Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Já tu jsme sice chvíli,ale osobně bych to ukončil asi tím,že kdo chce,koupí PS4 PRO,kdo nechce a chce ušetřit,koupí PS4 SLIM.
Já si pořídil PRO,protože jsem chtěl pokud možno to max,i když vím,že by mi na mé hraní stačila i Slimka,a že momentálně není PRO využito tak,jak by šlo. :)
Ale taky jsem koukal do budoucna.Syn bude chtít PS4 taky místo současné PS3 a vím,že v létě pro něho dostačující SLIM bude mnohem levnější,protože snad konečně už budou PRO v obchodech a mnoho lidí bude přecházet na PRO a Slimů se bude chtít zbavit.Tak i proto teď PRO.
Ale třeba se pletu. :D

Hlavně se tu nehádejme......každý má svůj názor,každý svou pravdu.....jsme lidé,ne roboti,takže se stejně nesejdeme na jedné odpovědi. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K boostu...u Bloodborne to jde znát asi nejvíce. Rychlejší načítání a hra jede nějak tak trošku plynuleji. U Need for Speed zmizely pády fpsek při vysokých rychlostech (což mi hlava nebere, jak závodní hru s padáním fpsek při vysokých rychlostech vůbec mohli vydat).

 

Jinak jsem zkoušel dost jiných her a u žádné jsem si změny nevšiml....ale možná to je tím, že jsem je dlouho nehrál :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi na tom boost mode je to, jak tu nekteri furt psali, ze to nema cpu a v just cause  3 (napr.) to proste nikdy nemuze pomoct a sony jim ted tak trochu, uplne, ukazala do ktereho koutu maji jit a kam tyhle lzi psat, ze na internet, fakt ne, protoze pak jsou za idioty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co si o boost módu myslet.

Jsme zvědav, jestli se zvedne nějaká vlna nasranosti. Původní politika byla, že PRO je jen hitech blbůstka pro lidi s 4k/PSVR. Teď z toho budou těžit i ostatní. Kdybych si k vánocům koupil SLIMku, páč bych neměl brejle/4k, tak by mne to možná štvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen doufám že Sony nezapomene i na vlastníky ostatních PS4 konzolí...Sám mám PS4 Slim a poněkud se obávám, aby postupem času nezačlo Sony vydávat hry, které pojedou v 30fps pouze na PS4 Pro a klasické PS4 budou mít co dělat, aby držely alespoň 20-25 (pro mě je 30fps hratelným minimem pro každou hru).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 56 minutami, goblinN82 napsal:

Já jen doufám že Sony nezapomene i na vlastníky ostatních PS4 konzolí...Sám mám PS4 Slim a poněkud se obávám, aby postupem času nezačlo Sony vydávat hry, které pojedou v 30fps pouze na PS4 Pro a klasické PS4 budou mít co dělat, aby držely alespoň 20-25 (pro mě je 30fps hratelným minimem pro každou hru).

 

Jsem se lekl,že synův PS4 Slim bude časem k ničemu,ale on bude stejně hrát LEGO atd. , tak tam to snad klasika bude dávat dál. :)
Přeci jen kupovat dvě PROučka je už luxus. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nevidí jak to bude do budoucna, snad to nebude jako na konkurenčním Xboxu 360, na který jsem kupoval Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain s domněnkou že to prostě poběží normálně ale ouha hra jede kolem 20-25fps...Ano je to stará konzole a ano jedná se o náročnou hru která je vydaná na danou konzoli skoro před koncem éry dané konzole...Přesto tak nějak doufám že se něco podobného nebude opakovat u PS4...Důvod proč jsem nekupoval verzi Pro byl že jsem si chtěl spíše vyzkoušet výkon next gen konzole a počkám si až na plnohodnotnou PS5 :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu