Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Sport


tofi

Recommended Posts

Už taky sosám. :D

Je se chci optat....v mailu byly uvedeny nějaké časy....to je doba,kdy to poběží,nebo co to znamená?

Test Details

Beta racing schedule
Hosting of race events starting 15 April | 13:00 UTC / 14:00 BST / 15:00 CEST

During the weekend
Race Hours | 15:00-18:00 UTC / 16:00-19:00 BST / 17:00-20:00 CEST

During the weekdays
Race Hours | 17:00 – 20:00 UTC / 18:00-21:00 BST / 19:00-22:00 CEST

 

Sorry za blbé dotazy,ale je to moje stahovací premiéra. :D 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Už taky sosám. [emoji3]

 

Je se chci optat....v mailu byly uvedeny nějaké časy....to je doba,kdy to poběží,nebo co to znamená?

Test Details

Beta racing schedule

Hosting of race events starting 15 April | 13:00 UTC / 14:00 BST / 15:00 CEST

During the weekend

Race Hours | 15:00-18:00 UTC / 16:00-19:00 BST / 17:00-20:00 CEST

During the weekdays

Race Hours | 17:00 – 20:00 UTC / 18:00-21:00 BST / 19:00-22:00 CEST

 

Sorry za blbé dotazy,ale je to moje stahovací premiéra. [emoji3] 

 

 

vypadá to na časy těch jejich oficiálních závodů. Jinak by mělo jít pak klasicky jezdit i mimo tyhle časy

 

Mandazu nezufaj času mají dost [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika taky tak napul..jako je tam videt posun, ale zas takovy ne. Ja za sebe hodnotim na PS4 bez HDR, takže jestli je nějaký posun s HDR grafikou nevím. Každopídně v BETA verzi není kouř od gum, pokud jedu smykem, tak bez kouře..jinak prostředí pěkný, stíny taky. Konečně je více vidět interiér auta, to hodnotím kladně. Vizuální poškození opět skoro na nule, což jsem doufal, že taky trochu napraví, ale to už je asi zvyk GT. No co se týče fyziky, tak je tam taky nějaké zlepšení. Co je pro mě ale veliké plus je to, že s normálníma autama je zábava a moc fajn je řídít - pohled zevnitř - paráda. Sice to je  jenom s Hyundai, ale i tak zábava. Co se týká sportovních aut, tam už je to obtížnější, protože tam do toho hodně chytají asistenti ( všechno OFF až na trakci )..pokud trakci vypnu, tak je to jak na ledě a skoro to nejde v zatáčkách uřídíit. S normálním autem uděláým krásný drifty, což mi v GT6 nešlo..takže zatím vcelku spokojenost. Co jsem od toho čekal to zatím splňuje, snad s finální verzí ještě trochu dodělají tu grafiku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam vyple vse krome ABS a naprosto v pohode, moc se mi to rizeni libi, kdyz das v zatacce moc plynu a vyhodi ti to zadek, tak to jde v klidu ukocirovat, to kdyz se ti stane v Project Cars, tak jasne hodiny. Nejvic mi vadi, ze te hre absolutne chybi nejake vyhlazovani, vsechno je kostrbate :( 

,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX locked this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu