Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Sport


tofi

Recommended Posts

Obsah aktualizace 1.07 (plánována na prosinec 2017)

1. Do hry bude přidán nový režim hry pro jednoho hráče, „GT League“. Tento herní režim pro jednoho hráče bude obsahovat některé seriály závodů, které se objevily předchozích GT hrách, včetně oblíbených závodů „Sunday Cup“, „Clubman Cup“, „FF Challenge“ atd., kterých se hráči mohou účastnit s celou řadou vozů, jež si mohou upravovat.

i1PSyJJacyaTRcE.jpg
Domovská obrazovka režimu GT League
i134JfP31ROnmb.jpg
GT League – Začátečnická liga
i1r3E10peaCcX7E.jpg
GT League – FF Challenge
i1Gy5O0JIdtzy.jpg
GT League – Clubman Cup
i1s1cd6gSXxE3TH.jpg
GT League – FR Challenge
i1IMcd6AqCJJBC.jpg
GT League – Boxer Spirit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi už ji borec nabízel za Metro a že mám přihodit Watch dogs bez obalu co mám na G.B.-výměnou.....stačilo mi ale přečíst recenze podívat se na postřehy co to mají plus videa....a s díky jsem odmítl ...s touto hrou lidi nejsou moc nadšeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomuhle rikam support hry po vydani..

Byla uvolněna aktualizace hry Gran Turismo Sport. Následuje přehled hlavních nových funkcí:

Hlavní implementované funkce

1. Nové vozy
 – Přidány byly následující 3 vozy:
  ・IsoRivolta Zagato Vision Gran Turismo (Gr. X)
  ・Audi R18 (Audi Sport Team Joest) (Gr. 1)
  ・Shelby Cobra 427 (N500)

2. Fyzikální model
 – Byly vylepšeny některé prvky simulace fyzikálního modelu vozů. To bude znatelné zejména u komerčních vozů, které vykazují menší přilnavost na silnici;
 – Došlo k úpravě správy chování ABS při nastavení na „Standardní“, a tím ke zlepšení ovládatelnosti vozu během brzdění;
 – Došlo k úpravě chování vozů s pohonem zadních kol, když je TCS nastavena na vyšší hodnotu než „2“, čímž došlo ke zvýšení stability při výjezdech za zatáček.

3. Režim Kampaň
 – Kampaň je nyní možné hrát i v offline režimu;
 – V souladu se změnami fyzikálního modelu došlo k úpravě úrovně obtížnosti Autoškoly a Výzvy s úkolem;
 – V důsledku výše zmíněné změny úrovní obtížnosti byly vynulovány žebříčky Autoškoly, Výzvy s úkolem a Okruhové zkušenosti. (Toto nijak neovlivní postup ve hře ani dříve dosažené zlaté, stříbrné či bronzové medaile.)

4. Editor vzhledů
 – Editor vzhledů je nyní možné používat i v offline režimu;
 – Vytvářet a upravovat vzhledy je nyní možné i u vozu, který není zvolen jako aktuální vůz;
 – Vzhledy je nyní možné aplikovat i na vozy zapůjčené pro Šampionát výrobců. (Závodů v Šampionátu výrobců se nyní můžete účastnit i s vozy používajícími upravené uživatelské vzhledy.)

5. Muzeum
 – V centru značek byla automobilce Bugatti přidána muzejní sekce.

6. Obrazovka závodu
 – Nově je zde výstražný ukazatel indikující nízkou hladinu paliva.

7. Zvuk
 – Nyní je možné opravit hlasitost zvukových efektů během hry. Nastavení lze provést v nabídce [Možnosti] -> [Hlasitost zvuku].

8. Scenérie
 – Funkci Scenérie je nyní možné používat v offline režimu;
 – “Mezi fotografie Scenérií budou přidány snímky „Podzimní listí“. Současně s tím byla také přidána nová místa pro fotografování.

9. Sportovní režim
 – Nyní je možné stáhnout a přehrát záznamy nejlepších jezdců v hodnocení kvalifikačních časovek denních závodů;
 – Ukazatel sítě nyní zobrazuje stav a kvalitu připojení zúčastněných hráčů;
 – Došlo k vylepšení algoritmu, který provádí hodnocení sportovního chování (HSCH). Dále je nyní možné zobrazit odečty bodů HSCH u jezdců, kteří se zúčastnili kolize či nehody s vaším vozem.

10. Sportovní režim / Lobby
 – Nyní je možné při vstupu do chatu vybírat z předem připravených frází;
 – Nyní je možné nastavit automatický pozdrav pro vstup do lobby. Tento text lze upravit v nabídce [Moje menu] -> [Nastavení profilu]. (Maximálně 40 znaků.)

Další vylepšení a úpravy

– Vyřešeny byly rovněž různé další chyby.

Děkujeme vám za pokračující podporu a užívejte si dál hraní Gran Turismo Sport!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nepletu ta ma prijit az v aktualizaci 1.07 ktera je planovana na prosinec. 

Jinak fajn zmeny akorat me dopalilo vyresetovani casu v autoskole kdyz si vzpomenu kolik casu jsem stravil nad tim abych porazil jiny hrace ve friend listu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, TomasP. napsal:

Jak je to tet musím byt porad zaplej na internetu?

Cetl jsem pokud budu chtit uložit pozici tak stejne musím byt online?

A jak to pak bude u toho dalšího patche s karierou porad budu muset byt na netu zkrz ukladáni?

před 8 hodinami, tofi napsal:

3. Režim Kampaň
 – Kampaň je nyní možné hrát i v offline režimu;

vždyt to tu je napsaný :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX locked this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu