Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový MICROSOFT DASHBOARD "FUCK" KINECT UPDATE 2010


xxYoshixx

Otázka

Pred tydnem jsem si stahl BETA verzi Dashboardu a az ted jsem zjistil ze je to antipiratska kopie updatu :'( ted mam xbox sice aktualni (a jeste k tomu s predstihem) jenže mi nejdou nove hry ... co mam delat ? to uz se muj XBOX stal nepouzitelny na nove hry ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
Tak ti můžu poslat jestli chceš fotky jako důkaz. Nemám Jtag, instalovat hry na externí HDD jde, a Fable 3 jede s novým dashem.

A jak velký externí HDD máš prosímtě na své konzoli zprovozněný?

Jestli máš jak dokázat, že ti jede Fable III (NE originál) na dashboardu 2.0.12611.0 a s flashnutou mechanikou LiteOn, tak to tady zveřejni. Myslím, že by to mohlo zajímat nejednoho uživatele. Jediné co si dokážu ještě představit, že máš Fable III originálku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak poznám jakou mam v xku mechaniku ... mam Falcona kupovanýho v lednu 2009 tudiž mu budou dva roky ještě na FW 1.50 ... Fable jede ale mam tam betu dasche 12416 myslíte že muže updatovat na poslední verzy finalní dasche

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kinect funguje v kinect hrach aj na starsom DB, nemusi byt novy, samozrejme ze AP2.5 nieje aktivny kedze hra je WAVE7. Kinect mam doma a vsetko funguje s FLASHom ako ma i na starom DB nemusi sa upgradnut. Novy DB prinasa iba podporu ovladania DB cez kinect, nic ine na funknosti v hrach to nema vpliv. Hra si riesi kinect sama. DB sa ovlada cez gamepad, hra cez kinect.

Neni to moj text, mam to z ineho webu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kalel82

blbost jde to pouze na hitachi/samsung bud ma beta dash nebo origo nebo keca.

Fenix

je to tady v tutorialech.

Nevím jak už bych to dokázal, že je vše OK, vše funguje i s novým dashem, tak jsem natočil video :

jakubgaluszka - já nikdy nekecám, jen se někdy pletu, ale tentokrát snad ne-e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A jak velký externí HDD máš prosímtě na své konzoli zprovozněný?

Jestli máš jak dokázat, že ti jede Fable III (NE originál) na dashboardu 2.0.12611.0 a s flashnutou mechanikou LiteOn, tak to tady zveřejni. Myslím, že by to mohlo zajímat nejednoho uživatele. Jediné co si dokážu ještě představit, že máš Fable III originálku.

Zprovozněný mám HDD těch 20GB s toho jen 16GB použitelných, ale to snad už je stará věc, že jde k Xboxu připojit USB HDD, mám ho celkem naformátovaný na 50GB Fat 32, s toho je těch dvacet pro hry a uložené pozice a 30GB je viditelných jako portable v sekci Music, Video aj., a mám tam hudbu a filmy. Jinak video s novým dashem a funkčním Fable 3 jsem dal na odkaz výše, ale pro jistotu, ještě jednou :

http://www.youtube.com/watch?v=kkAXxb-I6pw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zprovozněný mám HDD těch 20GB s toho jen 16GB použitelných, ale to snad už je stará věc, že jde k Xboxu připojit USB HDD, mám ho celkem naformátovaný na 50GB Fat 32, s toho je těch dvacet pro hry a uložené pozice a 30GB je viditelných jako portable v sekci Music, Video aj., a mám tam hudbu a filmy. Jinak video s novým dashem a funkčním Fable 3 jsem dal na odkaz výše, ale pro jistotu, ještě jednou :

http://www.youtube.com/watch?v=kkAXxb-I6pw

na videu nevydno aku mas mechaniku, je to naozaj LiteOn?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevím jak už bych to dokázal, že je vše OK, vše funguje i s novým dashem, tak jsem natočil video :

jakubgaluszka - já nikdy nekecám, jen se někdy pletu, ale tentokrát snad ne-e

hele ty píšeš že máš lite on 1.5fw ... není to tím že ti jedou ty nové hry na novém daschbordu 611 díky tomu že patchuješ na wawe 2 z W7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele ty píšeš že máš lite on 1.5fw ... není to tím že ti jedou ty nové hry na novém daschbordu 611 díky tomu že patchuješ na wawe 2 z W7

To vážně nevím, nejsem hacker, jen vím, že mám liteon, flash a jede mi vše jako na starém dashi a byl jsem obviněn, že kecám, tak jsem chtěl jen přiložit video,aby bylo jasno.

Ale jestli je to tím starým flashem, nebo ne, to jsou tu asi jiní machři. Ale pokud ano, tak všichni hurá zpět na flash 1.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

todle si myslim ze by tady taky melo bejt

napsal Trezor

Od jedneho uzivatela na inom fore:

"Kinect funguje v kinect hrach aj na starsom DB, nemusi byt novy, samozrejme ze AP2.5 nieje aktivny kedze hra je WAVE7. Kinect mam doma a vsetko funguje s FLASHom ako ma i na starom DB nemusi sa upgradnut. Novy DB prinasa iba podporu ovladania DB cez kinect, nic ine na funknosti v hrach to nema vpliv."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kinect funguje v kinect hrach aj na starsom DB, nemusi byt novy, samozrejme ze AP2.5 nieje aktivny kedze hra je WAVE7. Kinect mam doma a vsetko funguje s FLASHom ako ma i na starom DB nemusi sa upgradnut. Novy DB prinasa iba podporu ovladania DB cez kinect, nic ine na funknosti v hrach to nema vpliv. Hra si riesi kinect sama. DB sa ovlada cez gamepad, hra cez kinect.

Neni to moj text, mam to z ineho webu.

No pokud se to potvrdí, tak u mě není co řešit zatím budu hrát KINECT hry na starým Dasboardu a až bude nový flash přejdu na nový Dashboard. Chtělo by to nějaký video, jak někdo hraje na KINECTU a má starý Dashboard.

PS: jaccomo nespamuj lidi co si chtěj koupit KINECT a nechtěj ban to asi bude zajímat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

lidi chci se omluvit jak jsem říkal že mi jde fable III na samsungu s novym dashem TAK NEJDE

bratr hrál a já se ho ptal jestli ten fable co jsem vypalil jde a on ze jo (ja fable neznam tak jsem myslel ze je to trojka)no a kdyz jsem chtel natocit ze to jde tak to neslo :D no a bratr mi rekl ze hral dvojku...ale to je fuk

JEN CHCI ŘÍCT ŽE ŽÁDNÉ TEORIE NEJSOU PRAVDIVÉ NA 100%

Někomu něco funguje něco ne...

Kalel82 tobě se taky omlouvám když vydím to že něco jde něco nejde tak ti věřím :) promiň

EDIT a ačkoliv bych měl mít ban tak nemám

EDIT 2 tak jsem se momentálně nově dočetl že na SAMSUNG MECHANIKÁCH(S NOVÝM DASHEM) JDOU HRY S NOVOU OCHRANOU POUZE KDYŽ MÁTE LT FLASH žádný 1,5 atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už sem jednou psal že to de jen na puvodních mechanykach samsung a hitachi nesmí bejt vymněnená (když mam LiteOn a vymněním ji za samsung Dash to detekuje)

Kalel82: nechci řikat že lžeš ale si asi jedinej človek kterymu to de na LiteOnce ( prolezl sem ruzny fora ) seš si jistej že nemaš nainstalovanou betu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tady nejsem moc zbjehlej v Angličtine použivam převažně překladače

[c4eva] samsung and some old hitachi dont have ap25

[c4eva] samsung wont do ap25, it will be skipped (safe)

[c4eva] they will detect your drive changing to a samsung! [if you spoof to Samsung] spoof samsung znamená vymněněná ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu