Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Sport


tofi

Recommended Posts

před 18 hodinami, redroker66 napsal:

Jestli máš na mysli Asseto Corsa,tak větší humáč jsem nehrál.Všechny auta se chovaj,jako by měli sjetý slicky,prostě ovladatelnost šílená (hráno s volantem+pedály).Jak už někdo napsal "Chovat se takto mé auto,letí ze skály".

To bych asi pripsal tvym ridicskym (ne)schopnostem. Jestli se AC muze necim pysnit, tak fyzikalnim modelem. Kdyz vemu ty videa (btw. i videa pCars2), divim se, proc je z toho tolik lidi odvarenych. Dyt sakra takhle se auto nechova, v kazdem videu auta plavou zleva doprava, a nikomu nevadi, ze to auto vazi nejake to kilo, i ve trikilu to ukocirujes jednou rukou...predjizdeni probiha stylem "proste si najednou rychlejsi, nikdo nevi proc", do zatacky si sice fest rychly, ale neva, pustis plyn a apex te pritahne jak magnet, pak najendou z te zatacky vyletis jak raketa a fiknes dve auta, i kdyz oba jeli ocividne mnohem lepsi stopu....Nechci tady hejtit, grafika pekna, ale tohle se ma prat o zavodni hru roku 2017? Pro causual hrace co si sednou s gamepadem pred telku okej, pro seriozni zavodeni mi to prijde k smichu, jak GT tak PC2....zatim (abych to neodsoudil uplne) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych naopak uvítal, kdyby nové GT se drželo z části akrádové fyziky řízení. Pokud bude ovládání stejné jako v GT6 na ps3 s drobným vylepšením (třeba rally za mě tam je absolutně tragický), tak budu moc rád. Nechci přehnanou realističnost, protože nemám volat a nemám čas se to učit a drtit to několik hodin denně, abych byl schopnej se držet aspoň chumlu. Máme mimčo a jsem rád, že se k PS4 dostanu za celý týden na 4h celkem..takže přehnaná realističnost je teď pro mě akorát na škodu. Jenom by mohli trošku líp udělat model poškození, protože když to navalím ve 200km/h do hrazení, tak jeden škrábanec je poměrně trapnej na dnešní poměry..zas na druhou stranu jsou do toho částečně tlačeni lidma z venku no..

Takže ták nó..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • SAIXX locked this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu