Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreaking - POUZE INFO!


Nil3E

Recommended Posts

Novinka: Zeptal jsem se na cenu x3jailbreaku přímo prodejce !

email.png

Jak vidíte, předpokládaná cena pro x3jailbreak je 20-40 dolarů

což je 390kč-700Kč. Pokud kupující potvrdí funkčnost x3jailbreaku, byl by to skvělý obchod =)

A budou se prodávat od začátku přištího týdne :) RISKNU TO A PAK VÁM POTVRDÍM FUNKČNOST

samle_x3_prodcution_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To sis ovšem můj příspěvek špatně přečetl. Šlo o to, že údajně po zprovoznění emulátorů klesne počet prodaných konzol a stoupne počet prodaných PS3. Moje reakce byla, že X360 nebude (to se shodneme) a zbylé konzole, kromě Wii, jsou staré a firma nijak nepocítí pokles jejich prodeje. Popravdě, kolik z nich se prodává? Snad jen PS2. Takže zbývá Wii. Ta by asi vzniknout mohla, ale jestli kvůli tomu klesne počet prodaných konzol je i tak nejisté.

Nikdy jsem nepsal, že by se emulace starších platforem nevyplatila.

V tomhle tě musím opravit, Nintendo Wii je neustále jedna z nejprodávanějších konzolí na světě (rozuměj hlavně USA a méně EU), takže to výrobce pozná. Nejčastěji je druhý Xbox, těsně PS3.

Jinak k tématu: Jsem si jistý, že to Sony zarazí dalším FW, ale jen dočasně. Pak nejspíše ten zaměstnanec opět ukradne dokumenty, a bude to tu celé znova. Myslí, že piráti budou rádi, protože trochu překopou dongle a prodaj to za větší cenu. Popřípadě se to upgraduje přes PC, to možná zdarma, bude záležet co Sony udělá (změní bootovací sekvenci, nebo jinak, jednodušeji, co půjde obejít pomocí SW přes PC). Každopádně, bude to hon na duchy, jako na Xku. Tam, pokaždé co vyjde nový FW, MS prohlásí, že tento je naprosto neprostupný. A do dvou, max 5-7 dnů je opět prolomený.

Myslím, že pokud Sony neudělá nějaký velký zásah, PS3 to jen ublíží. Pokud bude Sony tak na dně, a omezí USB porty nebo podobně, z PS3 se stane jen tupá ořezaná herní konzole, a bude ztrácet status multimediální konzole. Což je podle mě velká škoda. Piráti na PS3 tedy neubližují jen online hráčům jako takovým, ale i poctivým, kteří kvůli nim přijdou o všechny ty dobré vlastnosti PS3. A to je podle mě neskutečná škoda a idiocie pirátů, pokud v tom budou pokračovat.

PS: Navíc si vemte, že pokud Sony změní bootovací sekvenci, jednak přijde o stovky, možná tisíce kusů servisního zařízení (=finanční ztráty), druhak se opět vystaví možnosti krádeže. A to se na její politice projeví- Nedivil bych se, kdyby Sony v FW 4.00 (pokud budou další FW po 0.05 - 3.50, 3.55 ...) ořezali možnosti USB jen na nabíjení ovladačů (samo že only original), znemožnilo opravování PS3 (zruší kvůli možnosti krádeže), přístup na PSN pouze se dvěma kódy co budou u her a každou noc by PS3 projel AntiPSJailbreak Scan. Díky pirátům.

A co se týče moru - to jen na okraj - pirátství morem je, protože ve Starém Egyptě se krádeže, i ty menší, trestaly fyzickými tresty, samozřejmě někdy i zabitím. To zloděje odradilo. Ale teď, kdy není trestné když film stáhnu, to mor je, protože málo kdy se podaří piráta chytit, a dokázat mu to. Takže pirátí v podstatě každý druhý, a to je mor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud bys Anonymous fakt do toho sel, hnedka se pripojim...

A potom jeste jedna otazka, da se nejak nastavit aby se PS3 ani neptala pri vydani noveho FW na to jestli chci aktualizovat ??? Jedna se mi o to, ze mam doma malou dceru a ta si PS3 pousti sama. No a aby se najednou nestalo ze potvrdi update a bude poprdeli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud bys Anonymous fakt do toho sel, hnedka se pripojim...

A potom jeste jedna otazka, da se nejak nastavit aby se PS3 ani neptala pri vydani noveho FW na to jestli chci aktualizovat ??? Jedna se mi o to, ze mam doma malou dceru a ta si PS3 pousti sama. No a aby se najednou nestalo ze potvrdi update a bude poprdeli....

vytáhneš internetovej kabel.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle tě musím opravit, Nintendo Wii je neustále jedna z nejprodávanějších konzolí na světě (rozuměj hlavně USA a méně EU), takže to výrobce pozná. Nejčastěji je druhý Xbox, těsně PS3.

Jinak k tématu: Jsem si jistý, že to Sony zarazí dalším FW, ale jen dočasně. Pak nejspíše ten zaměstnanec opět ukradne dokumenty, a bude to tu celé znova. Myslí, že piráti budou rádi, protože trochu překopou dongle a prodaj to za větší cenu. Popřípadě se to upgraduje přes PC, to možná zdarma, bude záležet co Sony udělá (změní bootovací sekvenci, nebo jinak, jednodušeji, co půjde obejít pomocí SW přes PC). Každopádně, bude to hon na duchy, jako na Xku. Tam, pokaždé co vyjde nový FW, MS prohlásí, že tento je naprosto neprostupný. A do dvou, max 5-7 dnů je opět prolomený.

Myslím, že pokud Sony neudělá nějaký velký zásah, PS3 to jen ublíží. Pokud bude Sony tak na dně, a omezí USB porty nebo podobně, z PS3 se stane jen tupá ořezaná herní konzole, a bude ztrácet status multimediální konzole. Což je podle mě velká škoda. Piráti na PS3 tedy neubližují jen online hráčům jako takovým, ale i poctivým, kteří kvůli nim přijdou o všechny ty dobré vlastnosti PS3. A to je podle mě neskutečná škoda a idiocie pirátů, pokud v tom budou pokračovat.

Ve skutečnosti je Wii nejprodavanější v Japonsku, ale to je vedlejší. Právě proto, že se prodává nejvíc, bude případný emulátor znát nejméně. Pokud se vrhne na emulaci např. milion hráčů (a o takovém čísle stejně hodně pochybuji) bude to znamenat asi 1.5% z celkového množství. Pokud by se jednalo o Xbox (kdyby vyšel), tam by to byly přes dvě procenta. Čím víc konzolí máš ve světě, tím tě takový problém trápí méně. K tomu si připočti složení hráčů na Wii, které je trochu jiné, než na HD konzolích. Tito hráči moc inklinovat k pirátění/emulování nebudou.

K tématu: proč pořád operuješ s novým FW? Jen blbec si vůbec nechá konzoli updatovat, když je celkem logické, že tam nějaké omezení bude. A pokud blbec nejsi a nenecháš si udělat update, je ti nová verze FW docela někde. Ale to se zde už psalo.

Poslední odstavec: Docela se divím, nakolik se pořád Sony ještě věří. Vždyť zrovna PS3 je konzole, která je osekávána za jejích života nejvíc. A to všechno v době, kdy o pirátství nebyla ani slechu. Zpětná kompatibilita s PS2, mínus dva USB porty, OtherOS, který byl u Slimů odstraněn dřív, než začla aféra s Geohotem. Pak přijde Sony, řekne: můžou za to piráti a spousta lidí to bere jako slovo svaté. Opravdu fascinující. Pak různá blbá prohlášení jako například o vibracích, a podobně. Pfff.

Ad mor: zajímavé. Možná sis nevšiml, ale kradlo se vždy, ať už byly tresty, jaké chtěly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve skutečnosti je Wii nejprodavanější v Japonsku, ale to je vedlejší. Právě proto, že se prodává nejvíc, bude případný emulátor znát nejméně. Pokud se vrhne na emulaci např. milion hráčů (a o takovém čísle stejně hodně pochybuji) bude to znamenat asi 1.5% z celkového množství. Pokud by se jednalo o Xbox (kdyby vyšel), tam by to byly přes dvě procenta. Čím víc konzolí máš ve světě, tím tě takový problém trápí méně. K tomu si připočti složení hráčů na Wii, které je trochu jiné, než na HD konzolích. Tito hráči moc inklinovat k pirátění/emulování nebudou.

Nevim kde přesně je Wii nejprodávanější, ale vím že je :D.

K Sony: no, musí se věřit, protože doteď nebyla jiná možnost jak do PS3 zasáhnout. A i když to teĎ je, je možné, že i jako poctivý zákazník přijdu o všechny vymoženosti. Ale abych o ně nepřišel, nesmím updatovat FW. A tím se omezím o online. A jako poctivej zákazník online chci. Takže chtě-nechtě o něco přijdu. Což mě neskutečně štve.

Bohužel jsme kvůli Sony přišli o 2 usb, čtečky karet, ale to jsou HW věci. Teoreticky si je tam můžeš udělat sám, nebo dokoupit USB rozbočovač a externí čtečku (nebo v jednom, jak je tomu ve vedlejším fóru, PS3 HW). Co se SW týče, jsme závislí na Sony, a tím pádem i na pirátech, i když s nimi nemusíme mít co dočinění.

Co jsi myslel těmi vibracemi?

K tématu: proč pořád operuješ s novým FW? Jen blbec si vůbec nechá konzoli updatovat, když je celkem logické, že tam nějaké omezení bude. A pokud blbec nejsi a nenecháš si udělat update, je ti nová verze FW docela někde. Ale to se zde už psalo.

Poslední odstavec: Docela se divím, nakolik se pořád Sony ještě věří. Vždyť zrovna PS3 je konzole, která je osekávána za jejích života nejvíc. A to všechno v době, kdy o pirátství nebyla ani slechu. Zpětná kompatibilita s PS2, mínus dva USB porty, OtherOS, který byl u Slimů odstraněn dřív, než začla aféra s Geohotem. Pak přijde Sony, řekne: můžou za to piráti a spousta lidí to bere jako slovo svaté. Opravdu fascinující. Pak různá blbá prohlášení jako například o vibracích, a podobně. Pfff.

No dobře, ale ty budeš kupovat bazarovku, za 3-4k, (který ti může samo odejít), Jailbreak ? Já osobně bych si to na svou konzoli (Slim 250GB) určitě nedal. Ano, nebudu updatovat FW. Jenže pokud chci JB, musím si koupit novou konzoli (vezmu-li v úvahu, že tu má každý na konzoli pár her, a i obsah, o který nechce kvůli absenci internetu přijít) a to je dementní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kony a dalsi: urcite do toho pujdu, ale jediny problem je, ze ten cip, co je ted v jailbreaku, je SMD verze - tedy verze, ktera se neda dat do patice programatoru. Docela se mi nechce to nozicku po nozicce tahat do patice dratkama. Takze to vidim tak, ze si pockam, az nekdo na net hodi dump, aby to bylo jednoduzsi. Jak tak uvazuji, tak bych ani nenechal leptat tistak, ale hodil bych to na desku s predvrtanyma dirama a propojil to normalne cinem. Ovsem pokud ten x3 jailbreak bude funkcni a bude stat 3 stovky, tak se na to asi (urcite) vybodnu, jelikoz by to za to nestalo. Moje verze bude bez krabicky - a pokud bude v krabicce, tak to bude v krabicce z GME, ktera asi bude o neco malo vetsi :)

Kazdopadne tuhle laskavost bych udelal jen pro urcite lidi, ktere bych uznal jako overene - jsou na forku delsi dobu atd.

A hlavne prvni muj krok ted je: najit pajku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Je až neskutečný, jaká slova na úkor "pirátů" se zde používají. Ti co to vyslovujete, proboha, zamyslete se nad sebou! Ruku na srdce, nikdo z vás nikdy nic nezpirátil? Film, hudbu, hru na PC,... hm?

Vy jste prostě přilnuli k PS3, ke které si kupujete originální hry (a kdoví, jak by tomu bylo, kdyby od začátku existence byla PS3 prolomena... nedal bych ruku do ohně ani za jednoho z vás, že byste doma měli jen samé originálky) a tak ji hájíte všemi možnými způsoby a nevybíravě se tu pouštíte do pirátů. To je úplně to stejné, jakobych si třeba já zvolil filmy, a každý, který bych chtěl, bych si šel koupit na blu-ray do obchodu. A pak tady na vás házel kydy, co jste to za nevymáchanou sebranku, že já chudák poctivý uživatel díky vám přicházím o všechny ty požitky z filmů, že mi tam ty firmy integrují různé ochrany, že se kvůli vám sníží produkce protože se prostě filmařům kvůli vám nevyplatí natáčet nové filmy a podobné nesmysly. To samé můžu říct o PC a spol.

To jsou tak alibistické řeči, že bych raději doporučoval adminům to tady locknout a počkat, co přinese čas. A nemějte strach - až se firmě Sony a tvůrcům her přestane vyplácet jejich business, tak s tím přestanou. A můžete si být jisti, že vy se toho určitě nedožijete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve skutečnosti je Wii nejprodavanější v Japonsku, ale to je vedlejší. Právě proto, že se prodává nejvíc, bude případný emulátor znát nejméně. Pokud se vrhne na emulaci např. milion hráčů (a o takovém čísle stejně hodně pochybuji) bude to znamenat asi 1.5% z celkového množství. Pokud by se jednalo o Xbox (kdyby vyšel), tam by to byly přes dvě procenta. Čím víc konzolí máš ve světě, tím tě takový problém trápí méně. K tomu si připočti složení hráčů na Wii, které je trochu jiné, než na HD konzolích. Tito hráči moc inklinovat k pirátění/emulování nebudou.

K tématu: proč pořád operuješ s novým FW? Jen blbec si vůbec nechá konzoli updatovat, když je celkem logické, že tam nějaké omezení bude. A pokud blbec nejsi a nenecháš si udělat update, je ti nová verze FW docela někde. Ale to se zde už psalo.

Poslední odstavec: Docela se divím, nakolik se pořád Sony ještě věří. Vždyť zrovna PS3 je konzole, která je osekávána za jejích života nejvíc. A to všechno v době, kdy o pirátství nebyla ani slechu. Zpětná kompatibilita s PS2, mínus dva USB porty, OtherOS, který byl u Slimů odstraněn dřív, než začla aféra s Geohotem. Pak přijde Sony, řekne: můžou za to piráti a spousta lidí to bere jako slovo svaté. Opravdu fascinující. Pak různá blbá prohlášení jako například o vibracích, a podobně. Pfff.

Ad mor: zajímavé. Možná sis nevšiml, ale kradlo se vždy, ať už byly tresty, jaké chtěly.

Nevím, kde je nejprodávanější, ale vím že je :D

Protože, pokud mám konzoli za 7 a půl tisíce, nebudu si jí ničit nemožností hrát online, nebo naopak něčeho, co mi Sony zakáže v dalším FW. Ať už jako pirát, nebo poctivec. Takže si budu muset koupit jinou konzoli, nejspíš bazarovku, za 3-4k, ale ta se může pokazit atd atd atd. Což se finančně moc nevyplatí. V každém případě, ať už budu pirátit, nebo budu poctivý, přijdou buď o online hraní, nebo třeba o možnost připojení externího disku přes USB.

No, musí se věřit, protože doteď jediná měla možnost do konzole zasáhnout. Teď už to můžu být i já, ale zatím to tak nevypadá. A protože USB, čtečka pěmťových karet je hardware, můžu si to buď dodělat sám, nebo dokoupit rozbočovač plus externí čtečku (nebo obojí, mrkni do PS3 HW). Ale SW nejde.

Co do těch trestů - ale pokud jsi po potřetí něco ukradl, usekli ti ruku, tady ti daj maximálně pokutu, a jedeš dál. Prostě teď je možnost krádeží nehmotných věcí daleko jednoduší. (A neříkejte, že je rozdíl ukrást hru a cukrovou třtinu, když tehdá nebyly hry)

Drak3go: Jenže když si stáhnu film, neukončí Megan Fox kariéru. Pirátí se všude, ano, ale u konzolí to má velký dopad. Osobně si hru kupuju, nemám rád stáhnutý. Filmy si raději půjčuju, nemůžu si to dovolit stahovat, se svým internetem. Písničky si kupuju na CD, ale občas něco stáhnu. To přiznávám samozřejmě. Stahoval jsem, a i teĎ stahuju, ale ne tolik. Ale hry prostě nestahuju, nepirátím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V současnosti jsem ve fázi sledování "co z toho bude". Podotýkám, že ještě nemám PS3, ale ten jsem plánoval koupit, i když se nevědělo o JB. Nemám problém s kupováním her, i když mít je zadarmo je samozřejmě bonus.

Co se on-line týká, je to vždy na jednotlivci. Mě například chybět nebude, jsem spíš SP hráš (RPG, JRPG, sem tam střílečka). Proto, když budu muset obětovat PSN, udělám to s klidným srdcem.

Pokud bude JB funguvat i na nových konzolích, půjdu do nové. Když ne, tak hold bazarová. Nakonec, i nová může kleknout. Ale opět. Pokud upravuju konzoli, vím, že přijdu o záruku a musím s tím být smířen. Pokud ne, tak do ničeho podobného nejdu.

Vibrace: určitě víš, že původně vyšel PS3 s nevibrujícím ovladačem (Sixaxis). Sony na to řeklo: 1) Vibrace jsou last-gen, nikdo je nepotřebuje, 2) Nemůžeme je mít, třou se se směrovým ovládáním. Velice rychle však vyšlo najevo, že ve skutečnosti jsou příčinou nevyřešená práva na technologii (jednoduše řečeno, Sony kradlo) s firmou Immersion. Zvedla se vlna odporu z řad hráčů, Sony ustoupilo, práva zakoupila a vytvořila Dualshock 3. Tedy: 1) Vibrace nejsou last-gen, 2) jakoby náhodou se vibrace netřou s ovládáním.

Já se nehádám, že v minulosti byly tresty drastičtější, to ne. Ale i když byly, kradlo se stejně a klidně se vsadím, že se i kopírovalo (i když to šlo nepochybně hůř).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nanki: O těch vibracích jsem opravdu nevěděl, až teď, takže jsem to do toho nezakomponoval. Já osobně jsem online hráč, takže bez toho nevydržím. Z té nové konzoli - myslím to tak, že když stahuji hry, nemám peníze nebo nechci platit. Tak proč si omezovat novou a dobrou konzoli? Nebo kupovat novou. Raději koupím nějakou starší, za polovičku. A tím riskuju infarkt konzole, a opět další. I když to tak nemusí být samozřejmě.

Díky, aspoň teď vím proč má jeden ovladač vibrace a druhý ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si koupím ten jailbreak a nebudu s ním připojen k netu zahraju si zálohu,dohrajuji.Vytáhnu ho a připojím se na PSN dostanu ban?(dám si tam original).

Ne, pokud budeš na PSN bez donglu, tak ne. Pokud ano, tak nejspíš dostaneš BAN, i když nevím jak rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vám je? To se nedokážete držet tématu?! Netahej te sem morálnost a kecy okolo toho sami vidíte, že lidi jsou bezohlední sobečtí závistivci a v ČR TO PLATÍ DVOJNÁSOB! Ted už prosím jen k P3SJailbreaku.

Tady se k tématu nemluví (nebo mluví, ale hodně obecně) od první stránky a to včetně modů. Příspěvky ale zmizely asi tak tři. Pokud to tady někdo promazává, tak to dělá docela divně. A pokud ne, tak tu asi straší.

Nicméně, pokud to opravdu tak vadí, nešlo by prostě ty "vadné" příspěvky přesunout do jiného tématu? IMO lepší řešení, než prosté smazání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se k tématu nemluví (nebo mluví, ale hodně obecně) od první stránky a to včetně modů. Příspěvky ale zmizely asi tak tři. Pokud to tady někdo promazává, tak to dělá docela divně. A pokud ne, tak tu asi straší.

Nicméně, pokud to opravdu tak vadí, nešlo by prostě ty "vadné" příspěvky přesunout do jiného tématu? IMO lepší řešení, než prosté smazání.

Přesně tak, zvlášť když jsou tak dlouhé, a podle mě poměrně přínosné. Navíc jsme se bavili slušně a okolo tématu. Postačilo by mi to přesunout třeba to tématu - "PS3 JailBreak - OT"

Ale nehodlám to tu řešit a rozebírat. Ještě sobě a adminům dělat problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu