Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Takhle nějak... ps2 jsem měl, vše ok, ps3 jsem měl, vše ok, x360 jsem měl, vše ok, teď mam vic jak dva roky ps4 a neměl jsem NIKDY problem s trháním hry nebo čímkoliv na jakékoliv z těch konzolí, upřímně, fakt netuším, co vy s těma krabicema děláte, ale každej KOMPOFIL brečí jak malá děvka, jak to všechno běží trhaně atp... nestalo se mi nikdy, že bych z toho měl gifovanou. přeháníte, pokud jak řeká martěn chcete 1531610 snímků, kup si pc za 150k a derž hobo.
 

Ámen


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, drak3go napsal:

Nemáte někdo nějaké zvěsti o provedení PS4 Pro v bílé, případně nějaké limitované edici? Rád bych si ji pořídil, ale nechci brát černou, i když při launchi zřejmě jiná nebude.

Díky za případné info.

taky jsem mel bilou ps4 a chtel bych i bilou ps4pro, bohuzel o ni zatim nikdo nikde nic nepise :-(

Citovat

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si skorej myslim ze valna vacsina hier na PS4 bezi stabilne na 60FPS. Nepocitam teraz full hd rozlisenie alebo len 900p pripadne nizsie

na xbox one bezi stabilne vo velkej vacsine hier na 30FPS taktiez je otazne rozlisenie a 60FPS na xboxe one je pomenej ale bezia

 

stale sa nemusis bat kupit ps4 stale je to konzola a pokial si nemal PC ktore bolo velmi vykonne tak FPS prepady u ps4 nebudes vnimat a ci uz ma 30 alebo 60 stale to bude plynule

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resite pejcoviny...kazdej vi, ze vykonove jsou konzole plecky, but who cares... Hratelnost, slusna grafika, exkluzivity - vsechno jednoduchy jak pro blbce v jedne krabici imo za smesny prachy. Na zadnej flame neni nikdo zvedavej, obzvlast v sekci o PS4. Jasne, ze propady fps jsou, ale ne v takove mire, aby to nicilo celkovej zazitek z hrani. Radsi zapadnu do gauce a uziju si to na velke uhlopricce. Fotrovatim. Cheers

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS4 Pro je konzole, která tu měla být místo klasické ps4......ta měla stát o něco víc a byl by klid....Jenže sony přišla s tímhle a kdo ps4 nemá, nechápu, proč by ji teď kupoval.....Vezmu-li to čistě z pohledu výkonu....tak levná je právě ps4 pro....Pomůže zejména third party hrám, které mají s během kolikrát problémy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, drak3go napsal:

Nemáte někdo nějaké zvěsti o provedení PS4 Pro v bílé, případně nějaké limitované edici? Rád bych si ji pořídil, ale nechci brát černou, i když při launchi zřejmě jiná nebude.

Díky za případné info.

To si asi počkáme. Ono nejsou ani v nabídce žádné DS4. Taky doufám, že co nejdříve bude white DS4 pro verzi PRO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To jsem tak nějak ještě pochopil, ale to znamená, že od daných (a do budoucna dalších) her budou existovat dvě verze? (na PS4 a PS4 Pro).

A k těm stávajícím, když už někdo ty hry vlastní, bude k dispozici nějaký patch pro "upgrade" pro PS4 Pro anebo ten, kdo bude chtít využít těch rozdílů bude muset hru koupit znovu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědavej, kolik her bude upraveno....protože číslo 45 nebo kolik tam je...to není moc, vezmu-li, že jde i z velké části o starší hry....Je to divné o to víc, že z těch dřívějších informací plynulo, že každá hra, která vyjde od tuším září...by měla mít patch na ps4 pro. Imho docela vlažný přístup vývojářů hlavně tedy třetích stran...

 

Je taky třeba zmínit hry, které patch zatím nedostanou....např. Destiny, Witcher 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejne je to tak trosku na prd ze konzole vydrzi dva roky a uz tu mame potrebu vyzsiho vykonu....ted majitele puvodnich ps4 budou sve dosavadni stroje prodavat aby se honily za novejsim a vykonnejsim ps4 pro...toto nevedeli pred dvouma rokama ze vykon je nedostacujici? napr predchozi pska vydrzeli vzdy eru deset let bez nutnosti zvysovat vykon...pokud budu muset investovat kazde dva roku 10.000 do zvysovani vykonu konzole...zraci totim padem smysl a muzu stejnym zpusobem upgradovat pc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V době, kdy ps4 vyšla tam proste nemohli technologicky ani ekonomicky dat to, co je v ps4 pro. Desetiletý cyklus se u této generace ani naplánoval. Ostatne to, co vycházelo na ps3 na konci cyklu, to už byla ohavnost. Teď myslím hlavně 3d party hry. Ale cest tomu hw....rozhýbat to na stejně starém PC by bylo unreal.

Tahle půl generace by možná vůbec nevyšla, nebýt VR a 4K....byt ps4 pro je na 4K slaboucka. 

A kdo prodá ps4, nebude doplácet 10000 přece. Cena ps4 pro je imho dobře nastavena. 

Když už tady padlo to srování s PC...vlastník PS4 pro má jednu obrovskou nevýhodu....je odkázanej na to, co vývojář s hrou udělá, co tam bude lepší než na klasické ps4. Uživatel si tam pak nastaví max to, zda to chce v pseudo 4k a 30 fps nebo full hd, s efektama navíc a 60 fps. Jenže s jakýma efektama navíc, to už netuší. A každej, kdo bude o ps4 pro uvažovat, si tohle musí zvážit....budou hry, které patch nedostanou, budou hry, na které se to teprve chystá a nikdy se vlastně nedozví, co se tam konkrétně vylepšilo nebo zda mu to stojí za to.

PCčkář moc dobře ví, co mu přinese investice do nové grafiky....že si popotáhl támhle dohlednost, támhle textury, tam osvětlení, támhle mohl dát maximum místo medium.

Doporučuju projít tato videa....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ale k cemu ti je super hezka grafika kdyz hra pojede na 30 fps a ve slozity zcene padne pod 25 nebo pod 20? pak to opravdu budes ladit jak u pc abys to mel radsi plynuly a hezky nez super krasny a obcas trhany....proste v tom nebude to vyhradni kouzlo herni konzole kdy budes vedet ze hra proste bude fungovat super a nebudes muset resit hw naroky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu