Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Sport


tofi

Recommended Posts

  • SAIXX locked this téma
  • Moderators

Vypadávání zvuku je tuším problém po aktualizaci kde je to i psáno společně právě s nefunkčností některých volantů.
Trhání hry jsem teda nepocítil a to mám taky jednu z těch starších verzí takže možná PRO pomůže možná ne [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Moderators

Nějaká další porce aktualit

https://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=predstavena-dubnova-aktualizace-gran-turismo-sport-m57c

 

Jen upřímně by se mohli zaměřit na starší tratě z předešlých dílů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Smazal jsem to a jsem rád že jsem kvůli této zmršené závodní hře nekoupil volant, jak jsem to měl jednu dobu v plánu. Nevím jestli je v Japonsku běžné že se auta nevejdou do zatáčky, zvláště pak ta auta závodní, ale v GT to běžné je a já už na tohle nemám náladu ! Ta hra šla dobře hrát po jejím vydání. Každá pozdější aktualizace jí jen škodila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jako nevejdou do zatáčky? Ty auta tloustnou? :D

A co takhle si koupit jinou závodní hru k tomu volantu. Možná tě překvapí, že gran turismo neni jediná závodní hra na světě :D:D navíc gt jsou závody vysavačů takže volant stejně není to správné nářadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ludia chcem kupit gran turismo sport na tejto stranke https://www.gamescenter.sk/cs/playstation-4/29078-gran-turismo-sport-711719828259.html

 

je to plna verzia alebo len VR verze? ak je to plna tak docela nerozumim proc je to tak levne ked konkurent forza stoji cca 40 eur

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu