Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Sport


tofi

Recommended Posts

před 25 minutami, Manoust napsal:

Prakticky zadne, ale uvital bych to ve vice hrach. Predjizdeni Mandaze s blinkrem by bylo k nezaplaceni :D:D .

EDIT: Treba, ale dat "ctverky" treba kdyz ti dojde benzin nebo kvuli nejake poruse a tim tak upozornit ostatni neni na skodu :) .

 

No, jedině až tě budu předjíždět o kolo a ty mne budeš blinkrem dávat znamení že možu jet :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Marr napsal:

Reknete mi, proc hra obsahuje moznost dat blinkr? Jake prakticke vyuziti v zavodni hre tato funkce ma?

MaraTFSI: Naprostej souhlas. Kdybys tohle napsal na konzolistovi, tak by te tam neskutecne rozcupovali, jakejze to ses hater a at si jdes hrat s anglicakama. :D

Ctes mi naprosto myslenky... po precteni diskuzi na konzolistovi jsem se neodvazil tam napsat ani carku :D Jako taky jsem fanda sony a exkluzivek ale u tydle hry to proste dosr.li na to jak to delali dlouho. Ovsem kdyz jsem videl srovnani pit stopu forzy a gt tak me to fakt pobavilo...:biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V 17. 10. 2017 at 17:40, Marr napsal:

Reknete mi, proc hra obsahuje moznost dat blinkr? Jake prakticke vyuziti v zavodni hre tato funkce ma?

MaraTFSI: Naprostej souhlas. Kdybys tohle napsal na konzolistovi, tak by te tam neskutecne rozcupovali, jakejze to ses hater a at si jdes hrat s anglicakama. :D

Zkus si někdy zajet na trackday. A uvidíš jakej význam mají blinkry. Za mě rozhodně TOP!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Mě nejde do hlavy jedna věc,lidi. V režimu on-line (Sport), konkrétně aktuálně Závody jednoho výrobce (Golf) na oválu, kde nemůžete nic upgradovat, pouze trakci, tak můj nejlepší čas jsem dokázal zastavit na 21.200,ale nejlepší časy jsou okolo 20.300, což nemohu pochopit. Postupně jsem měnil trakci z 3 na 0,ale rozdíl opravdu nepatrný. Jel jsem rovněž různými styly,tedy najíždění do zatáček, i podle doporučených modrých ukazatelů. Hru ovládám ovladačem, může tedy být zde ten problém. Zajeté rychlé časy volantem+pedály bych pochopil  na klasických tratích,ale na oválu nevím.Máte někdo radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze mi prosim nekdo zjistit, co vse je za bonusy v D1 edici?

Podle xzone:

DAY ONE EDICE OBSAHUJE
- 250 000 herních kreditů
- balíček polepů do editoru vzhledů
- chromovaná závodní helma
- 60 PS4 avatarů
 

STEELBOOK EDICE OBSAHUJE
- hru ve steelbooku
- 1 500 000 herních kreditů
- balíčky s polepy na vozy
- balíček 6 vozů (Toyota FT-1 Vision Gran Turismo (Gr.3), Nissan GT-R NISMO GT3 N24, Chevrolet Corvette C7 Gr.3, Renault Mégane R.S. Trophy, Alfa Romeo MiTo 1.4 T Sport, Volkswagen Golf VII GTI)
- chromovanou závodní helmu
- 60 PS4 avatarů
 

O kredity navic mi nejde. Ale kamarad rikal, ze si poridil D1 z JRC a taky uvnitr tech 6 extra aut mel (jako u SB).

Muzete mi to prosim nekdo overit?

Popr..

Ta bonusova auta (ruzna u edic / prodejcu) jsou jen jako "early access"? I kdyz bych je nemel formou DLC, tak si je muzu vyjezdit?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, redroker66 napsal:

Mě nejde do hlavy jedna věc,lidi. V režimu on-line (Sport), konkrétně aktuálně Závody jednoho výrobce (Golf) na oválu, kde nemůžete nic upgradovat, pouze trakci, tak můj nejlepší čas jsem dokázal zastavit na 21.200,ale nejlepší časy jsou okolo 20.300, což nemohu pochopit. Postupně jsem měnil trakci z 3 na 0,ale rozdíl opravdu nepatrný. Jel jsem rovněž různými styly,tedy najíždění do zatáček, i podle doporučených modrých ukazatelů. Hru ovládám ovladačem, může tedy být zde ten problém. Zajeté rychlé časy volantem+pedály bych pochopil  na klasických tratích,ale na oválu nevím.Máte někdo radu?

Gamepadem jsem zajel 20.667, trakce 0 . Ale jelikož se mi z toho krátkého oválu motala hlava, tak jsem to dlouho nejezdil. Takže to bude asi rukama : ) Jinak ale bude lepší když půjdeš na stránky konzolista.cz Tam  je o GTS daleko více "materiálu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 9. 2017 at 12:20, Mandaz napsal:

má tam být singl něco na způsob autoškoly, kde sa naučíš pravidla fia a nějaké závody, ale osobně si myslím že nějakou karieru pak přidají formou updatu/bezplatného dlc

@SAIXX já ti to říkal už dávno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@SAIXX prostě bych to uzavřel stylem že su geniální nostradamus :D

 

Ale vážněji, celkem hodně sa na karieru těším, v onlajnu jsem dostával na perdel jak pervek doma, navíc mne nevím proč vždy daly mezi závodníky demolition derby. A autoškola, popřípadě projíždění okruhů/zákrut mne začaly nudit za týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX locked this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu