of War je super akční střílečka, kterou si zahraje mnohem víc lidí.

nebo spis proto ze o AW se kecalo uz dlouho..a porad nic...a mela to bejt pecka...a nakonec nic moc...teda me se to libi...ale kdyz to uvadeli tak to vypadalo teda daleko lip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak, došly argumenty, že se uchyluješ k osobním výpadům? No, to je vlastně typické. Klidně se ale přiznám, že hraju rád a i rád o hrách diskutuju. Od toho ty fóra nakonec jsou.

Já samozřejmě nezpochybňuju, že se AW nepirátil, to určitě ano. Ale ty čísla, co tu říkáš, mě nesednou. Jak to všechno víš? Vždyť Assassin´s Creed byl údajně stažen asi milionkrát a to bylo na dvě platformy. A to byla hra mnohem rozšířenější, než kdy bude AW. Proto těch dva a půl milionu, co ty tvrdíš, je opravdu hodně přestřelené. Samozřejmě, pokud máš nějaká čísla, ukaž je.

Stejně tak nikdy nemůžeš brát, že jedna pirátská kopie = jeden neprodaný kus. Jen malé procento pirátů by si hru bylo ochotno koupit, i kdyby nebyla k dispozici nelegálně.

ne že by mi došly argumenty spíš mě to přestalo bavit......protože ty ses hádal jako malej a to prostě neni něco v čem potřebuju pokračovat.....jeslti tě to potěší...zvítezil si...si prostě rakeťák

All heil to the King !!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeslti tě to potěší...zvítezil si...si prostě rakeťák

All heil to the King !!!!!!

LOL a tenhle člověk o mě říká, že se hádám jako malej....

btw assassins creed na který seodvoláváš byl možná stažen milionkrát ale koupeno bylo kolem 1.8mil kusů ...

No právě. Poměr pirajd a originálů je někde kolem 55%. Prot se mi nechce věřit, že u jiné hry bude ten poměr kolem 500%, neboli skoro desetkrát víc. navíc na platformě, která míru pirajd přeci jen nižší, než PC (tedy aspoň předpokládám, že ta čísla jsou pro PC, mám dojem, že na Xboxu se prodalo o něco víc kopií).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • Moderators

Nechci kvůli tomu zakládat nový topic, ale za zmínku to určitě stojí.... pravděpodobně všem známé elity z konkurenční platformy -> c4eva a TeamJunlge ve spolupráci s TeamHades, se pouštějí do CFW pro PS3. Nevím jak v případě Geohota, ale tahle jména a jejich dosavadní úspěchy slibují přeci jen něco hmatatelného.... :-)

Zdroj: ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu