Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

před 1 hodinou, majkom napsal:

fakt super na ps4 a FHD telke? nebo na 4K telke?:)

Pokud mohu mluvit za jine tak na full hd vypada uncharted 4 sakra nadherne a suprove. Jednim slovem luxus. 

Před hodinou, Smartmax napsal:

Mne ta hra v prvé řadě zajímá z pohledu toho, že se očekává, že se v ní ps4 pro konečně ukáže, jako skutečný upgrade.

Hra bude vypadat skvele o tom jsem presvedcen ale na ps pro na klasicke ps si nejsem jist. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně jak píše majkom, někteří tady musíte honit fakt jenom na těch konzolích jinak nechápu ty kecy?!

figi tady jsi U4 vychvaloval 14 května 2016 na klasické ps4 a tedkom tu píšeš že už jenom na pročku budou hry vypadat super fakt zajímavé :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluví se o supersamplingu, ale nic dalšího konkrétního jsem v žádném článku nenašel...jen obecné tradiční plky o tom, jak využijí výkon nového HW. Osobně si myslím, že jestli DEV kity ps4 pro byly k dispozici v průběhu roku 2016 nebo koncem roku 2015, mohli se na této hře vyřádit více, než ti, co dodali jen patch. Žádné srovnávací video zatím nebylo, tak těžko říct....Je to určitě hra, kvůli které lidi kupovali PRO. Pokud tady neukáže nějaký propastný rozdíl, tak nevím ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu